کابینت مدرن ایتالیایی، همانی که برای آشپزخانه مدرن دنبالش هستید

کابینت مدرن ایتالیایی، همانی که برای آشپزخانه مدرن دنبالش هستید

به قلم: سمانه زارعی

کابینت مدرن آشپزخانه، اولین انتخاب مدرن پسندان است. یک آشپزخانه شیک و مدرن با کابینت مدرن ایتالیایی عالی خواهد بود. در این مطلب نمونه‌هایی از کابینت‌ مدرن ایتالیایی را ببینید.

دستگیره کابینت

کابینت مدرن ایتالیایی، طراحی با اصالت

آنهایی که به دنبال مدل‌های کابینت اصیل و جذاب هستند، کابینت مدرن ایتالیایی را انتخاب می‌کنند. این روزها تنوع در طرح و رنگ کابیت‌ها آنقدر زیاد است که با کمی تغییر در مدل‌های قبلی، مدل‌های جدیدی از کابینت طراحی می‌شود. در مطلب کابینت مدرن اروپایی گفتیم که این مدل کابینت به نام کابینت مدرن ایتالیایی هم شناخته می‌شود. ایتالیا منبع الهام طراحی داخلی و دکوراسیون بوده است. کابینت مدرن ایتالیایی نامی برای کابیت‌های اصیل و زیبا است که با مواد اولیه با کیفیت و شیک ساخته شده‌اند.

کابینت مدرن ایتالیایی، از گذشته تا امروز

در ابتدا که کابینت در ایتالیا شروع شد و به کشورهای دیگر اروپایی رسید، طرح‌هایی کلاسیک و جذاب روی کابینت‌ها پیاده می‌شد. به مرور زمان که سلیقه افراد تغییر کرد، مدل‌های طراحی کابینت ایتالیایی هم به مرور زمان تنوع بیشتری پیدا کرد. این نوع کابینت امروزه در دو نوع مدرن و کلاسیک طراحی و اجرا می‌شود. کابینت مدرن ایتالیایی یکی از انواع کابینت‌های امروزی است که در همه کشورها طراحی و اجرا می‌شود. در ادامه نمونه‌هایی از این کابینت مدرن را ببینید.

مطلب پیشنهادی: کابینت کلاسیک اروپایی، از قرن شانزدهم تا آشپزخانه های امروزی

 

 

کلام آخر:

دیدن نمونه هایی از کابینت مدرن ایتالیایی به انتخاب بهتر انواع کابینت برای آشپزخانه منزل کمک می‌کند. طراحان داخلی و متخصصان کابینت سازی می‌توانند در این راه همراه شما باشند.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه