Chidaneh.com placeholder image

تهران، میزبان نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل

به قلم: تحریریه چیدانه

رویدادها: بیست و سومین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل (هافکس)با مجوز رسمی سازمان توسعه تجارت ایران و شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ؛ توسط شورای ملی مبلمان و  دکوراسیون ایران و صنایع وابسته از روز جمعه ۱۰ الی مرداد ماه شروع به کار می کند و روز دوشنبه ۱۳ مرداد ماه سال جاری پایان می یابد.

ساقدوش بار
نمایشگاه بین المللی مبلمان
 
به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، مظفر علیخانی، دبیر کل شورای ملی مبلمان و دکوراسیون ایران و صنایع وابسته با اعلام این خبر اظهار کرد: این نمایشگاه با مجوز رسمی از سازمان توسعه تجارت ایران و شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران و توسط شورای ملی مبلمان و دکوراسیون ایران و صنایع وابسته برگزار خواهد شد.
 
نمایشگاه بین المللی مبلمان
 
وی افزود: شورای ملی مبلمان و دکوراسیون ایران و صنایع وابسته با عنایت به مفاد اساسنامه مبنی بر ساماندهی کلیه رخدادهای عمومی از قبیل نمایشگاه‌ها، همایش‌ها و سمینارهای بین‌المللی مرتبط با صنف و صنعت مبلمان و به منظور بهره‌گیری از طراحی های علمی و تکنولوژی مدرن جهت ارتقاء سطح کمی و کیفی تولیدات داخلی و توسعه صادرات مبلمان و دکوراسیون برگزاری نمایشگاه های تخصصی صادراتی و صنفی در صنف مبلمان در داخل و خارج از کشور را در دستور کار خود قرار داده است.
 
نمایشگاه بین المللی مبلمان
 
رامین سمیع‌زاده، مدیر بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل نیز اظهار داشت: نمایشگاه امسال با شعار هنر، فرهنگ و محصول ایرانی در فضایی حرفه‌ای و رقابتی برگزار خواهد شد.
وی مهمترین هدف از برپایی این نمایشگاه را فراهم کردن بستری جهت ارتقای سطح کمی وکیفی طراحی، تولید، فروش و صادرات تولیدات ومحصولات ایرانی عنوان کرد.
 
نمایشگاه بین المللی مبلمان
 
سمیع‌زاده با اشاره به اینکه این نمایشگاه با حدود هفت درصد افزایش نسبت به سال گذشته در فضای ناخالصی به وسعت 75 هزار متر مربع و با 43 هزار متر مربع فضای خالص کار خود را آغاز خواهد کرد، از حضور فعال و پرنشاط بیش از 400 مشارکت‌کننده در نمایشگاه خبر داد که آخرین توانمندهای خود را در معرض بازدید عموم قرار داده و با یکدیگر به رقابتی سالم می‌پردازند.
 
نمایشگاه بین المللی مبلمان
 
وی، ضمن اعلام اینکه هیات‌های تجاری چندین کشور دنیا برای بازدید از نمایشگاه دعوت شده‌اند و امید است به امضای تفاهم‌نامه‌های همکاری و البته اجرائی منجر شود، اولویت‌های برگزاری نمایشگاه را حمایت از تولید مبلمان در داخل کشور با رویکرد صادراتی، احترام به پیشکسوتان و حمایت و اعتماد به طراحان و مهندسین ایرانی عنوان کند.
بر اساس این گزارش صنعت مبلمان در ایران هشت درصد اشتغال کشور را به خود اختصاص داده و از طرف دیگر با جهش نرخ ارز و قرار گرفتن نرخ آن در سطوح نزدیک به نرخ واقعی، در صورت برنامه‌ریزی، هماهنگی ارکان مرتبط و تلاش صنعتگران امکان ورود به بازارهای خارجی تا حدودی فراهم شده است
 
نمایشگاه بین المللی مبلمان
 
به گفته مدیر بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل، ارزش تولید مبلمان در جهان در سال 2013 به 450 میلیارد دلار در سال نزدیک شده است که متاسفانه ایران سهم قابل توجهی از آن را در اختیار ندارد که البته برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی می‌تواند نقش موثری در مسیر حضور قابل توجه ایران در عرصه‌های تجارت جهانی ایفا کند.

این نمایشگاه به مدت چهار روز و در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

سرویس خواب بالسا

منبع:ایسنا

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه