Chidaneh.com placeholder image

7 صفحه اینستاگرام که لوازم هیجان انگیز می فروشند!(1)

به قلم: تحریریه چیدانه

راهنمای خرید: اینستاگرام و فروشگاه های اینترنتی فضاهای خوبی هستند که می توانیم به راحتی روی مبل خانه مان لم دهیم  و درنمایشگاه فروشندگان کالاهای مختلف را ببینیم  و حتی بدون خروج از خانه کالای مورد علاقه مان را سفارش دهیم تا برایمان ارسال شود و یا حداقل شوروم یا نمایشگاهی که کالاهایی نزدیک تر به سلیقه ما را در خود داردبرای گشتن  انتخاب کنیم  و سری به آن بزنیم.

در این مطلب چند صفحه اینستاگرام را که می توانید کالاهای دکوراسیون داخلی  با طراحی های خاص و خلاقانه و دکوری های زیبا که بعضی از آنها را  هنرمندان ایرانی و بعضی دیگر کالاهای وارداتی با طراحی های خاص را در شو روم ها و نمایشگاه هایشان عرضه می کنند به شما معرفی می کنیم. پیشنهاد می کنیم اینستاگرام چیدانه را ببینید.

بالسا

ظروف هفت سین آزاده نوزاد

ظروف سفالی فروشگاه azadehnozad  کارهای دست دختری جوان به نام آزاده نوزاد هستند که احتمالا آنها را در فروشگاه های شهر کتاب دیده اید. هفت سین های این هنرمند واقعا بی نظیر هستند و می توانید عکس های متنوعی از آنها را در صفحه اینستاگرامش ببینید.

آدرس صفحه اینستاگرام آزاده: azadehnozad
 

محصولات ایکیا در اینستاگرام

فروشگاه ikeashop1 عرضه کننده محصولات شرکت ایکیا است و با تنوع نسبتا خوبی این محصولات ساده و زیبا را ارائه می دهد. 

آدرس صفحه اینستاگرام : ikeashop1
 

مبلمان و کالاهای دکوراسیون داخلی

مبلمان، کنسول و هر چیزی که برای چیدن یک خانه منحصر به فرد به آن نیاز دارید را می توانید و در فروشگاه pamfurniture پیدا کنید.

آدرس صفحه اینستاگرام: pamfurniture
 

لوازم خلاقانه با طراحی های خاص

لوازم خانگی  و وسایل خلاقانه با طراحی های عجیب و خاصی که ممکن است در تصاویر دیده باشید و به نظر رویایی می رسند آنقدرها هم دور از دسترس نیستند. نمایشگاه motecular وسایل خلاقانه با طراحی های خاص را به فروش می رساند که حتی تماشای آنها نیز بسیار جالب است.

آدرس صفحه اینستاگرام: motecular

  مبلمان مدرن، میز LCD، کنسول مدرن، مبلمان و میز اداری ، تخت خواب مدرن، میز پذیرایی، میز غذاخوری و کلی وسایل مدرن دیگر را می توانید در فروشگاه ادوا گالری بیابید.

آدرس صفحه اینستاگرام: advagallery

ادواگالری

اگر به فضاهای تلفیقی علاقه دارید و نقوش و طرح های ایرانی  و رنگارنگ و پر نقش نگار را می پسندید حتما سری به صفحه اینستاگرام thedodesign بزنید. حتما چیزی دارد که توجه شما را جلب کند.

آدرس صفحه اینستاگرام: thedodesign
 

فروشگاه زییین

از فروشگاه زییین می تونید کوسن های رنگی ،ظروف دکوری، وسایل دکوراسیون و 7 سین های زیبا بخرید.

آدرس صفحه اینستاگرام:zeeenshop 

منتظر صفحات اینستاگرام پیشنهادی ما در آینده باشید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران
info_37917 در تاریخ 15 بهمن 1395
در نوین خانه انواع خدمات دکوراسیون داخلی در کنار تمامی خدمات مربوط به تعمیرات و تاسیسات ارائه می شود. بخش مربوط به اتاق نشیمن در وبسایت نوین خانه : https://goo.gl/SnGufy

ثبت دیدگاه