کابینت مدرن طوسی و چوب، دکوراسیون ماندگار آشپزخانه

کابینت مدرن طوسی و چوب، دکوراسیون ماندگار آشپزخانه

به قلم: سمانه زارعی

به دنبال کابینت مدرن برای آشپزخانه هستید؟ این یک انتخاب عالی است. کابینت مدرن طوسی و چوب یک دکوراسیون جذاب و هیجان‌انگیز برای آشپزخانه ایجاد می‌کند. کافی است نمونه‌های تنالیته رنگی و مدل طراحی انواع کابینت‌های مدرن طوسی و چوب را ببینید و با یک طراح درباره مدل آن مشورت کنید. در این مطلب تصاویری آورده‌ایم که به شما ایده می‌دهد.

قالیشویی ادیب

 

 

کابینت مدرن طوسی و چوب برای آشپزخانه‌ای شیک

چند سالی می‌شودکه رنگ طوسی وارد آشپزخانه‌های کوچک و بزرگ شده است. و این روزها کابینت مدرن طوسی در رقابت با کابینت سفید و یا کابینت سفید طوسی قرار دارد. کابینت مدرن طوسی و چوب یکی از جدیدترین انواع کابینت‌هاست که افراد زیادی با دیدن آن، تصمیم می‌گیرند طرح بعدی آشپزخانه‌شان طوسی و قهوه‌ای باشد. این ترکیب رنگی هم تنوع دارد و هم از نظر گرما و سردی رنگ، دکوراسیون فضا را به تعادل می‌رساند.

 

کابینت مدرن طوسی و چوب، این همه تنوع!

وقتی در مورد رنگ کابینت طوسی و چوب صحبت می‌کنیم، در ظاهر دو رنگ به نظرمان می‌رسد، ولی این ترکیب می‌تواند تنالیته‌های مختلفی داشته باشد که باعث می‌شود تنوع زیادی در آن وجود داشته باشد. پررنگ و کمرنگ بودن رنگ طوسی و یا نوع چوب به کار رفته و نوع رنگ قهوه‌ای آن، تنوع ترکیب‌های رنگی مختلف این سبک از کابینت را زیاد می‌کند که در این مطلب تصاویر آن را خواهیم دید. انتخاب درست رنگ به همخوانی رنگ خاکستری و قهوه‌ای در کنار هم کمک می‌کند.

کابینت طوسی و چوب؛ مات یا براق؟

برای طراحی کابینت طوسی و چوب، کابینت‌ها می‌توانند براق و یا مات باشند. بعضی معتقدند که در این مدل رنگ طوسی کابینت‌ها حتما باید مات باشد تا با بافت چوب همخوانی داشته باشد. ولی در این مورد نمی‌توان نظر قطعی داد، زیرا بعضی از افراد کابینت طوسی براق مانند کابینت‌ هایگلاس طوسی را می‌پسندند. شما کدام مدل را می‌پسندید؟

مطلب پیشنهادی: تغییر دکوراسیون آشپزخانه، شما کدام راهکار را انتخاب می‌کنید؟

 

کلام آخر:

در این مطلب راجع به کابینت مدرن طوسی و چوب صحبت کردیم. دیدن نمونه‌هایی از این سبک کابینت، به انتخاب بهتر کابینت آشپزخانه کمک می‌کند.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه