جزئیات خانه شخصیت مشهور دنیای تکنولوژی

جزئیات خانه شخصیت مشهور دنیای تکنولوژی

به قلم: تحریریه چیدانه

ساتیا نادلا و همسرش

نوژا دیزاین

مایکروسافت شرکت کامپیوتری آمریکایی است رکت مایکروسافت از بزرگترین های ارائه نرم‌افزار در دنیاست ما دراین بخش خانه ساتیا نادلا را به نمایش گذاشته‌ایم. برای خواندن سایر مطالب مربوط به سلبریتی‌ها در چیدانه می‌توانید به بخش چهره ها بروید.

جکوزی ایران

خانه ساتیا نادلا

خانه ساتیا نادلا

نگاهی به داخل خانه نادلا که به قیمت ۳٫۵ میلیون دلار در سال 2015 برای فروش گذاشته شده. به گزارش LA تایمز، مدیر عامل کنونی مایکروسافت یعنی نادلا خانه ی سیاتل خود را 8 سال پیش با قیمت ۳٫۵ میلیون دلار برای فروش گذاشته بود.

نگاهی به دکوراسیون خانه ساتیا نادلا که به قیمت ۳٫۵ میلیون دلار برای فروش گذاشته شده این خانه که دروب سایت املاک و مستغلات Redfin فهرست گشته، ۴ اتاق خواب و سه سرویس بهداشتی دارد و مساحت کلی آن نیز حدود ۳۷۲ متر مربع اعلام گشته.این سایت همچنین در مورد طراحی و دکوراسیون داخلی آن نیز تعریف نموده و نوشته که همه متریال های به کار رفته در آن بهترین جنس را دارند.در ادامه می توانید تصاویر این عمارت زیبا را تماشا نمائید.

بیشتر بخوانید:

خانه هالیوودی ها، دکوراسیون روستیک این سوپراستار جذاب!

خانه ساتیا نادلا

نادلا این خانه را در اواخر تابستان سال ۲۰۰۰ میلادی با قیمت ۱٫۳۸ میلیون دلار خریداری کرده بوده. این بنا نخستین بار در سال ۱۹۶۳ میلادی ساخته شده اما در سال های آتی مورد بازسازی قرار گرفته و به شکلی مدرن نوسازی شده.دیوارهای خانه تماما شیشه ای هستند و از همین رو به فضای سرسبز بیرون چشم انداز فوق العاده زیبایی دارد.

نگاهی به داخل خانه ساتیا نادلا

خانه ساتیا نادلا

از حیاط پشتی این عمارت می توانید دریاچه واشنگتن، رشته کوه های المپیک و آسمان آبی سیاتل را تماشا کنید. نادلا اکنون پس از ۱۵ سال زندگی در این خانه تصمیم گرفته تا به ساختمانی جدید در همان منطقه نقل مکان نماید. قیمتی که برای فروش این خانه اعلام شده، به طور دقیق ۳٫۴۸۸ میلیون دلار است.در مورد فضای داخلی بنا باید گفت که یک اتاق نشیمن رسمی، اتاق خانواده و آشپزخانه ای دارد که ناهارخوری نیز در داخل آن در نظر گرفته شده.

بیشتر بخوانید:

مدل کاناپه، این 9 زن مشهور دنیا چه انتخابی داشته اند؟

خانه ساتیا نادلا

آشپزخانه ی این ساختمان دارد برای فردی که به عنوان مدیرعامل یکی از بزرگ ترین کمپانی های دنیا شناخته می گردد، زیاد از حد ساده و بی زرق و برق است.اتاق خانواده نیز درست در کنار آشپزخانه قرار دارد.اتاق کار این بنا در طبقه دوم در نظر گرفته شده که به اتاق نشیمن نیز اشراف کامل دارد.این اتاق چشم انداز فوق العاده زیبایی دارد و صندلی ای که مشاهده می کنید مکانی است که نادلا بیشتراوقات کاری خود را روی آن سپری نموده.

خانه ساتیا نادلا

در این تصویر می توانید مستر روم را مشاهده نمائید که سرویس بهداشتی بزرگی نیز در گوشه ای از آن جای گرفته.اینجا نیز اتاق خواب مهمان است که برای زیبایی اش از رنگ های خنثی استفاده شده.در آخر هم باید گفت که این ساختمان به طور کلی ۴ اتاق خواب داشته و متراژ آن نیز ۳۷۲متر مربع است و از دو روز پیش در وب سایت ردفین آگهی شده.

دکوراسیون داخلی

خانه ساتیا نادلا

ساتیا نادلا (به انگلیسی: Satya Narayana Nadella) مدیر عامل اجرایی فعلی و مدیر ارشد مایکروسافت است. او به عنوان جایگزین استیو بالمر در چهارم فوریهٔ ۲۰۱۴ میلادی این سمت را عهده‌ دار شده است. نادلا قبل از اینکه مدیرعامل ماکروسافت شود، معاون اجرایی و مسئول ساخت سیستم عامل های کامپیوتری برای سرویس‌های ابریِ این شرکت بود.

ساتیا نادلا در تاریخ ۱۹ اگوست سال ۱۹۶۷ ( ۵۰ سال سن ) در شهر حیدرآباد ایالت آندرا پرادش (ایالت فعلی تلنگانا) هند متولد شد. خانواده‌ی او تلوگو زبان بودند، پدرش بوکاپورام نادلا در اداره خدمات شهروندی هند کار می‌کرد و با این شغل دولتی، زندگی سطح متوسطی برای خانواده‌اش فراهم کرده بود.

منبع: نیک صالحی

مطالب مرتبط:

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه