visibility 4366 today 1396/2/18

چگونه خانه خود را بزرگ نشان دهیم؟

ترفندهای دکوراسیون: داشتن یک خانه بزرگ و دلباز آروزی اغلب ماست و کمتر کسی را می شناسیم که از داشتن یک خانه ی کوچک با لوازم در هم و برهم احساس رضایت داشته باشد. به همین منظور در این مطلب از چیدانه می خواهیم شما را با ترفند ها و راه های بزرگ نشان دادن خانه آشنا کنیم پس با ما همراه باشید. 

blog post

دکوراسیون سفید خانه در تهرانپارس تهران

مبلمان عریض استفاده نکنید!

انتخاب مبلمان عریض برای خانه هایی با ابعاد کم می تواند فضای خانه ی شما را کوچکتر از قبل نشان دهند. بهترین مبلمان برای خانه های کوچک مبل ال شکل می باشد که می توانید به جای انتخاب مبلمان با عرض زیاد از نوع مبلمان استفاده کنید، این موضوع در رابطه با انواع لوازم و وسایل منزل صدق می کند به طور مثال از بوفه ها یا کمدهای بلند و کم عرض نسبت به انواع عریض آن استفاده کنید که فضای کمتری را اشغال می کنند. 

blog post

مبلمان نشیمن سفید

رنگ های روشن را انتخاب کنید. 

یکی از راه های بزرگ نشان دادن خانه انتخاب رنگ های روشن برای مبلمان و دیوارها و سایر بخش های خانه است. توجه داشته باشید که برای دیوارهای خانه ی کوچک تان حتما از رنگ های روشن مثل سفید و رنگ های مشابه آن استفاده کنید با این روش به سادگی فضای خانه خود را بزرگتر نشان خواهید داد. مطلب انواع رنگ سفید در دکوراسیون منزل را بشناسید! در این زمینه اطلاعات بسیاری را در اختیار شما قرار می دهد. 

blog post

منزل مسکونی در تهرانپارس

از پرده های بلند استفاده کنید.

یکی دیگر از پاسخ های کابردی به سوال " چگونه خانه خود را بزرگ نشان دهیم ؟ " استفاده از پرده های بلند در اتاق های کوچک است. برای این منظور پرده را از سقف تا روی زمین آویزان کنید و اجازه دهید تا دو یا سه سانتی متر روی زمین قرار بگیرد. با این روش سقف شما بلند تر دیده می شود و در نتیجه فضای خانه شما بزرگ تر دیده می شود. فراموش نکنید که بهترین رنگ و طرح برای پرده خانه های کوچک رنگ‌های ساده و خنثی است و بدون هیچ نقش و نگار است.

blog post

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

از فضای دیوار استفاده کنید. 

یکی از راه های بزرگ نشان دادن فضای خانه استفاده از فضای دیوار برای جایگزینی لوازم و وسایل است. با کمک شلف ها به سادگی می توانید فضایی را برای قرار دادن کتاب ها، لوازم دکوری و سایر لوازم و وسایل منزل برای خودتان ایجاد کنید. همچنین در دکوراسیون خانه های کوچک می توانید تلویزیون تان را روی دیوار نصب کنید و فضای خانه را بزرگ تر جلوه دهید. مطلب دکوراسیون تلویزیون دیواری، با لذت بیشتری فیلم ببینید! در انتخاب بهترین دکوراسیون تلویزیون دیواری به شما کمک می کند. 

blog post

مبلمان نشیمن

نورپردازی مناسب انتخاب کنید. 

خانه های کم نور غالبا کوچک تر از ابعاد واقعی شان به نظر می رسند به همین منظور انتخاب یک نورپردازی مناسب تا حد زیادی به بزرگ تر دیده شدن فضای داخلی شما کمک می کند. مطلب نورپردازی ایده آل برای فضاهای مختلف خانه شما را با انواع نورپردازی مناسب در دکوراسیون منزل آشنا می کند. 

blog post

دکوراسیون اتاق خواب

از آینه کمک بگیرید. 

یکی از ترفندهای قدیمی بزرگ تر نشان دادن فضای خانه استفاده از آینه برای بخش های مختلف دکوراسیون داخلی می باشد. شما به سادگی می توانید با نصب یک آینه فضای داخلی تان را دو برابر کنید. برای این منظور مطلب جادوی آینه ها در طراحی دکوراسیون داخلی دلباز می تواند به شما کمک شایانی نماید. 

blog post

آشپزخانه سفید

فضای آشپزخانه را شلوغ نکنید. 

برای بزرگ تر نشان دادن خانه بهتر است فضای داخلی تان حالت نمایشگاهی داشته باشد، به خصوص فضاهایی مانند آشپزخانه که جزییات بیشتری در خود دارد، برای چنین فضاهایی مرتب بودن فضا شرط اول دلباز بودن آن فضاست. مطلب چگونه آشپزخانه مرتب داشته باشیم؟ در این زمینه به شما کمک شایانی خواهد کرد.

blog post

محصولات چوبینکو ایران

از تختخواب های تاشو استفاده کنید. 

برای بزرگ تر نشان دادن فضای اتاق خواب استفاده از تختخواب های تاشو را فراموش نکنید این تخت ها به سادگی می توانند فضای اتاق خواب شما را بزرگ تر نشان دهند و در زمان نیاز آن ها را باز کنید و در باقی موارد از فضای اتاق خوابتان به بهترین نحو استفاده نمایید، همچنین استفاده از سایر محصولات دیگر این چنینی برای خانه های کوچک توصیه می شود.

blog post

شلف دیواری هرکول

اکسسوری های نظم دهنده را فراموش نکنید. 

همان طور که گفته شد یکی از راه های بزرگ نشان دادن خانه مرتب نگه داشتن فضای خانه می باشد. اکسسوری های نظم دهنده فضای خانه در این زمینه می تواند کمک شایانی به شما کنند برای آشنایی بیشتر با ابن نظم دهنده ها می توانید به مطلب نظم دهنده ها، این ۱۰ اکسسوری پرطرفدار! مراجعه کنید. 

برای بزرگتر نشان دادن فضای خانه روش های مختلفی وجود دارد که هر کدام از آنها مناسب فضاهای گوناگون است. گروه طرح و هنرسپنتا در زمینه چیدمان داخلی دکوراسیون تان می تواند به شما کمک نماید. 

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

نویسنده:

فارغ التحصیل کارشناسی معماری نویسنده و مترجم آزاد مباحث معماری دبیر تحریریه بخش معماری وبسایت چیدانه و مجله منزل کارشناس محتوا در وبسایت معماری و دکوراسیون داخلی چیدانه نویسنده و ژورنالیست معماری در مجله معماری و دکوراسیون داخلی منزل

more_horiz
مطالب پیشنهادی
چگونه خانه خود را بزرگ نشان دهیم؟

چگونه خانه خود را بزرگ نشان دهیم؟

دکوراسیون داخلی آپارتمان 120 متری، خانه ای سفید و مینیمال در مونترال!

دکوراسیون داخلی آپارتمان 120 متری، خانه ای سفید و مینیمال در مونترال!

طراحی و اجرای تراس، قبل و بعد 21 بالکن زیبا

طراحی و اجرای تراس، قبل و بعد 21 بالکن زیبا

کسب و کارها پیشنهادی
پیرامون گاردن certificate
پیرامون گاردن

پیرامون گاردن

همافرش certificate
همافرش

همافرش

آریا پنل certificate
آریا پنل

آریا پنل

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent