visibility 898 today 1396/11/3

پاویون ایران در نمایشگاه بین‌المللی هومی میلان 2018

همان‌طور که دست اندارکاران نمایشگاه هومی میلان 2018 بیان می‌کنند، هومی (HOMI) شیوه زندگی و تجربه‌ای است که یک مجموعه خاطره‌انگیز و غنی از وسایل دکوراسیونی که بیان‌کننده تکامل و فراهم آورنده زیبایی هرروزه در محیطی زندگی است را به نمایش می‌گذارد. همچنین، در حوزه مد و لباس نیز آخرین تغییرات روز دنیا و ترکیب‌های جذاب، زیبا و مختلفی را ارائه می‌دهد. حضور غرفه ایران برای اولین بار در این نمایشگاه می‌تواند نقش مهمی در معرفی فرهنگ ایرانی به دیگر کشورهای دنیا ایفا کند.

نمایشگاه بین‌المللی هومی میلان 2018 در میلان

هومی به‌عنوان یک‌قطب در دنیا در میان تمامی کسب‌وکارها در حوزه دکوراسیون و معماری از کوچک‌ترین شرکت‌ها تا مشهورترین برندهای موفق، شناخته‌شده است. این نمایشگاه فرصتی را فراهم می‌کند تا آن‌ها بتوانند خود ر ا با بازار بین‌المللی منطبق کنند. بنابراین، هومی فضای خاصی را فراهم کرده تا در آن با حضور متخصصین این حوزه گفت‌وشنودی در خصوص سبک‌ها، روندها، جوهای متفاوت و ایده‌های نو با محوریت اینکه "چگونه در محیط اطراف خود خوب زندگی کنیم"، اتفاق بیفتد.

چه کسب‌وکارهایی در هومی 2018 حضور دارند؟

در این رویداد هدف اصلی معرفی سبک زندگی و منسوجات خانگی و صنایع‌دستی مناطق مختلف جهان و همچنین آشنایی با آفرینش‌هایی در بخش مد و جواهرات است. ارائه روند جدید تکامل طرح‌های دیجیتال و فضای هوشمند در حوزه دکوراسیون داخلی نیز ازجمله بخش‌های نمایشگاه هومی میلان 2018 است. بخش دیگری از نمایشگاه به ارائه روش‌ها و راه‌حل‌هایی برای طراحی دکوراسیون محیط‌های مخصوص کودکان اختصاص داده‌شده است. در این نمایشگاه غرفه‌هایی برای به نمایش گذاشتن، ایده‌های تزئین غذا و بسته‌بندی آن‌ها و همچنین فضاهایی برای ارائه ایده‌های مبتنی بر سلامتی در نظر گرفته‌شده است.

قسمت‌های مختلف نمایشگاه

 • سبک زندگی
 • آشپزخانه، مبلمان، اثاثیه و لوازم روشنایی
 • بهداشت و سلامت در خانه
 • روش‌های مراقبت شخصی
 • رابطه خانوادگی در خانه
 • مد و جواهرات
 • تجهیزات جانبی جواهرات و لباس
 • هدیه و سوغات
 • باغ، باغچه و فضای سبز
 • مبلمان و اثاثیه فضای سبز و ابزار باغبانی
 • طراحی برای کودکان
 • مبلمان و اثاثیه، مد و لوازم جانبی برای زیر 14 سال
 • صنایع‌دستی و منسوجات خانگی
 • سرگرمی، سفر، موسیقی و کار
 • شرکت‌های طراح قراردادها

پاویون ایران در هومی میلان 2018

این نمایشگاه که از 6 تا 9 بهمن‌ماه 1396 برگزار می‌شود، میزبان غرفه‌های بسیار زیادی از کشورهای مختلف دنیا است. اولین حضور پاویون ایران در این نمایشگاه با همکاری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری اتفاق می‌افتد. محصولات ارائه‌شده توسط غرفه ایران در  نمایشگاه هومی میلان 2018 شامل انواع وسایل دکوری دست‌ساز و صنایع‌دستی مناطق مختلف ایران خواهد بود.
با دعوت از سوی مدیریت این نمایشگاه، نماینده ای از طرف وب سایت چیدانه و مجله منزل به عنوان تنها رسانه های فعال و شناخته شده در حوزه دکوراسیون داخلی  در ایران در این نمایشگاه حضور خواهد داشت. منتظر اخبار و گزارش های ویژه از این نمایشگاه باشید.

 نویسنده: لاله داورپناه | تحریریه چیدانه

لاله داورپناه
نویسنده: لاله داورپناه

کارشناس محتوا طراح پروژه‌های معماری، دکوراسیون داخلی و فضای سبز سوابق کاری در چیدانه: عضو تیم تحریریه وب سایت چیدانه - نویسنده و ادیتور عضو تیم تحریریه وب سایت چیدانه - ادمین شبکه های اجتماعی دبیر تحریریه مجله منزل سردبیر مجله منزل مدیر دپارتمان تولیدات چندرسانه ای وبسایت چیدانه مدیر آموزش آکادمی چیدانه سوابق تحصیلی: فارغ التحصیل کاردانی معماری از موسسه آموزش عالی آپادانا- شیراز فارغ التحصیل کارشناسی معماری از موسسه آموزش عالی میرداماد- گرگان دانش آموخته دوره عالی تکنولوژی معماری از قطب علمی معماری دانشگاه تهران دانشجوی کارشناسی ارشد معماری منظر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

more_horiz
مطالب پیشنهادی
معماری اکسپو دبی، نمایش آینده ای نوین

معماری اکسپو دبی، نمایش آینده ای نوین

پاویون ایران در نمایشگاه بین‌المللی هومی میلان 2018

پاویون ایران در نمایشگاه بین‌المللی هومی میلان 2018

20 رویداد مهم در حوزه طراحی داخلی

20 رویداد مهم در حوزه طراحی داخلی

کسب و کارها پیشنهادی
گروه معماری محمدرضا اطمینان مهر certificate
گروه معماری محمدرضا اطمینان مهر

گروه معماری محمدرضا اطمینان مهر

کاغذ دیواری راش آلمان certificate
کاغذ دیواری راش آلمان

کاغذ دیواری راش آلمان

گروه ساختمانی نکسا certificate
گروه ساختمانی نکسا

گروه ساختمانی نکسا

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent