نزدیک‌ترین اقامتگاه برای بازدید از معماری زیبای کلیسای وانک

نزدیک‌ترین اقامتگاه برای بازدید از معماری زیبای کلیسای وانک

محتوای حمایت شده

یکی از شهرهای دیدنی و پرطرفدار ایران برای گردشگران، شهر اصفهان است. اصفهان لقب نصف جهان دارد و دلیل این موضوع دیدن‌ها و جاذبه‌های فراوان آن هستند. شما به‌راحتی می‌توانید برای سفرهای چندروزه خود به اصفهان برنامه‌های متنوع تنظیم کنید. یکی از دیدنی‌ها و جاذبه‌های معروف اصفهان که حتما باید در یکی از سفرهای خود سری به آن بزنید، کلیسای وانک است. شما می‌توانید برای رزرو هتل اصفهان هم از هتل‌های نزدیک این محل زیبا و دیدنی استفاده کنید. در این مقاله قصد داریم تعدادی از هتل‌های اصفهان که به کلیسای وانک نزدیک هستند را به شما معرفی کنیم. اگر به اصفهان سفر کنید یا دوست دارید درباره هتل‌های این شهر بزرگ و زیبا اطلاعات بیشتری داشته باشید، حتما این مقاله را بخوانید. مطلب را با دوستان و هم‌سفران خود نیز به اشتراک بگذارید تا آن‌ها هم برای انتخاب نهایی محل اقامت به شما کمک کنند.

فرش ذوالانواری

مهمان‌پذیر بید اصفهان

برای انتخاب و رزرو نهایی هتل اصفهان شما باید انتخاب‌های مختلف خود را بررسی کنید. یکی از راه‌هایی که به شما برای انتخاب هتل کمک می‌کند، بررسی دیدنی‌ها و جاذبه‌های نزدیک هتل هستند. در این مقاله هتل‌هایی از شهر اصفهان را بررسی می‌کنیم که به کلیسای وانک نزدیک باشند. مهمان‌پذیر بید اصفهان یکی از محل‌های اقامت خوب در اصفهان است که تا کلیسای وانک فاصله‌ای ندارد. اگر این مهمان‌سرا را برای اقامت خود رزرو کرده باشید، با چند قدم پیاده‌روی به کلیسا می‌رسید. مهمان‌پذیر بید اصفهان فعالیت خود را از سال 1398 آغاز کرده است. شما می‌توانید یکی از هشت واحد اقامتی زیبای این محل را رزرو کنید و خاطرات خوبی را برای خودتان و همراهانتان رقم بزنید. مهمان‌پذیر بید اصفهان در خیابان مسجد سید و خیابان بید‌آبادی قرار دارد. شما از این مهمان‌پذیر به بسیاری از دیدنی‌ها و جاذبه‌های اصفهان دسترسی ساده‌ای خواهید داشت.

هتل جلفا اصفهان

هتل دوستاره جلفا اصفهان یکی از هتل‌های محبوبی است که از سال 1354 مسافران زیادی آن را برای اقامت خود در اصفهان انتخاب کرده‌اند. هتل جلفا اصفهان کم‌تر از 100 متر با کلیسای وانک فاصله دارد و همین موضوع آن را به یکی از گزینه‌های خوب برای مسافران زیادی تبدیل می‌کند. هتل در خیابان حکیم نظامی قرار دارد و از آن به‌راحتی می‌توان به نقاط مهم و اصلی شهر دسترسی پیدا کرد. هتل جلفا سه طبقه دارد و از سایت علی بابا یا دیگر سایت‌های رزرو معتبر امکان رزرو 66 اتاق آن وجود دارد. مسافران زیادی در این هتل اقامت داشته‌اند و بسیاری از آن‌ها این هتل را به دیگران هم توصیه می‌کنند. هتل جلفا یکی از نزدیک‌ترین هتل‌های شهر اصفهان به کلیسای وانک است. این گزینه را هنگام بررسی هتل اصفهان در لیست خود داشته باشید.

اقامتگاه سنتی خانه کشیش اصفهان

یکی دیگر از محل‌های اقامت مناسب اصفهان اقامتگاه سنتی خانه کشیش اصفهان نزدیک کلیسای وانک است. این اقامتگاه محل زیبایی است برای کسانی که دوست دارند هتل محل اقامت آن‌ها به جاذبه‌ها و نقاط مهم شهر نزدیک باشد. این محل فعالیت خود را از سال 1397 آغاز کرده است و در همین مدت توانست به یکی از محل‌های اقامت محبوب اصفهان تبدیل شود. 12 اتاق سنتی در اقامتگاه سنتی خانه کشیش اصفهان هستند که شما برای انتخاب هتل اصفهان می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. موقعیت اقامتگاه سنتی خانه کشیش اصفهان همراه زیبایی‌های سنتی آن محیط جذابی را برای افراد مختلف به وجود آورده است که دل‌کندن از آن کار سختی خواهد بود. شما با اقامت در این اقامتگاه به‌راحتی می‌توانید به بسیاری از دیدنی‌ها و جاذبه‌های شهر اصفهان، دسترسی دارید.

هتل صفوی اصفهان

این هتل با معماری پر رنگ و لعاب دل همه مردم را میبرد. هتل صفوی اصفهان دارای 6 طبقه و 40 باب اتاق و تمامی امکانات رفاهی واقع در مرکز شهر اصفهان می‌باشد. این هتل به بناهای تاریخی و تفریحاتی نزدیک بوده و این موضوع یکی از مهمترین مزایای ان است که آن را همراه با محیطی دنج و ارام بخش خود خاص میسازد.

هتل اصفهان اصفهان

یکی از هتل‌های سه‌ستاره و معروف اصفهان که مسافران زیادی هنگام سفر به این شهر، درباره هتل مطالعه می‌کنند، هتل اصفهان شهر اصفهان است. این هتل فعالیت خود را از سال 1357 آغاز کرده است. هتل در سال 1395 بازسازی شد تا امکانات خوب و به‌روزی در آن اضافه شود. اگر قصد سفر به اصفهان دارید و دوست دارید یکی از هتل‌های شهر را برای اقامت خود رزرو کنید که در محله‌ای خوب باشد و از آن به بسیاری از دیدنی‌های اصفهان دسترسی ساده داشته باشید، انتخاب این هتل یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما خواهد بود. هتل سه طبقه دارد و در آن 67 اتاق و واحد اقامتی برای پذیرایی از میهمانان آماده شده است.

هتل آسمان اصفهان

هتل آسمان اصفهان یکی از هتل‌های معروف شهر است که احتمالا هنگام بررسی بهترین هتل‌های شهر نام آن را می‌بینید. این هتل از سال 1384 فعالیت خود را آغاز کرد و توانست میزبان خوبی برای مسافران باشد. البته هتل در سال 1400 بازسازی‌هایی را تجربه کرده است. این هتل یکی از هتل‌های چهارستاره عضو گروه هتل‌های آریا است. یکی از ویژگی‌های بارز هتل آسمان شهر اصفهان که نظر میهمانان زیادی را به آن جلب می‌کند، موقعیتی است که هتل در آن قرار دارد. هتل نزدیک پل فلزی و در خیابان مطهری واقع شده است و مسافران از آن به بسیاری از دیدنی‌ها و جاذبه‌های شهر اصفهان دسترسی خواهند داشت.


دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه