visibility 2703 today 1396/12/29

پربازدیدترین عکس های دکوراسیونی چیدانه در سال 1396

در دنیای امروز که می توان قشنگ ترین تصاویر را حتی با یک گوشی معمولی ثبت کرد، رقابت برای جلب توجه بیشتر در این زمینه کاری بس دشوار شده است. ولی به هر حال همیشه عواملی وجود دارد که می توانند یک تصویر را در میدان رقابت جلو بیندازند؛ از جمله سوژه، نور، رنگ، کادربندی و ... که نکات ابتدایی آن ها نیازی به آموزش تخصصی چندانی هم ندارند. در میان هزاران تصویر که در چیدانه وجود دارد، برخی بازدید بالاتری را به خود اختصاص داده اند که در این مطلب قصد داریم شماره 1 تا 10 لیست پربازدیدترین عکس های چیدانه در سال 96 را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید...

blog post

عکاسی منزل آقا و خانم ایمانی

10. عکس خانوادگی در خانه ای دوست داشتنی

شاید با خود بیندیشید چگونه یک عکس خانوادگی در میان عکس های دکوراسیونی چیدانه و آن هم در زمره پربازدیدترین ها جای دارد؟! پاسخ به سوال خود را می توانید در گزارش کامل خانه عروسکی خانواده ایمانی در تهران بیابید.

blog post

تراریوم استخر شهرک غرب

9. یک آب تنی دلچسب در کنار منظره تراریوم

شاید چیزی که بیش از همه باعث جلب توجه این تصویر می شود، تصور شنا در کنار منظره ای از چنین گیاهان خیره کننده ای است. تجربه نشان داده اگر در هنگام طراحی هر فضا، عناصری را در نظر بگیریم که ما را به ذات خود یعنی طبیعت پاک و خالص وصل کنند، نتیجه چشم گیرتری خواهیم داشت.

blog post

طراحی فضای سبز باغ گل فدک

8. حیاط سبز خانه ما

و باز هم طبیعت سبز و باطراوت! کلید جذابیت یک تصویر دیگر. همه ما با حیاط و حال و هوای آن پیوندی دیرینه داریم. مدتهاست از آن حیاط هایی که در چهار طرفش باغچه های پر درخت صف کشیده بودند و در مرکزشان حوض آبی رنگی به خودنمایی می پرداخت فاصله گرفته ایم. اما طراحی های جدید فضای سبز نیز در این میان به خوبی خود را نشان داده اند. پس اگر از نعمت حیاط در خانه خود برخوردارید، از طراحی فضای سبز آن غافل نشوید.

blog post

ست مبلمان راحتی مدل مرلین یاتاش

7. بازی نور و رنگ

جذابیت این تصویر را در چه می بینید؟ مسلما از تاثیر فوق العاده طراحی و مبلمان نمی توان غافل شد اما از نگاه من چیزی که بیش از همه به جذابیت این تصویر کمک کرده، بازی نور و رنگ در فضاست. اتفاقی که یلی وقت ها در طراحی فضاهای خود از آن غافل می شویم.

blog post

دکوراسیون نشیمن به رنگ سفید

6. به خلوصی سپید و به اصالت وطن

وقتی در فضای ساده و مدرن با رنگ سفید، لکه هایی از اصالت ایرانی خود پدیدار می کنیم، تلفیقی جذاب ایجاد می شود که می تواند برای چند لحظه ما را وادار به مکث کند. از ویژگی های یک عکاس خوب این است که بتواند این مجموعه را به زیبایی به نمایش بگذارد.

گزارش کامل این خانه را اینجا بخوانید: دکوراسیون منزل سفید، خانه مدرن قاجاری در میرداماد!

blog post

مبلمان پذیرایی

5. یک کلاسیک به روز شده

دیدن خانه ای کلاسیک با حال و هوایی متفاوت از کلاسیک های عجیبی که این روزها زیاد می بینیم، می تواند دلیل محبوب شدن این تصویر باشد. برای دیدن بقیه تصاویر این خانه زیبا، می توانید گزارش چیدمان منزل مهسا و روزبه در شمال، یک کلاسیک به روز شده! را بخوانید.

blog post

مبلمان فیروزه ای

4. رمانتیک ها همیشه دل می برند!

رنگ های صورتی و آبی روشن با گل های بهاری به تنهایی می توانند برای پربازدید شدن یک تصویر کافی باشند. دکوراسیون منزل رمانتیک زوج تهرانی، خانه‌ای با تن‌پوش گل‌های بهاری را می توانید به طور کامل در این گزارش ببینید.

blog post

آشپزخانه سفید

3. آشپزخانه ای به پاکی بهشت

انتخاب رنگ سفید برای آشپزخانه می تواند این فضا را جذاب تر از همیشه نشان دهد. چراکه سفید خود مظهر پاکی است و برای فضایی که همواره در معرض آلودگی ها است می تواند نشانه خوبی باشد. دکوراسیون منزل سپیده و سنا در تهران، لوکس ۷۰ متری! را می توانید در این مطلب دنبال کنید.

blog post

مبلمان خانگی یاتاش

2. لوکس ها فقط کلاسیک نیستند!

این تصویر به خوبی یک فضای لوکس مدرن را نشان می دهد. اشتباهی که در تصور بیشتر ما قرار گرفته، این است که فکر می کنیم لوکس ها همیشه کلاسیک هستند اما این تصور کاملا اشتباه است. رنگ بنفش تیره ای که در این تصویر می بینید، مبل چرم مخمل نما، دکوری ها و همه عناصر این تصویر گواه لوکس بودن فضا هستند.

blog post

عکاسی از منزل مسکونی هدی باقری در گرگان

1. و اما پربازدیدترین تصویر سال 1396...

رتبه یک لیست پربازدیدترین عکس های چیدانه در سال 96 به تصویری از خانه هدی در خطه شمال ایران مربوط می شود که مورد استقبال بسیاری از شما مخاطب های عزیز قرار گرفت. برای خواندن گزارش کامل این مطلب می توانید مطلب خانه مدرن، دکوراسیون سفید و طوسی این بار به انتخاب هدی! را بخوانید.

هر روز تصاویر زیادی در زمینه های مختلف معماری و دکوراسیون به تصاویر چیدانه افزوده می شود که شما می توانید با دیدن آن ها علاوه بر ایده گرفتن، با طراحان، مجریان، تولیدکنندگان و فروشندگان آن ها تماس برقرار کنید. برای دیدن این تصاویر می توانید از منوی بالای صفحه، گزینه عکس ها را انتخاب کنید.

نویسنده: فاطمه افشاریان | تحریریه چیدانه

نویسنده:

کارشناسی مهندسی معماری از دانشگاه سراسری شیراز - دانشکده هنر و معماری کارشناسی ارشد طراحی داخلی از دانشگاه سوره - دانشکده معماری مدیر محتوا در وبسایت چیدانه نویسنده در مجله منزل

more_horiz
مطالب پیشنهادی
پربازدیدترین عکس های چیدانه در اردیبهشت 96!

پربازدیدترین عکس های چیدانه در اردیبهشت 96!

پربازدیدترین کالاهای اهالی فن چیدانه در سال 1396

پربازدیدترین کالاهای اهالی فن چیدانه در سال 1396

پربازدیدترین عکس های دکوراسیونی چیدانه در سال 1396

پربازدیدترین عکس های دکوراسیونی چیدانه در سال 1396

1396/12/29 ادامه مطلب
کسب و کارها پیشنهادی
گالری فرش یاس certificate
گالری فرش یاس

گالری فرش یاس

باربیکیو، آتشدان و اجاق هیزمی هرمان _ اسپوتا certificate
باربیکیو، آتشدان و اجاق هیزمی هرمان _ اسپوتا

باربیکیو، آتشدان و اجاق هیزمی هرمان _ اسپوتا

مبلمان آرافرم certificate
مبلمان آرافرم

مبلمان آرافرم

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent