کابینت نئوکلاسیک طوسی، این بار به رنگی به غیر از سفید فکر کنید!

کابینت نئوکلاسیک طوسی، این بار به رنگی به غیر از سفید فکر کنید!

به قلم: سمانه زارعی

کابینت نئوکلاسیک طوسی، یکی دیگر از اعضای خانواده کابینت‌های نئوکلاسیک است. کابینت نئوکلاسیک به دلیل متعادل بودن در طرح و نقش و از طرفی سادگی که دارد، طرفدار زیادی پیدا کرده است. در این مطلب نمونه‌هایی از کابینت نئوکلاسیک طوسی را ببینیم، ایده گرفتن از این تصاویر به انتخاب بهتر کمک می‌کند.

قالیشویی ادیب

 

کابینت نئوکلاسیک طوسی یا رنگ دیگر؟

بعد از کابینت نئوکلاسیک سفید، رنگ طوسی از پرطرفدارترین رنگ‌های انتخابی افراد برای کابینت است. انواع کابینت نئوکلاسیک جدید با رنگ‌های مختلفی در بازار وجود دارد که شما می‌توانید با توجه به شرایط محیط آشپزخانه و سلیقه خود جذاب‌ترین کابینت نئوکلاسیک را انتخاب کنید. رنگ‌های دیگری که به جز طوسی می‌توانید برای کابینت آشپزخانه مدنظر داشته باشید:

  • کابینت نئوکلاسیک سفید براق: این نوع کابینت برای آشپزخانه‌های کوچک مناسب است.
  • کابینت نئوکلاسیک سبز: اگر به دنبال آشپزخانه‌ای خاص با رنگی زنده هستید رنگ سبز انتخاب خوبی است.
  • کابینت نئوکلاسیک نسکافه‌ای: اگر دکوراسیونی با تم رنگی قهوه‌ای و نسکافه‌ای دارید، کابینت‌های نسکافه‌ای آن را تکمیل خواهد کرد. این رنگ به آشپزخانه گرما می‌دهد.
  • کابینت نئوکلاسیک طرح چوب: اگر دوست دارید کابینت چوبی داشته باشید ولی بودجه‌تان کمتر از آن است، این مدل مناسب آشپزخانه بزرگ شماست.

چرا کابینت نئوکلاسیک طوسی؟

شاید برایتان سوال باشد که بهترین رنگ کابیت نئوکلاسیک چه رنگی است؟ رنگ طوسی، رنگ خنثی‌ای است که در بسیاری از فضاها به کار می‌آید. با توجه به موارد زیر می‌توانید کابینت نئوکلاسیک طوسی را انتخاب کنید:

  • اگر دیوارهای آشپزخانه‌تان سفید است و می‌خواهید رنگی متفاوت ولی هماهنگ با رنگ سفید برای کابینت‌های آشپزخان انتخاب کنید، ما کابینت نئوکلاسیک خاکستری را پیشنهاد می‌کنیم.
  • اگر به دنبال طرحی برای آشپزخانه هستید که آن را شیک، ساده و زیبا کند، رنگ طوسی بسیار مناسب است.
  • کابینت نئوکلاسیک طوسی به راحتی با رنگ‌های دیگر دکوراسیون و مبلمان نئوکلاسیک خانه جور در می‌آید.
  • کابینت طوسی رنگ را می‌توانید با رنگ‌های دیگری ترکیب کرده و یک کابینت آشپزخانه دو رنگ جذاب طراحی کنید.

 

کابینت نئوکلاسیک طوسی روشن

وقتی می‌گوییم کابینت نئوکلاسیک طوسی، می‌تواند طیفی از خاکستری کمرنگ تا پررنگ باشد. وقتی یک طراح به شما پیشنهاد کابینت نئوکلاسیک به رنگ طوسی را می‌دهد، حتما تصویری از آن طرح را ببینید و به میزان پررنگ و کمرنگ بودن آن توجه کنید. کابینت نئوکلاسیک خاکستری برای آشپزخانه بزرگ و متوسط مناسب است. ولی اگر رنگ طوسی آن روشن و تزئینات کمی دارد می‌توانید برای آشپزخانه کوچک هم آن را انتخاب کنید.

 

کابینت نئوکلاسیک دو رنگ

یکی از پرطرفدارترین انواع کابینت جدید، کابینت نئوکلاسیک دو رنگ است. زمانی که آشپزخانه بزرگی دارید، ممکن است یک رنگ بودن همه‌ی کابینت‌ها باعث یکنواختی دکوراسیون فضای آشپزخانه شود. ایده کابینت نئوکلاسیک دورنگ در اینجا به کار می‌آید. در مورد کابینت نئوکلاسیک طوسی، بهترین رنگی که در ترکیب با آن فضای آشپزخانه شیک و جذاب می‎شود رنگ سفید است. به همین دلیل ترکیب رنگی طوسی و سفید در کابینت بسیار متداول‌تر است.

 

کابینت نئوکلاسیک طوسی و چوب

رنگ طوسی اگر به مقدار زیادی در فضای آشپزخانه استفاده شود، باعث ایجاد حس سردی در آن خواهد شد. بهترین مکمل برای ایجاد تنوع و اضافه شدن گرما به فضای آشپزخانه، چوب است. کابینت نئوکلاسیک طوسی و چوب یک ترکیب پرطرفدار جذاب است. چوب به کار رفته در این طرح باعث همخوانی بیشتر بین مبلمان و وسایل چوبی منزل با فضای آشپزخانه می‌شود. صفحه کابینت به رنگ چوب یک ایده مناسب در ترکیب با کابینت نئوکلاسیک خاکستری است.

 

کلام آخر:

نمونه هایی از کابینت نئوکلاسیک طوسی را در این مطلب دیدیم، دیدن تصاویر مختلف از این مدل کابینت به انتخاب بهتر کمک می‌کند. انتخاب یک طراح و مجری متخصص در زمینه کابینت برای داشتن دکواسیونی شیک و زیبا ضروری است.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه