کاربرد شخصیت شناسی اینیاگرام در طراحی دکوراسیون داخلی

کاربرد شخصیت شناسی اینیاگرام در طراحی دکوراسیون داخلی

به قلم: تحریریه چیدانه

انیاگرام یکی از روش های تیپ شناسی و یا شخصیت شناسی است که در محیط های حرفه ای بسیار مورد استقبال می‌باشد. از جمله طراحی دکوراسیون داخلی بر اساس تیپ شخصیتی مخاطب هدف، امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اینیاگرام در واقع در طی یک آزمون شخصیت شناسی، شما را در یکی از نه دسته ی خود جا میدهد و با اینکار به شما کمک میکند تا نقاط ضعف و قوت خود را بشناسید. همچنین یکی از کاربردهای بسیار به جای انیاگرام در هنگام استخدام کارمندان جدید برای یک شرکت است. اگر شما مدیر یک شرکت طراحی دکوراسیون داخلی هستید و به طور جدی به دنبال کارمندانی هستید که دارای معیارهای مورد نظر شما باشند، پیشنهاد ما به شما انجام تست شخصیت شناسی اینیاگرام در هنگام استخدام است. البته لازمه ی تشخیص اینکه کدام تیپ شخصیتی برای جایگاه شغلی مدنظر شما، مناسب تر است، این است که اول از همه خودتان درباره ی اینیاگرام به خوبی و به قدر کافی مطالعه کنید و خصوصیات غالب بر هر نه تیپ شخصیتی را به خوبی بشناسید. به این ترتیب میتوانید به راحتی خصوصیات موردنظر خود را انتخاب کرده و پس از انجام تست اینیاگرام هنگام استخدام کارمند، نتایج را به خوبی بررسی کنید تا کارمند دلخواه و مناسب را استخدام کنید.

شخصیت شناسی اینیاگرام

قالیشویی ادیب

همانطور که میدانید استخدام کارمندان مناسب و کارآمد، متناسب با یک جایگاه شغلی بسیار مهم بوده و همانقدر که یک کارمند خوب میتواند در راه موفقیت کسب و کار شما مفید واقع شود، یک کارمند نامناسب برای یک جایگاه شغلی ممکن است به کسب و کار شما آسیب های جدی وارد کند.

تست شخصیت شناسی انیاگرام

بنابراین با توجه به نکات گفته شده گرفتن تست های شخصیت شناسی در هنگام مصاحبه بسیار مهم و کارآمد خواهد بود. تا تیم خلاق شرکت دکوراسیون داخلی شما را افرادی با تیپ های شخصیتی متناسب تشکیل دهند.

انواع تست های شخصیت شناسی در سایت های مختلف وجود دارد و هرکدام از این تست ها نتایج متفاوتی را به شما میدهد. تست شخصیت شناسی اینیاگرام یکی از معتبرترین و حرفه ای ترین تست های شخصیت شناسی میباشد. تست انیاگرام رایگان در سایت های مختلفی وجود دارد، کافی است در اینترنت جستجو کرده و در یکی از این سایت ها تست شخصیت شناسی اینیاگرام را بدهید. سپس با مطالعه و تحلیل نتایج به دست آمده تمام ویژگی های تیپ شخصیتی خود را بررسی کنید. پیشنهاد ما به شما سایت سید علی باقری دات کام می باشد که علاوه بر تست اناگرام، مقالات کاربردی بسیاری در آن یافت می شود.

اگر قصد دارید یک شخصیت با ثبات داشته باشید به طوری که خودتان به نقاط ضعف و قوت تان آگاه باشید و بدانید در هر جایی از زندگی فردی یا حرفه ای و کاری خود باید به کدام یک از این نقاط تکیه کنید و یا به کدام یک از این نقاط تکیه نکنید، پیشنهاد ما این است که حتما تست شخصیت شناسی اینیاگرام را بدهید. در ادامه قصد داریم تا برخی ویژگی های تیپ های شخصیتی اینیاگرام را بررسی کنیم.

شخصیت شناسی اینیاگرام

معرفی برخی از تیپ های شخصیتی اینیاگرام

تیپ یک اینیاگرام مصلح و کمال گرا میباشد، به این معنی که این افراد باید کارها را به شیوه خودشان، بسیار منظم و دقیق و بدون اشتباه انجام بدهند. این افراد در تمام مدت به بایدها و نبایدها و قوانین خود در زندگی می اندیشند.

تیپ دو انیاگرام یک حامی و یاری دهنده بینظیر است. افراد دارای این تیپ شخصیتی اینیاگرام دائما در تلاش هستند تا در انجام شدن کارها کمک کنند چرا که از این طریق از آن ها قدردانی شده و باعث ایجاد حس مثبت در آن ها میشود. یکی از نقاط ضعف تیپ دو این است که اغلب اوقات برای اینکه نیازهای دیگران را برآورده کنند، نیازهای خود را نادیده میگیرند. در واقع افراد دارای این تیپ شخصیتی از اینکه دیگران به آن ها نیاز پیدا میکنند، احساس غرور میکنند. تیپ دو اینیاگرام و دیگر تیپ های نه گانه انیاگرام، ویژگی ها و نکات شخصیتی بسیار زیادی دارند که در یک مقاله گنجانده نمیشود بنابراین اگر علاقه مند به مطالعه درباره ی ایناگرام هستید و به دنبال یک منبع معتبر هستید، میتوانید به سایت سید علی باقری مراجعه کنید. آقای سید علی باقری مطالعات بسیار زیادی در این حوزه داشته و مشاور شخصیت شناسی اینیاگرام در کسب و کار نیز میباشد.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه