امتیاز: 2.4 0 نظر | ثبت نظر

19 تیر 1398

استخر خانگی، 20 مدل برتر در معماری های امروز ایرانی!

استخر، برکه و آبنما: در هوای گرم اواخر بهار و تمامی فصل تابستان، طی کردن روز در فضایی خنک خواسته هر کسی است. با طراحی و ساخت استخر خانگی می توان هم بر گرمای روزانه غلبه کرد و هم به ورزش و استراحتی آرام و امن پرداخت، البته که این نوع استخرها دارای مدل ها و طراحی های مختلف هستند. با چیدانه همراه باشید تا به تماشای 20 مدل استخر خانگی در ایران بپردازیم.

استخر خانگی در فضای باز

یکی از طراحی های استخر خانگی، ساختن استخر خانگی در فضای باز خانه مانند حیاط است. طراحی این استخرها علاوه بر زیبا کردن معماری خانه باعث می شوند تا عمل گردش هوا و خنک شدن فضا به خوبی و طبق اصول معمارانه انجام بگیرد. برای طراحی این نوع استخر توجه به مصالح به کار رفته و فاصله استخر با ورودی ساختمان دارای اهمیت زیادی است.

مطلب پیشنهادی : ساخت استخر خانگی، برای آب تنی تابستان آماده شوید!

استخر خانگی سرپوشیده

یکی دیگر از مدل های طراحی استخر، طراحی استخر خانگی در فضای بسته است. در بسیاری از خانه ها و آپارتمان ها و مخصوصا ویلاهای امروزی، استفاده از این نوع استخر بسیار به چشم می خورد. معمولا استخرهای سرپوشیده دارای سونا و جکوزی هم هستند. طراحی فضای داخلی این استخرها از اهمیت زیادی برخوردار است.

مطلب پیشنهادی : هزینه ساخت استخر، یک شیرجه مقرون به صرفه!

برای تماشای عکس های بیشتر از طراحی استخر می توانید به بخش استخر در گالری عکس چیدانه مراجعه کنید و با طراحان آنها در ارتباط باشید.

مطالب پیشنهادی :

تبلیغات

نویسنده: معین قوی

- دبیر بخش عکاسان وبسایت چیدانه و مجله منزل - نویسنده و کارشناس تولید محتوا در وبسایت چیدانه - عضو تحریریه مجله منزل - کارشناس حفاظت و مرمت بناهای تاریخی معماری زبانی برای بیان تاریخ است که از طریق این زبان بین المللی، مرزهای تاریخ شکسته می شوند. و ما روایت گران این بخش از تاریخ هستیم...

نشان کردن
  • 11687 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 19 تیر 1398

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
دكوراسيون ست دكوراسيون ست
3 نمونه کار

تلفن: ٠٩١٢١٣٦٢٥٣٨
شرکت معماری دکوطرح شرکت معماری دکوطرح
28 نمونه کار

تلفن: ٠٩١٢٢٤٦٠٠٨٩
وودکده وودکده
9 نمونه کار

تلفن: ۰۲۱۴۴۱۵۱۶۹۲
گروه پتینه نقشینه گروه پتینه نقشینه
8 نمونه کار

تلفن: 02176244608
گالری مبلمان صبوری گالری مبلمان صبوری
5 نمونه کار

تلفن: 021۶۶۱۹۳۰۲۵
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173