Chidaneh.com placeholder image

7 میز کار فوق العاده زیبا و کاربردی

به قلم: تحریریه چیدانه

کتابخانه و اتاق کار: میز کارهای آنتیک و قدیمی که در جلوی آن ها کشو های کوچک و کمدی برای قرار دادن وسایل وجود دارد را بیشتر در خانه پدر بزرگ و مادر بزرگ ها می توان پیدا کرد. با افزایش روزافزون افرادی که در خانه کار می‌کنند، میزهای کار سنتی بار دیگر وارد خانه‌ها شده‌اند. این میزها در عرض چند ثانیه تبدیل به فضای کار بسیار خوبی می‌شوند و وقتی درشان بسته می‌شود می‌توان از دیگر فضاهای اتاق به خوبی استفاده کرد.در این مطلب هفت میز کار فوق‌العاده زیبا و کاربردی را به شما نشان می‌دهیم. شما هم می‌توانید چنین میزهایی را در خانه خود داشته باشید.

فکتور

 

شیرآلات کسری

میز کار بازسازی شده                                                                                                      

این میز بازسازی دوباره ی یک میز قدیمی است و سطح آن به رنگ آبی متمایل به خاکستری درآمده است. این میز در کنار اثر هنری داخل آن و صندلی خاصش جلوه بسیار زیبایی دارد.

چرا این میز مناسب است: طراحان این میز کار را برای اضافه کردن فضاهای نگهدارنده اضافی به اتاق انتخاب کرده‌اند و هم زمان از زیبایی آن برای تنوع بخشیدن به فضا بهره برده‌اند.

 

میز کار با طراحی خاص

چرا این میز مناسب است: این میز به این دلیل مناسب است  که وقتی در این میز بسته می‌شود بی‌نظمی‌ها پشت آن پنهان می‌شوند. چنین ویژگی مناسب کودکان نامنظمی است که می‌خواهند در عرض یک ثانیه میز خود را مرتب کنند.» 

 

میز کار با کمد

در این میز سبک‌ها و موتیف‌های مختلف با هم ترکیب شده‌اند. در ساخت این میز بیش‌تر از مواد و مصالح بازیافتی یا مصالحی که از پروژه‌های قبلی باقی مانده‌اند استفاده شده است و در پایان سطح آن لاک‌الکل کاری شده‌ است.
چرا این میز مناسب است: ‌ترکیب شکل‌ها و بافت‌ها در این میز یک نقطه کانونی کاربردی در این فضای تلفیقی ایجاد کرده است.
 

میز کار کلاسیک با کتابخانه

این میز آن‌قدر طراحی زیبایی دارد که بیش‌تر شبیه یک اثر هنری است تا یک وسیله کاربردی.
چرا این میز مناسب است: اگرچه شکل این میز سنتی است، اما دارای سطح خاکستری و جلاداده شده است که آن را مناسب قرن بیست‌ویکم کرده است. به همین دلیل است که این میز با این فضای مدرن به خوبی هماهنگ شده است.

 

میز کار دسته‌دوم

چرا این میز مناسب است: اگرچه شکل این میز سنتی است، اما وقتی در کنار صندلی منحصربه‌فردی و مدرنی قرار می‌گیرد جلوه‌ای معاصر و به‌روز پیدا می‌کند. سطوح چوبی گرم با رنگ خردلی دیوارها هماهنگی بسیار زیبایی دارد و فضایی روشن و دنج برای کار کردن و یا مطالعه کردن ایجاد کرده است.

 

میز کار کوچک چوبی

 این میز به طور خاص برای قرار گرفتن در فضایی کوچک طراحی شده است. این میز از چند چوب ساخته شده و وقتی در آن باز می‌شود با یک فضای رنگی مواجه می‌شویم.
چرا این میز مناسب است: اندازه کوچک این میز به این معنی است که وقتی در آن باز است بهترین جا برای کار کردن است و وقتی در آن بسته است به راحتی می‌توان از دیگر قسمت‌های این اتاق کوچک استفاده کرد.
 

میز کار آنتیک
چرا این میز مناسب است: طراحی فضاهایی که دارای سقف‌های شیب‌دار هستند کار دشواری است، اما قسمت مدور این میز که در بخش فوقانی آن قرار دارد این امکان را فراهم کرده تا بتوان آن را بدون ایجاد فضایی زیاد در گوشه اتاق قرار داد.

 

 

منبع: houzz | ترجمه شده توسط تحریریه چیدانه

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران
nazanin kd در تاریخ 17 شهریور 1393
میزهای فوق العاده ای بودند من همیشه دوس داشتم یکی از اینها رو داشته باشم.

ثبت دیدگاه