visibility 6364 today 1396/1/29

دکوراسیون تلویزیون دیواری، با لذت بیشتری فیلم ببینید!

ترفندهای دکوراسیونتلویزیون و محدوده ی آن یکی از پر طرفدارترین بخش های دکوراسیون داخلی منزل محسوب می شود که پیش تر در چیدانه در رابطه با انواع مبلمان متناسب با فضای جلوی تلویزیون و یا میز مناسب تلویزیون با شما صحبت کرده ایم اما امروز در می خواهیم شما را با بایدها و نبایدهای دکوراسیون تلویزیون دیواری که امروزه به دلیل محدودیت های فضایی خانه ها بسیار پر طرفدارند آشنا کنیم پس با ما همراه باشید. 

blog post

مبل یشمی نشیمن

جای تلویزیون دیواری 

پیش از هر تغییری در دکوراسیون تان جای تلویزیون دیواری را مشخص کنید. تلویزیون را در فضایی قرار دهید که درهنگام تماشای آن نورهای محیطی شما را آزار ندهند، به طور مثال فضای مجاور پنجره برای جای تلویزیون بسیار مناسب است. 

blog post

مبلمان مدرن نشیمن

مبلمان دکوراسیون تلویزیون دیواری

برای مبلمان دکوراسیون تلویزیون دیواری مبلمان کلاسیک را فراموش کنید و حتما از مبلمان راحتی و یا ال شکل استفاده کنید. تا بتوانید در آرامش کامل به تماشای برنامه تلویزیونی محبوب خود بپردازید. مطلب بهترین مبل و کاناپه برای جلوی تلویزیون کدام است؟ در انتخاب مبل مناسب به شما کمک خواهد کرد.

blog post

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

طراحی دیوار پشت تلویزیون

در دکوراسیون تلویزیون دیواری آنچه که اهمیت دارد به نمایش گذاشتن تلویزیون در فضای دیوار است. برای این منظور طراحی دیوار پشت تلویزیون می تواند بسیار به شما کمک کند، طراحی شما می تواند در قالب یک قاب برای دیوار پشت تلویزیون باشد و یا حتی از شلف های دکوری ، کاغذ دیواری و سایر تزیینات برای این منظور استفاده کنید. مطلب چگونه دیوار پشت تلویزیون را جذاب تر کنیم؟ در این زمینه می تواند به شما کمک شایانی کند. 

blog post

دکوراسیون خانه چوبی

یکی از محبوب ترین دکوراسیون های تلویزیون دیواری، مخفی کردن تلویزیون در فضای نشیمن می باشد که معمولا با کمک دیوار پوش ها قابی به دور تلویزیون کشیده می شود که می تواند ظاهر دکوراسیون داخلی شما را تا حد زیادی تغییر دهید. مطلب مخفی کردن تلویزیون با تزیین دیوار پشت ال سی دی! می تواند ایده های بیشتری در این زمینه به شما بدهد. 

blog post

میز تلویزیون دیواری

میز دکوراسیون تلویزیون دیواری 

همان طور که در بندهای قبل به آن اشاره شد امروزه به دلیل کوچک شدن فضاهای مسکونی محدود کردن استفاده از فضای کف بسیار پر طرفدار شده است. میز تلویزیون دیواری عنصری است که برای این منظور از ان استفاده بسیاری ممی شود شما می توانید دکوراسیون تلویزیون دیواری تان را با میز آن تنرکیب کنبد و از این میز برای قرار دادن لوازم دکوری و یا سایر لوازم صوتی و نصویری استفاده نمایید.

مطلب پیشنهادی: بهترین میز تلویزیون برای دکوراسیون منزل شما کدام است؟

blog post

دیوار پشت تلویزیون

نورپردازی دکوراسیون تلویزیون دیواری

یکی از تغییرات کوچک و مقرون به صرفه که باعث تغییر و تحول بزرگ در فضای داخلی شما می شود، تغییر دکوراسیون تلویزیون دیواری می باشد. نورپردازی یکی از این تغییرات مقرون به صرفه و چشمگیر است که می تواند فضای تلویزیون شما را حتی در زمانی که خاموش هست جذاب و گیرا کند. توجه کنید که برای انتخاب نورپردازی مناسب حتما از نورهای مخفی، ملایم و خطی استفاده کنید و از نورپردازی نقطه ای پرهیز  کنید. 

برای آن که در خانه تاندکوراسیون تلویزیون دیواری زیبا داشته باشید باید از اهالی فن و طراحان متخصص در این زمینه کمک بگیرید. گروه دکوراسیون داخلی مارون یکی از شرکت های پیشنهادی چیدانه است که می توانید برای دیدن نمونه کارهای بیشتر به پروفایل آن ها در چیدانه مراجعه فرمایید و با دیدن نمونه کارهای بیشتر، بهترین آن ها را متناسب با شرایط خود انتخاب کنید. 

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

نویسنده:

فارغ التحصیل کارشناسی معماری نویسنده و مترجم آزاد مباحث معماری دبیر تحریریه بخش معماری وبسایت چیدانه و مجله منزل کارشناس محتوا در وبسایت معماری و دکوراسیون داخلی چیدانه نویسنده و ژورنالیست معماری در مجله معماری و دکوراسیون داخلی منزل

more_horiz
مطالب پیشنهادی
کدام میز تلویزیون با دکوراسیون منزل شما ست می شود؟

کدام میز تلویزیون با دکوراسیون منزل شما ست می شود؟

بهترین جای تلویزیون در منزل، چیکار باید بکنم؟

بهترین جای تلویزیون در منزل، چیکار باید بکنم؟

میز تلویزیون چوبی، مدرن یا کلاسیک؟

میز تلویزیون چوبی، مدرن یا کلاسیک؟

1398/10/21 ادامه مطلب
کسب و کارها پیشنهادی
مبلمان و پارچه و کاغذ دیواری الیزه certificate
مبلمان و پارچه و کاغذ دیواری الیزه

مبلمان و پارچه و کاغذ دیواری الیزه

صنایع شیشه و آینه آگاهی certificate
صنایع شیشه و آینه آگاهی

صنایع شیشه و آینه آگاهی

روشویی کابینتی هلا HOLA "هوگونیک" certificate
روشویی کابینتی هلا HOLA "هوگونیک"

روشویی کابینتی هلا HOLA "هوگونیک"

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent