کابینت مدرن طوسی، از آشپزخانه بزرگ تا آشپزخانه بدون پنجره!

کابینت مدرن طوسی، از آشپزخانه بزرگ تا آشپزخانه بدون پنجره!

به قلم: سمانه زارعی

گزینه‌های زیادی برای کابینت آشپزخانه وجود دارد، ولی با شرایط خانه‌های امروزی که کوچک و گاها بدون نور کافی هستند، کابینت مدرن یکی از انتخاب‌های اصلی خانواده‌ها شده است. کابینت مدرن طوسی یکی از مدل‌های کابینت مدرن است که طرفداران زیادی دارد. در این مطلب با این مدل از کابینت آشنا شوید.

قالیشویی ادیب

کابینت مدرن طوسی، برای کدام آشپزخانه مناسب است؟

رنگ طوسی، رنگی شاخص برای سبک مدرن است. کابینت مدرن طوسی، با انواع آشپزخانه‌ها جور در می‌آید. آشپزخانه بسته، اپن، جزیره‌دار و یا باز، می‌توانند با کابینت‌ مدرن طوسی زیباتر شوند. همچنین در انواع آشپزخانه‌های بزرگ و کوچک می‌توانید از کابینت مدرن استفاده کنید. استفاده از رنگ دوم در کنار رنگ طوسی، و یا انتخاب رنگ کابینت کمرنگ و یا پررنگ‌، گزینه‌هایی برای زیباتر شدن دکوراسیون آشپزخانه بزرگ و کوچک با کابینت مدرن طوسی است.

 

کابینت مدرن طوسی، رنگ دوم آشپزخانه کدام باشد؟

ممکن است در ابتدا وقتی به انتخاب کابینت طوسی فکر می‌کنید، کمی تردید داشته باشید که نکند آشپزخانه را دلگیر کند، یا شاید زود از رنگ طوسی خسته شوید. مطمئنا وقتی آشپزخانه مدرن یک رنگ و یکدست باشد؛ جذابیت نخواهد داشت و شما را زود خسته می‌کند. در ادامه چند پیشنهاد برای انتخاب رنگ دوم برای آشپزخانه‌ای با کابینت‌های طوسی بیان کرده‌ایم.

 

کابینت مدرن طوسی و چوب

چوب در کنار کابینت مدرن طوسی، یک ترکیب عالی است. در کابینت طوسی و چوب رنگ سرد و خنثی طوسی در کنار رنگ گرم و زیبای چوب، یک ترکیب متعادل ایجاد می‌کند و نگرانی شما از خسته‌کننده بودن فضای آشپزخانه را برطرف می‌کند. این ترکیب رنگی در کابینت مدرن پله‌ای بسیار جالب می‌شود.

 

کابینت مدرن طوسی، با سفید چطور میشه؟

کابینت سفید طوسی انتخاب دیگری برای یک آشپزخانه مدرن خاکستری است. کابینت مدرن طوسی سفید، نگرانی شما از دلگیر شدن آشپزخانه را برطرف می‌کند. حتی می‌توانید برای دکوراسیون آشپزخانه کوچک خانه‌تان از ترکیب کابینت طوسی روشن و سفید استفاده کنید این ترکیب باعث بزرگتر به نظر رسیدن آشپزخانه می‌شود. و در عین حال دکور فضای آشپزخانه سرد و بی روح نمی‌شود. همچنین دکوراسیون مدرن طوسی سفید برای دکوراسیون آشپزخانه بدون پنجره مناسب است. در این مورد هم لازم است رنگ طوسی روشن باشد.

کابینت مدرن طوسی با رنگ طلایی

نظرتان در مورد کابینت طوسی طلایی چیست؟ اگر بخواهید انتخابی جسورانه‌تر داشته باشید، می‌توانید از رنگ طلایی در کنار رنگ طوسی استفاده کنید. این ترکیب رنگ برای آنهایی که به دنبال آشپزخانه‌ای لوکس و خاص هستند مناسب است. رنگ طلایی مجلل بودن را به آشپزخانه می‌آورد. در این ایده، رنگ طلایی را می‌توان در یراق‌آلات کابینت‌ها به کار برد. در این ترکیب هم پررنگ و کمرنگ بودن رنگ طوسی اهمیت پیدا می‌کند. مساحت آشپزخانه یکی از عوامل مهم در انتخاب تنالیته رنگی کابینت‌های مدرن است. رنگ طوسی پررنگ برای آشپزخانه کوچک مناسب نیست.

کابینت مدرن طوسی، مات باشه یا براق؟

یکی دیگر از مواردی که شاید در ابتدا به آن توجه نکنید، مات یا براق بودن کابینت مدرن طوسی است. کابینت طوسی مات، رنگ شیک و جالبی برای آشپزخانه است و با اغلب فضاها جور در می‌آید. اگر کابینت‌های براق می‌خواهید می‌توانید کابینت های‌گلاس طوسی را انتخاب کنید. ولی بهتر است کابینت طوسی براق در ترکیب با رنگ دیگری استفاده شود در غیر اینصورت شما را زود خسته می‌کند.

با کابینت مدرن طوسی، وسایل سفید بخریم یا سیلور؟

یکی از مزیت‌های کابینت طوسی رنگ این است که وسایل برقی خانه می‌توانند سفید و یا سیلور باشند. کابینت سفید طوسی، با دکوراسیون آشپزخانه با وسایل سفید همخوانی بیشتری دارد در صورتیکه رنگ طوسی کابینت‌ها خیلی پررنگ نباشد. در نظر داشته باشید که اگر کابینت‌ها طوسی باشند و رنگ وسایل هم سیلور باشد، ممکن است آشپزخانه را بسته و کوچکتر نشان دهد. پس به ترکیب رنگی وسایل و دکوراسیون توجه کنید.

 کلام آخر:

کابینت مدرن طوسی یک از انواع کابینت‌های آشپزخانه پرطرفدار است. ولی قرار نیست چون از رنگ طوسی خوشمان می‌آید فقط به سلیقه رنگی توجه کنیم، در حالی که شرایط فضای آشپزخانه در انتخاب رنگ و سبک بسیار اهمیت دارد. یک طراح دکوراسیون داخلی می‌تواند به شما در داشتن یک آشپزخانه زیبا کمک کند.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه