کابینت نئوکلاسیک براق می‌خواهید؟ اول این مطلب را بخوانید.

کابینت نئوکلاسیک براق می‌خواهید؟ اول این مطلب را بخوانید.

به قلم: سمانه زارعی

کابینت نئوکلاسیک، امروز انتخاب بسیاری از افراد برای آشپزخانه‌هاست. کابینت نئوکلاسیک براق هم مخصوص آنهایی که عاشق زرق و برق بیشتر هستند. به نظر شما این نوع کابینت برای چه آشپزخانه‌ای مناسب است؟ در این مطلب راجع به کابینت نئوکلاسیک براق صحبت خواهیم کرد.

مبلمان اداری ارگو

 

انتخاب کابینت نئوکلاسیک براق برای آشپزخانه

هیچ وقت نمی‌توانیم بگوییم که یک مدل کابینت، کابینت کاربردی و زیبایی است، مگر آنکه تناسب و هماهنگی مدل، رنگ و سبک طراحی آن را با فضای آشپزخانه مورد نظر بررسی کنیم. کابینت نئوکلاسیک براق مدل جذابی در بین انواع کابینت‌هاست. ولی باید دید که قرار است کجا نصب شود! برای انتخاب این کابینت باید به سلیقه کارفرما، میزان هزینه، سختی تمیز کردن کابینت‌ها، بزرگی و کوچکی آشپزخانه توجه کرد.

ساخت کابینت نئوکلاسیک براق

به کابینت نئوکلاسیک براق، کابینت پولیشی هم گفته می‌شود. این مدل از کابینت‌ها جزو انواع کابینت نئوکلاسیک جدید هستند که در آشپزخانه‌های جدید دیده می‌شوند. بدنه کابینت نئوکلاسیک براق از جنس ام‌دی‌اف است. برای ساخت آن از ورق‌های ام‌دی‌اف 25 میلیمتری استفاده می‌شود تا بتوانند روی سطح آن با دستگاه سی‌ان‌سی برش بزنند و تزئینات نئوکلاسیکی روی آن حکاکی شود. سپس روی سطح در کابینت نئوکلاسیک با یک لایه رنگ پولیش پوشیده می‌شود. این رنگ شفاف، مایعی خمیری شکل است که روی سطح ام‌دی‌اف اسپری می‌شود و سطح کابینت را مانند یک لایه شیشه براق می‌کند. اغلب از رنگ پولیشی سفید برای ساخت کابینت نئوکلاسیک براق استفاده می‌کنند و تنوع رنگی کمتری در این مدل دیده می‌شود.

مطلب پیشنهادی: بهترین رنگ کابینت نئوکلاسیک

کابینت نئوکلاسیک براق برای آشپزخانه کوچک

کابینت نئوکلاسیک را به دلیل اینکه از کابینت کلاسیک ساده‌تر است، می‌توان برای آشپزخانه‌هایی که بزرگ نیستند هم به کار برد. کابینت نئوکلاسیک سفید براق گزینه‌ی خوبی برای یک آشپزخانه نسبتا کوچک است. مخصوصا که سطح براق آن باعث انعکاس نور می‌شود و در کنار رنگ سفید، آشپزخانه را دلبازتر نشان می‌دهد.

مزایای کابینت نئوکلاسیک براق

  • سطح براق کابینت نئوکلاسیک براق، با انعکاس نور بیشتر، آشپزخانه شما را جذاب و زیبا می‌کند.
  • به دلیل پوشش رنگ پولیشی، سطح درهای کابینت، ضخامت بیشتری پیدا می‌کند و این موضوع باعث استحکام بیشتر آن می‌شود.
  • کابینت نئوکلاسیک براق در برابر آب مقاومت بالایی دارد.
  • کابینت پولیشی در هر منطقه‌ای قابل استفاده است.
  • کابینت نئوکلاسیک را اغلب افراد با هر سلیقه‌ای می‌پسندند.

 

بهترین صفحه کابینت برای کابینت نئوکلاسیک براق

اغلب مواقع کابینت نئوکلاسیک براق، به رنگ سفید هستند. برای اینکه آشپزخانه کاملا سفید و یکدست نشود، شاید بهتر است که صفحه کابینت، رنگی تیره داشته باشد تا تنوع ایجاد شود. سنگ مصنوعی کورین و کوارتز گزینه‌های خوبی برای صفحه کابینت نئوکلاسیک هستند.

قیمت کابینت نئوکلاسیک براق

کابینت پولیشی جزو کابینت‌های ارزان نیست. زیرا ورق ام‌دی‌اف به کار رفته در این کابینت نسبت به مدل‌های دیگر ضخیم‌تر است. همچنین رنگ پولیشی سفید، رنگ گران‌تری است. ولی به طور کلی قیمت کابینت نئوکلاسیک براق به موارد مختلفی مانند؛ تعداد کابینت مورد نیاز برای آشپزخانه، کیفیت ام‌دی‌اف به کار رفته در ساخت کابینت، جنس و کیفیت یراق آلات مورد استفاده در کابینت‌ها و… بستگی دارد.

کلام آخر:

در این مطلب راجع به کابینت نئوکلاسیک براق صحبت کردیم. اگر تصمیم به انتخاب این نوع کابینت دارید، اول این مطلب را بخوانید و مدل کابینت نئوکلاسیک براق را با مدل‌های دیگر مقایسه کنید تا انتخاب خوبی داشته باشید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه