حقایق شگفت انگیز و جالب در مورد قیمت شیشه سکوریت

حقایق شگفت انگیز و جالب در مورد قیمت شیشه سکوریت

به قلم: یاسین کوثری
محتوای حمایت شده

زمانی که صحبت از شیشه‌ی سکوریت باشد، اولین فاکتوری که ذهن شما را مشغول می کند، قیمت بالای این محصول است. این شیشه استحکام بالا و خواص ایمنی فوق العاده ای دارد و در صنایع مختلف به ویژه ساخت و ساز بسیار کاربردی و پرطرفدار است. با این حال، همین مزایای منحصر به فرد و فرآیندهای پیچیده تولید سبب افزایش قیمت شیشه سکوریت در مقایسه با سایر انواع شیشه شده است. مجموعه‌ی نگین شرق از جمله پیشروان حوزه‌‌ی صنعت شیشه، باکیفیت ترین شیشه سکوریت را تامین و پروژه های دلخواه شما را اجرا می کند.

مبلمان آفر

سرویس خواب بالسا

خرید شیشه‌ی سکوریت

 

با سرمایه گذاری بر روی شیشه‌ی سکوریت امنیت سازه ها را تضمین کنید

ایمنی اولویت اصلی هر صنعت و کسب و کاری است. یکی از راه های اطمینان از دستیابی به این ویژگی حیاتی، استفاده از شیشه های سکوریت در پنجره، درب و … می باشد. این محصول چهار برابر از شیشه های معمولی قوی تر است و محافظت بالایی را ارائه می دهد. این شیشه ها استحکام بالایی دارند، پس حتی اگر به طور تصادفی ضربات محکمی به آنها وارد کنید، به قطعاتی کوچک و کم خطر تبدیل می شوند.

البته تحمل ضربات تنها مزیت شیشه سکوریت نیست. این محصولات باکیفیت در مقابل حرارت هم به خوبی مقاومت می کنند. این ویژگی به خصوص برای پنجره هایی که در مقابل نور مستقیم خورشید یا نزدیک منبع گرما  نظیر اجاق قرار دارند، بسیار کاربردی است. پس، این شیشه ها هرچند گرانتر از سایر همتایان خود هستند اما ارزش سرمایه گذاری بالایی دارند و حتی در درازمدت می توانند باعث صرفه جویی در هزینه ها شوند.

هزینه‌ی انواع شیشه‌ی سکوریت

 

5 فاکتور اساسی در تعیین قیمت شیشه سکوریت

اگر هنوز هم به سبب قیمت بالای این شیشه ها در انتخاب مردد هستید، بهتر است کمی در مورد علت این مبلغ قابل توجه صحبت کنیم. هزینه‌ی بالای شیشه های سکوریت ناشی از فرآیند ساخت دشوار و مواد اولیه گران می باشد. به عنوان مثال، فرآیند ساخت شامل حرارت دادن و سپس سرد کردن شیشه به منظور ایجاد سطحی مستحکم است. علاوه بر این موارد، قیمت محصول به فاکتورهای زیر نیز بستگی دارد:

  1. اندازه و ضخامت شیشه
  2. طراحی های سفارشی مانند درج لوگو و الگوهای پیچیده
  3. قابلیت های اضافی نظیر رنگ آمیزی شیشه و صاف کردن لبه ها

قیمت شیشه سکوریت

 

شیشه‌ی سکوریت نمادی از دوام و ایمنی

امروزه شیشه‌ی سکوریت با کیفیت بالا و ویژگی های فوق العاده ای که دارد، به یک ماده ضروری در صنایع مختلف تبدیل شده است. اگرچه، هزینه‌ی شیشه‌ی سکوریت اغلب بالا است ولی خواص فیزیکی اعم از مقاومت در برابر ضربه و حرارت، ارزش بالای آن را به خوبی نشان می دهند.

بنابراین، اگر می خواهید یک سرمایه گذاری مطمئن داشته باشید و محصولات شیشه ای باکیفیتی را خریداری نمایید، مجموعه‌ی نگین شرق را به شما معرفی می کنیم. لیست انواع شیشه های سکوریت با ضخامت های مختلف را در وبسایت نگین شرق مشاهده کنید و برای استعلام قیمت با کارشناسان مجرب آنها تماس بگیرید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه