visibility 12395 today 1397/10/17

تزیین خانه برای جشن تولد، با این ترفندها مثال زدنی میشه!

 

روز تولد، یک روز خاص است. چه تولد خودمان باشد چه تولد عزیزانمان، دوست داریم این روز به یادماندنی ترین روز سال شود. برای اینکه یک جشن تولد به یادماندنی داشته باشیم باید یک تزیین جشن تولد به یادماندنی هم داشته باشیم. چه دکور تولدی به منزل شما می آید؟ در چیدمان دکوراسیون تولد چه اصولی را باید رعایت کنید؟ با چیدانه همراه باشید در این مطلب به سراغ چالش تزیینات جشن تولد متناسب با دکوراسیون خانه می رویم.

دکوراسیون جشن تولد

دکوراسیون سفید و بنفش در تزیینات تولد

دکوراسیون منزل در تزیینات جش تولد تاثیر دارد!

تا به حال برایتان پیش آمده که به جشنی بروید و فکر کنید همه چیز در تزیینات آن جشن تولد عالی به نظر می رسد؟ دلیلش چیست؟ بادکنک ها همان بادکنک ها هستند! همه وسایل همان هایی هستند که همه برای جشن تولد خریداری می کنند! تفاوت در چیست؟ تفاوت در میزان سازگاری تزیینات جشن تولد با دکوراسیون موجود خانه یا محل برگزاری است.

دکوراسیون صورتی و مشکی در جشن تولد

تزیینات آبی و بنفش در جشن تولد

تم تزیینات جشن تولد

قبل از اینکه رنگ تزیینات تولد را مشخص کنید بهتر است به رنگ های موجود در دکوراسیون منزلتان کمی بیش تر توجه کنید. بهتر است رنگ های مکمل یا متضاد دکوراسیونتان را انتخاب کنید تا تزیینات جشن تولد با منزلتان سازگاری بیش تری پیدا کنند. برای مثال اگر رنگ غالب دکوراسیونتان قهوه ای تیره است، بهترین کار استفاده از تنالیته های رنگ سبز است یا اگر دیوارهایتان به رنگ سفید و صورتی می باشد؛ بهتر است از بادکنک های آبی یا ارغوانی استفاده کنید.

دکوراسیون جشن تولد

دکوراسیون آبی و نارنجی در تزیینات جشن تولد

در تزیینات جشن تولد جای میز تولد کجاست؟

حالا که در این مطلب به تزیینات جشن تولد نگاه معمارانه ای انداخته ایم، بگذارید جای میز جشن تولد را هم به چالش بکشیم. میز تولد نقطه عطف دکوراسیون جشن تولد است، اولین نقطه ای که با ورود هرکس به داخل خانه دیده می شود. میز تولد باید جایی قرار بگیرد که بهترین و سازگار ترین پس زمینه را برای عکس ها به وجود بیاورد. دیواری که یک کاغذ دیواری زیبا دارد شاید گزینه خوبی باشد البته اگر یک پرده شیک و رسمی دارید می توانید میز تولد را جلوی آن بگذارید به شرط آنکه بادکنک به پرده آویزان نکنید!

دکوراسیون صورتی و سفید برای جشن تولد

دکوراسیون جشن تولد

دکوراسیون جشن تولد

کیک جشن تولد مهم ترین عنصر در تزیینات جشن است!

کیک باید طوری انتخاب شود که همه با دیدنش یاد شخصی بیوفتند که تولدش است. رنگ مورد علاقه، شخصیت کارتونی مورد علاقه یا نوع شکلات و مزه کیک عواملی است که می تواند یک کیک تولد را شخصی کند. در خرید کیک تولد حتما به سن و جنسیت شخص مورد نظر توجه کنید. اگر قصد دارید از طرح های متفاوت تری استفاده کنید بهتر است در تزیینات جشن تولد نیز این تفاوت ها را لحاظ کنید.

تزیین میز کادوها در جشن تولد

چیدمان کادوها در جشن تولد مهم است

وقتی صحبت از یک تولد شلوغ و پر سر و صدا می شود باید انتظار کادوهای متفاوتی را هم داشته باشید. برای جلوگیری از ریخت پاش کادو ها با ابعاد و اندازه های مختلف می توانید جایی را مختص کادوها در نظر بگیرید. یک میز کوتاه قد را برای این کار انتخاب کنید! نمی خواهیم کوهی از کادو ها درست کنیم یا باعث جلب توجه بیش از اندازه کادو ها شویم. چیزی که باید به چشم بیاید زحمات شما در درست کردن تزیینات جشن تولد است.

blog post

یک روز خاطره انگیز به سبک رویای شما

اگر مشغول آماده سازی تدارکات یک جشن تولد تمام عیار هستید و آپارتمانتان را به عنوان مکان برگزاری جشن در نظر گرفته اید؛ باید بدانید که نیاز به تعدادی صندلی اضافه دارید. بهتر است از صندلی های رنگی رنگی و شاد اهالی فن در چیدانه که مناسب تزیینات جشن تولد هستند دیدن کنید:

blog post

نمونه پوفهای دوک ریسه

blog post

صندلی های رنگی پانه

blog post

صندلی پاف کنفی

blog post

صندلی قندیل - ICICLE chair

نویسنده:فاطمه مرادی | تحریریه چیدانه

کیمیا مرادی
نویسنده: کیمیا مرادی

معمار، مشاور دکوراسیون و طراح داخلی عضو تیم تحریریه وبسایت چیدانه- نویسنده و ویراستار کارشناس و مشاور دکوراسیون مجله تخصصی منزل کارشناس معماری و کارشناس ارشد منظر از دانشکده هنر و معماری برای مشاوره دکوراسیون با شماره 09390424524 تماس بگیرید! استودیو طراحی داخلی میم خدمات مشاوره دکوراسیون شامل : چیدمان و دکوراسیون ارائه پیشنهاد برای ترکیب رنگهای ساختمان ارائه پیشنهاد برای چیدمان مبلمان و لوازم ایده پردازی مفهومی برآورد هزینه های ساخت و بازسازی میشود. برای مشاوره با شماره 09390424524تماس بگیرید. خدمات طراحی داخلی شامل: مشاوره دکوراسیون رایگان طراحی سه بعدی می شود. برای طراحی داخلی با شماره09390424524 تماس بگیرید.

more_horiz
مطالب پیشنهادی
سنگ ماه تولد، گردنبندهای خاص برای خودتان بسازید!

سنگ ماه تولد، گردنبندهای خاص برای خودتان بسازید!

1399/10/26 ادامه مطلب
تزیین جعبه کادو با 32 ایده آسان و جذاب

تزیین جعبه کادو با 32 ایده آسان و جذاب

عکس دکوراسیون تالار، یک مراسم رویایی و زیبا

عکس دکوراسیون تالار، یک مراسم رویایی و زیبا

کسب و کارها پیشنهادی
آتلیه معماری مهرآذین طرح certificate
آتلیه معماری مهرآذین طرح

آتلیه معماری مهرآذین طرح

بازسازی و دکوراسیون داخلی هیرادانا certificate
بازسازی و دکوراسیون داخلی هیرادانا

بازسازی و دکوراسیون داخلی هیرادانا

مبلمان کارن هوم certificate
مبلمان کارن هوم

مبلمان کارن هوم

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent