visibility 4605 today 1393/8/28

ماده شوینده جدید به اسم سیب زمینی!

خانه داری: مواد شوینده شیمیایی ضررهای بسیار زیادی برای بدن انسان دارد از همین رو بهتر است بیشتر از مواد طبیعی استفاده کنیم تا کمتر به بدنمان آسیب برسد. سیب زمینی یکی از موادی است که می توان از آن برای تمیز کاری های منزل استفاده کرد. در ادامه به برخی از موارد استفاده آن اشاره می کنیم.

 
1. تمیز کردن کفش ها:

یکی از استفاده های اصلی از سیب زمینی در تمیز کردن کفش ها است. این ماده می تواند کفش های شما را بسیار براق کند و همچنین می تواند آسیب های کوچکی که به کفشتان وارد شده است را نیز تا حدودی محو کند.

2. نقره ها را تمیز کنید:

نقره از جمله موادی است که از آن برای تولید وسایل تزئینی استفاده می شود اما نکته اصلی تمیز کردن این وسایل است که خیلی سریع هم کثیف می شوند. سیب زمینی می تواند بهترین گزینه برای شما باشد تا بهترین نتیجه را در تمیز کردن این وسایل بگیرید.

3. شیشه ها را تمیز کنید:

اگر بر روی شیشه های منزلتان لکه هایی وجود دارد که به راحتی پاک نمی شوند، سیب زمینی می تواند به کمک شما آید. قدرت پاک کنندگی این ماده به گونه است که می تواند شیشه را برای شما ناپدید کند.

4. زنگارها را از بین ببرید:

زنگ زدگی یکی از مشکلاتی است که در وسایل فلزی به وجود می آید اما لازم نیست تا این گونه وسایل را دور بریزید. شما می توانید از سیب زمینی برای پاک کردن این وسایل استفاده کنید. برای پاک کردن این زنگارها از روش زیر عمل کنید.
 یک سیب زمینی را نصف کنید و یکی از طرف های آن را در نمک فرو ببرید و مطمئن شوید که کاملا آغشته شده است. این قسمت اغشته به نمک را روی بخش زنگ زده بکشید و این کار را آن قدر تکرار کنید تا تمام زنگ ها از بین برود. پس از آن شما می توانید به راحتی از این وسیله برای بار دوم استفاده کنید.

به ما بگویید: آیا شما تا به حال از سیب زمینی یا هر ماده طبیعی دیگری به عنوان شوینده استفاده کرده اید؟ تجربیاتتان را با ما درمیان بگذارید...

منبع: پرشین پرشیا

نویسنده:

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید تغییر کوچکی در منزل یا محل کار خود ایجاد کنید. یا برای بازسازی یا ساخت ویلا و خانه رویایی خود به دنبال شرکت حرفه ای و قابل اعتماد بگردید. یا ندانید که صندلی اوپن مورد علاقه تان برای گوشه آشپزخانه را کجا می توانید پیدا کنید! چیدانه محلی برای دیدن عکس پروژه های دکوراسیون و معماری شرکت های مختلف ایرانی، مشاهده محصولات متنوع موجود در بازار و ارتباط با سازندگان وفروشندگان آن ها است. جایی برای پیدا کردن طراحی های مورد علاقه تان و انتخاب مناسب ترین افراد برای پروژه شما

more_horiz
مطالب پیشنهادی
تمیزکاری با روغن زیتون، 8 کاربرد برای برق زدن خانه!

تمیزکاری با روغن زیتون، 8 کاربرد برای برق زدن خانه!

تمیز کردن کفش های تابستانه، امسال هرچی دوست داری پات کن!

تمیز کردن کفش های تابستانه، امسال هرچی دوست داری پات کن!

ماده شوینده جدید به اسم سیب زمینی!

ماده شوینده جدید به اسم سیب زمینی!

کسب و کارها پیشنهادی
صنایع چوب یش certificate
صنایع چوب یش

صنایع چوب یش

گروه طراحی داخلی مکعب کاغذی certificate
گروه طراحی داخلی مکعب کاغذی

گروه طراحی داخلی مکعب کاغذی

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent