دکوراسیون شیک خانه خانم مجری با گیاهان آپارتمانی زیبا

دکوراسیون شیک خانه خانم مجری با گیاهان آپارتمانی زیبا

به قلم: سمانه زارعی

نوژا دیزاین

در این مطلب تصاویری از دکوراسیون منزل نجمه جودکی، مجری تلویزیون را ببینید. تعدادی تصاویر از گیاهان آپارتمانی و دکوراسیون منزل این خانم مجری در فضای مجازی منتشر شده است که بخشی از سلیقه خانم جودکی را به نمایش می‌گذارد.

سرویس خواب بالسا

درباره نجمه جودکی

نجمه جودکی متولد ۲۱ آبان ماه ۱۳۷۱ در شهر تهران می‌باشد، وی فارغ‌التحصیل مقطع لیسانس رشته معماری از دانشگاه آزاد است. نجمه جودکی فرزند اول خانواده است و پدرش اصالتی خوانساری دارد و علاقه‌مند به بازیگری و مجری‌گری بوده است. این خانم بازیگر در ۱۵ سالگی وارد رادیو شد و کار گویندگی را در گروه کودک و نوجوان انجام داد. او فعالیت حرفه‌ای خود را از اواخر سال 87 از رادیو جوان آغاز نمود و از سال ۱۳۸۸ با برنامه شب ایرونی (شبکه جام جم) وارد تلویزیون شد.

 

دکوراسیون خانه نجمه جودکی

دکوراسیون سفید رنگ این خانه را می‌توان از دیوارهای سفید و مبلمان سفید رنگ آن حدس زد. نجمه جودکی از گیاهان زیادی برای تزئین خانه استفاده کرده است. گلدان شیپوری که روی زمین قرار گرفته، گل شاخه بریده داوودی و سنبل که روی میز جلومبلی قرار دارد، گلدان ساناز از گیاهانی هستند که در دکوراسیون منزل او می‌بینیم.

 

دکوراسیون سفید و چوبی نجمه جودکی

در این خانه، از رنگ سفید به مقدار زیادی استفاده شده است. ترکیب آن با وسایل چوبی، سلیقه خوب خانم جودکی را نشان می‌دهد. پرده کرمی رنگ توانسته است تعادل بین رنگ‌بندی دکوراسیون را حفظ کند.

 

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه