تصاویر دکوراسیون داخلی خانه شیک لیلا حاتمی، بازیگر محبوب ایرانی!

تصاویر دکوراسیون داخلی خانه شیک لیلا حاتمی، بازیگر محبوب ایرانی!

به قلم: نرگس مهردادیان

تصاویر دکوراسیون داخلی خانه شیک و مینیمال لیلا حاتمی

لیلا حاتمی بازیگر سینما و تلوزیون ایران، متولد 9 مهر 1351 در تهران و یکی از اعضای اکادمی اسکار است. او فرزند علی حاتمی و زری خوشکام است. لیلا حاتمی چندین جایزه از جشنواره‌های داخلی و خارجی دریافت کرده و یکی از موفق‌ترین بازیگران ایرانی از نظر تعداد جوایز دریافتی است. لیلا حاتمی در سال 1377 با علی مصفا بازیگر و فیلم‌ساز ایرانی متولد ۱۱ آذر ۱۳۴۹ در تهران، ازدواج کرد. حاصل زندگی مشترکشان یک دختر بنام عسل و یک پسر بنام مانی است. در ادامه با دکوراسیون داخلی خانه شیک لیلا حاتمی و علی مصفا آشنا خواهید شد. پس در چیدانه همراه ما باشید.

مبلمان اداری راحتیران

دکوراسیون داخلی مدرن و شیک خانه لیلا حاتمی

دکوراسیون داخلی مدرن و شیک خانه لیلا حاتمی

به تازگی عکسی از لیلا حاتمی در فضای مجازی منتشر شد که نمای دکوراسیون داخلی شیک، مدرن و در عین حال ساده خانه آن‌ها را نشان می‌دهد. لیلا حاتمی یکی از بازیگرانی است که سبک خاصی در لباس پوشیدن دارد. دکوراسیون داخلی خانه او هم، مانند لباس پوشیدن‌اش ساده و زیباست. سبک دکوراسیون داخلی منزل او ساده، بی آلایش اما زیبا و تاثیرگذار است.

سبک مینیمال دکوراسیون داخلی خانه لیلا حاتمیدکوراسیون داخلی خانه ساده، شیک و مینیمال لیلا حاتمی

سبک مینیمال دکوراسیون داخلی خانه بازیگر محبوب

پیشتر هم تصاویری از دکوراسیون داخلی منزل لیلا حاتمی منتشر شده بود. اولین چیزی که در این فضا هم به چشم می آید سبک مینیمال است. همه چیز ساده و زیبا به نظر می‌رسد. همین سادگی باعث شده، مبلمان و دیگر عناصر دکوری منزل همنشینی دلنشینی با یکدیگر داشته باشند.

لیلا حاتمی و علی مصفا در مراسم یادبود امیربانو کریمی

و در آخر

تصاویر دکوراسیون داخلی خانه ساده، شیک و مینیمال لیلا حاتمی را مشاهده کردید و در مورد سبک دکوراسیون این هنرمند خاص و ویژگی‌های آن صحبت شد. بد نیست بدانید این روزها تصاویر لیلا حاتمی و علی مصفا در مراسم یادبود امیربانو کریمی، استاد فقید زبان و ادبیات فارسی و مادر علی مصفا در جمعه ۱۵ دی ماه، پربازدید شده است.

برای دیدن تصاویر دکوراسیون خانه دیگر بازیگران مشهور ایرانی مطلب دکوراسیون داخلی شیک و لوکس خانه بهنوش طباطبایی را از دست ندهید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران
مهوش حبیبی دبیر بازنشسته منطقه 4 تهران در تاریخ 18 دی 1402
شایستگی دختر علی حاتمی وعلی مصفا است

ثبت دیدگاه