تبلیغات
E رومانته E لومانو E دورینو
امتیاز: 0.0

25 آذر 1394

9 ایده برای نظم دهی سشوار و لوازم آرایشی

طبقه بندی و نظم دهی: تا به حال به محل مناسب وسایل آرایشی و بهداشتی مثل شانه ها و برس ها، سشوارها، سایر لوازم برقی پیرایشی فکر کرده اید؟ بهترین محل برای این ابزار پرکاربرد اما دست و پا گیر کجا می باشد؟ امروز در چیدانه ترفند هایی برای طبقه بندی و نظم دهی این ابزار برای شما در نظر گرفته ایم با ما همراه باشید.

کابینت های حمام بهترین گزینه برای این منظور می باشند البته اگر فضای کافی در حمام خود داشته باشید می توانید یکی از این اکسسوری ها را به روی درب کابینت حمام خود نصب نمایید و سشوار و سایر لوازم آرایشی و پیرایش خود را روی آن قرار دهید.

کشوهای میز آرایش هم محل مناسب دیگری برای این منظور هستند، می توانید یکی از آن ها کمی عمیق تر بسازید و داخل آن را با جعبه ی تقسیم، تقسیم بندی کنید و سشوار و لوازم خود را در آن جای دهید برای این کار می توانید از یک نجار یا کارشناس کمک بگیرید.

یک ایده ی بسیار با مزه برای طبقه بندی شانه ها و برس های شما استفاده از باکس ها ی کوچک است که می تواند به خوبی فضای شما را سر و سامان دهد، حتما نیاز نیست که آن ها را داخل کشو های خود قرار دهید به راحتی می توانید برای آن ها فضای خاص تری را در نظر بگیرید، چمدان های قدیمی میزهای پایه بلند و یا گنجه ها بهترین گزینه برای شما می باشند خلاقیت خود را به کار بگیرید و لذت ببرید.

 

کشو ها و کابینت های خود را برای این منظور طراحی کنید، پیش از آن که کابینت های خود را بسازید از نجارتان بخواهید یکی از آن ها را برای شما تعبیه کند با این کار فضای داخلی خود را از اغتشاش دور خواهید کرد و همیشه ابزارتان را منظم و مرتب دم دست خواهید داشت.

همیشه نیاز نیست اکسسوری های داخل کابینت را بدهید برایتان بسازند به سادگی یکی از آن ها را تهیه کنید و پیچ به کابینت خود متصل کنید حتی اگر مهارت کافی داشته باشید می توانید یکی از آن ها را خودتان بسازید و ابزارهای پیرایشی خود را درون آن قرار دهید و لذت ببرید.

می توانید از لوازم دکوری خود استفاده ی کاربردی داشته باشید، مثل همین طبقه های جنس فرفوروژه که به خوبی ابزار ها را نظم و ترتیب داده است، یکی از آن ها برای میز آرایش یا کابینت حمام خود انتخاب کنید و فضای خود را دگرگون کنید حتی می توانیداز یک اهل فن کمک بگیرید و انواع مختلف آن رامحصرا برای خود داشته باشید.

برای دیوارهای حمام خود باکس های تزیینی تهیه کنید این باکس ها می توانند سفالی یا پارچه ای یا چوبی باشند حتی می توانید آن ها را خودتان رنگ آمیزی کنید و لذت ببرید، با این کار علاوه بر اینکه  شانه و برس ها و سشوار و سایر لوازم برقی پیرایشی خود را منظم و دم دست دارید دیوارهای ساده ی حمام خود نیز جلوه ی دیگری خواهید بخشید.

یک ایده ی بامزه و مقرون به صرفه برای شما استفاده از یک لوله پلیکای دو سر ساده است! یکی از آن ها را بگیرید و رنگ دلخواه خود را به روی آن بزنید و یک جای کوچک و جمع و جور برای سشوار و لوازم برقی پیراشی خود درست کنید، حتی می توانید در رنگ آمیزی آن از بچه ها هم کمک بگیرید و لذت ببرید.

استفاده از هنگرهای محکم هم ایده ی مقرون به صرفه ی دیگری برای لوازم برقی پیرایشی سبک شماست،می توانید آن ها را تهیه کنید و روی درب کابینت حمام یا کمد های خود نصب کنید و و ابزار و لوازم خود را روی آن آویزان کنید و به فضای خود نظم و ترتیب ببخشید.

خوشحال می شویم ایده های رنگارنگ خود را با ما دربخش مشاوره دکوراسیون چیدانه به اشتراک بگذارید.

مطالب پیشنهادیدیگر برای طبقه بندی و نظم دهی خانه ی شما :
۱۰ ایده خلاقانه در کابینت آشپزخانه برای جا ادویه ای!
۱۰ ایده ی منحصر به فرد برای نظم بخشیدن به زیورآلات شما!
۷ شلف دیواری با کاربردی متفاوت!
۱۰ جالباسی مدرن در دکوراسیون منزل 
رازهای حرفه ای برای داشتن یک کمد لباس تمیز و منظم
۸ ایده نظم دهی آسان به ریخت و پاش آشپزخانه!
نظم بخشیدن به خانه با ۱۰ ایده آسان و ارزان
بهترین ایده ها برای جاجورابی و لباس های کوچک

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: ثمینا فراهانی

فارغ التحصیل کارشناسی معماری نویسنده و مترجم آزاد مباحث معماری دبیر تحریریه بخش معماری وبسایت چیدانه و مجله منزل کارشناس محتوا در وبسایت معماری و دکوراسیون داخلی چیدانه نویسنده و ژورنالیست معماری در مجله معماری و دکوراسیون داخلی منزل

نشان کردن
  • 13138 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 25 آذر 1394

اهالی فن و شرکت های پیشنهادی
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173