اولین سرویس بهداشتی هوشمند در تبریز

اولین سرویس بهداشتی هوشمند در تبریز

به قلم: سمانه زارعی
اولین سرویس بهداشتی هوشمند در تبریز

هوشمندسازی در بخش‌های زیادی از زندگی ما دیده می‌شود. از وسایل و تجهیزات منزل گرفته تا حمل و نقل و شهرسازی. یکی از مشکلات شهرها، به خصوص شهرهایی که مسافران زیادی در آنها تردد می‌کنند؛ نبود سرویس بهداشتی کافی و استاندارد است. این روزها خبر از یک افتتاح یک سرویس بهداشتی هوشمند در شهر تبریز را می‌شنویم. هوشمندسازی امکان استفاده راحت افراد از امکانات و همچنین کنترل شرایط از راه دور را فراهم می‌کند.

 

بالسا
نمونه ای از سرویس بهداشتی هوشمند در کشورهای دیگر

سرویس بهداشتی هوشمند چه ویژگی‌هایی دارد؟

صرفه جویی اساسی در مصرف برق و آب، از بین رفتن کامل بوی بد و نامطبوع، کاهش خرابی تاسیسات آب و فاضلاب، حذف دستگیره و قفل دستی از سرویس بهداشتی، افزایش عمر مفید تاسیسات، نصب سنسورهای ضد سرقت در تجهیزات از قبیل شیرهای آب، اجرا بر اساس آخرین استانداردهای روز سرویس های بهداشتی از ویژگی های این سرویس بهداشتی است.

 

نمونه ای از سرویس بهداشتی هوشمند در کشورهای دیگر

شهرهای دیگر در انتظار ساخت سرویس بهداشتی

این اقدام به مسئولان شهرهای دیگر ایران، ایده‌های نویی را ارائه می‌کند. شهرهای شمالی یکی از شهرهایی هستند که نیازمند سرویس‌های بهداشتی کافی و بهداشتی هستند. این موضوع در جذب گردشگران و ارائه خدمات بهتر به مردم و مسافران کمک زیادی می‌کند.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران
ناشناس در تاریخ 25 شهریور 1402
خوب پس چرا نشون ندادیم توالتهای تبریزو۰سرکاری بودچرا🧿
علی تقوی در تاریخ 26 شهریور 1402
تبریز شهر اولین ها .....قابل توجه پان فارسیزم .تهران از دهات شهر ری بود آقا محمدخان این روستا را پایتخت ایران کرد . و آن را توسعه داد . این تهرانی های تند رو که غیر از خود دنیا را هم قبول ندارند مدیون آقا محمدخان قاجار و ترک ها هستند.ز
جلال در تاریخ 29 شهریور 1402
کاش بعد از حاجت عمل شستشو را هم انجام می‌داد

ثبت دیدگاه