لوازم خانگی رنگی، این وسیله ها رنگیشون هم قشنگه!

به عقیده من فضای آشپزخانه پر رفت و آمدترین فضای خانه است. پختن غذا، شستن و جابه جا کردن ظروف، سر و کله زدن با یخچال و خوراکی های خوشمزه درون آن همه درون فضای جذاب و گرمی به نام آشپزخانه انجام می شود. هر کدام از این کارها هم زمان مشخصی دارند که باعث می شود افراد خانه مدت زمان بیشتری را در حال رفت و آمد به آنجا باشد. از آنجا که غذاهای رنگی و مواد غذایی متنوع با فضای آشپزخانه عجین است، می توان برای دکوراسیون آشپزخانه هم از آنها الهام گرفت. در هر صورت باید آشپزخانه را به شکلی چیدمان کردن که با هویتش همخوانی داشته باشد و بتوان انرژی خوبی از آن گرفت. یکی از موارد پر طرفدار برای انتخاب ترکیب رنگی طراحی دکوراسیون آشپزخانه رنگی است. این انتخاب می تواند با انتخاب کابینت های رنگی و یا لوازم خانگی رنگی انجام پذیرد. پس اگر شما هم به دنبال ایجاد تحولی در فضای آشپزخانه خود هستید و یا قصد خرید جهیزیه را دارید، تا انتهای این مطلب چیدانه را رها نکنید!

دکوراسیون آشپزخانه زرد

برخی افراد به دلیل زمینه های ذهنی خود ترجیح می دهند در خرید لوازم خانگی ریسک نکرده و به سراغ خرید لوارم سفید، نقره ای یا سیلور و سیاه بروند. البته ما برای این افراد نیز پیشنهاد ویژه ای داریم که برای دکوراسیون آشپزخانه رنگی به سراغ کابینت های متنوع تری بروند. رنگ کابینت را می توانید هماهنگ با دکوراسیون منزل انتخاب کرده و به سراغ رنگی بروید که از آن خسته نشوید. رنگ های لوازم خانگی خنثی قابلیت ست پذیری با هر کابینتی را دارند. 

لوازم خانگی آشپزخانه رنگی

ولی اگر نمی خواهید ساختار آشپزخانه را تغییر داده و به سراغ لوازم خانگی به روزتری هستید، پیشنهاد ما لوازم خانگی و وسایل برقی آشپزخانه با رنگ های متنوع است. 

blog post

یخچال فریزر اسمگ FAB32RBLN1 - Blue

blog post

یخچال فریزر کوچک اسمگ FAB10RUJ - Union Jack

blog post

یخچال فریزر اسمگ FAB30RVE1 - Lime Green

یخچال فریزر رنگی

رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. با توجه به آنچه مد نظر دارید می توانید به دنبال یخچال فریزر رنگی بروید. البته قبل از خرید باید بدانید که نیاز است بودجه بیشتری را کنار بگذارید چرا که اغلب یخچال فریزر رنگی قیمت بالاتری دارند.

blog post

یخچال بزرگ اسمگ مدل FAB28RDG - Gold

blog post

یخچال اسمگ مدل FAB28RIT1 - Tricolore

blog post

یخچال اسمگ FAB28RG1 - Yellow

blog post

یخچال اسمگ FAB28RO1 - Orange

blog post

یخچال 256 لیتری اسمگ FAB28RDB - Blue Denim

blog post

یخچال ساید بای ساید 4 درب

یخچال رنگی

می توانید یخچال تک را نیز خریداری کنید. این بستگی به میزان مصرف و اولویت شما دارد. بهتر است بعد از خرید این وسیله زیبا اجازه دهید به راحتی خود را در فضای آشپزخانه نمایان کند. همانطور که در محصولات بالا مشاهده می کنید، یکی از آنها به رنگ سیاه انتخاب شده است. درست است که این رنگ را نمی توان برای دکوراسیون رنگی در نظر گرفت. تنها مد نظر داشتم بگویم رنگ براق سیاه در دکوراسیون رنگی با کابینت های متنوع هم جلوه بسیاری خواهد داشت. 

blog post

خردکن کیچن اید مدل 5KFC3515EER

blog post

اسپرسو ساز کیچن اید مدل 5KES2102EER

blog post

آبمیوه گیری کیچن اید مدل 5KVJ0333ECA

blog post

خردکن قهوه کیچن اید مدل 5KCG0702EER

blog post

آب مرکبات گیر برقی دایرکت سرو PC600G‎ مولینکس

blog post

آسیاب قهوه AR100G61‎ مولینکس

blog post

اتو بدون سیم تفال مدل FV 9970

blog post

آسیاب قهوه MC300132‎ مولینکس

blog post

آسیاب قهوه AR100G61‎ مولینکس

لوازم خانگی قرمز

در بسیاری از تصاویر دیده شده ار دکوراسیون آشپزخانه های ایرانی و خصوصا جهیزیه عروس، دیده می شود که وسایل برقی آشپزخانه روی سطح کابینت چیده شده اند. نیازی نیست به همه افراد نشان دهید که چه هزینه ای صرف خرید این لوازم خانگی شده است، بهتر است کمی دکوراسیون آشپزخانه تان را خلوت کنید و یا اگر اصرار دارید همه وسایل را روی کابینت قرار دهید تا دسترسی و استفاده از آنها برایتان راحت تر باشد، به سراغ لوارم خانگی رنگی و زیباتر بروید که علاوه بر کارایی مورد نظر و کیفیت بالا، بتواند جلوه بصری آشپزخانه را نیز تامین کند. در تصاویر بالا نمونه محصولات متنوع از جمله خرد کن، اسپرسوساز، آبمیوه گیری، آسیاب کن و ... را می بینید که از برندها و مدل های متنوع معرفی شده اند.

وسایل برقی کوچک آشپزخانه

این نکته را در نظر داشته باشید که اگر می خواهید همه آنها را جلوی چشم داشته باشید، بهتر است برای هماهنگی بیشتر از برند مشابه و رنگ یکسان خریداری کنید. 

blog post

ساندویچ ساز تفال مدل SW 854

برای خرید ساندویچ ساز پیشنهاد می شود به رنگ آن توجه چندانی نکنید! به دلیل اینکه کارایی این وسیله بسیار مهم است، از فروشنده بخواهید که کیفیت و کارایی آن را برای شما تضمین کند. البته بهتر است بگویم که این وسیله تنوع چندانی از نظر رنگی ندارد و برای انتخاب محدود خواهید بود.

مطلب مرتبط: بهترین مارک ساندویچ ساز، کدوم مدل رو بخریم؟

 

blog post

توستر کیچن اید مدل 5KMT2204ECA

blog post

توستر اسمگ TSF01RDEU - Red

وسیله ای مانند توستر کاربرد محدود و مشخصی دارد و شاید از نظر بسیاری افراد هم خرید آن ضرورتی نداشته باشد. به همین دلیل این وسیله را می توانید در دسته محصولات نسبتا لوکس دسته بندی کنید. البته قیمت توستر مناسب است و اگر قصد خرید آن را دارید نیاز به هزینه بسیاری نیست. می توانید با بودجه ای حدود 300 هزار تومان یک تستر خوب و معمولی تهیه کنید. این وسیله را روی کابینت نگهداری کنید و به عنوان یک المان زیبا نیز به آن بنگرید. پس بهتر است از انواع توستر رنگی برای دکوراسیون آشپزخانه خود استفاده کنید.

مطلب مرتبط: لوازم برقی آشپزخانه، این ۴ وسیله مهم را از این مارک ها بخرید!

blog post

اتو بخار بوش مدل TDA7030214

blog post

اتو مخزن دار7340 تفال

اتو بخار 

اتو بخار از وسایلی است که به هیچ وجه در آشپزخانه استفاده نمی شود ولی همزمان با باقی وسایل آشپزخانه خریداری می شود. پس نیازی نیست که به هماهنگی رنگی این وسلیه با لوازم خانگی آشچزخانه تان فکر کنید! آنچه در مورد اتو بخار اهمیت دارد، کیفیت صفحه اتو و دیگر ویژگی هایی است که می توانید آن را بصورت کامل در مطلب بهترین مارک اتو بخار خانگی، چگونه اتو مناسب بخریم؟ مطالعه کنید. 

blog post

همزن اسمگ SMF01PBEU - Pastel Blue

blog post

آبمیوه گیری اسمگ CJF01PKEU - Pink

لوازم خانگی رنگی

رنگ های متنوعی برای لوازم خانگی تولید و عرضه می شوند که البته شاید هم به صورت تک بوده و نتوان آنها را به شکل کاملا ست با دیگر لوازم برقی خریداری کرد. در محصولات بالا این نکته را مشاهده می کنید. اگر دوست ندارید همه وسایل خود را از انواع رنگی تهیه کنید، یکی از این لوازم برقی و آن هم در صورتی که درون کابینت ها پنهان نشوند، به یک نقطه عطف در طراحی دکوراسیون آشپزخانه تبدیل می شود.

blog post

جارو برقی بکو

blog post

جارو برقی دووDEV-21B003-RE

blog post

جاروبرقی پاناسونیک MC-CJ913

blog post
AEG

جاروبرقی AEG VX6-1-LR

blog post
AEG

جاروبرقی AEG VX9-1-SB-P

blog post

جاروبرقی میله مدل C۳ Cat & Dog

خرید جاروبرقی رنگی

جاروبرقی هم مانند اتوبخار است و لزومی ندارد برای خرید آن به دنبال رنگ هماهنگ با وسایل آشپزخانه باشید. برای خرید جاروبرقی باید به میزان مکش، طول سیم، قدرت موتور و ویژگی هایی از این دست توجه کنید. پس برای خرید جارو برقی پس از انتخاب مدل بخصوص،می توانید رنگ را مد نظر قرار دهید. 

خرید جارو شارژی هم درست مانند جاروبرقی است. پس کیفیت و کارایی بسیار مهمتر از رنگ آن است. 

blog post

ماشین ظرفشویی اسمگ BLV2X - Silver

blog post

ظرفشویی 12 نفره بکو

[[nid:123186 view_mode=col1]]

خرید ماشین ظرفشویی و لباسشویی با رنگ متنوع

اگر بعد از انتخاب مدل و برند مورد نظر از ماشین ظرفشویی و لباسشویی، مشاهده کردید که می توانید رنگ را نیز به غیر از سفید و سیلور انتخاب کنید، به سراغ رنگ های متنوع و جدید بروید. ظاهر ماشین ظرفشویی و لباسشویی در برابر کارآمد بودن ویژگی هایش، اهمیت چندانی ندارد.

برای خرید هر یک از محصولات ویترین چیدانه، روی آن کلیک کرده و از طریق کادر سبز رنگ با فروشنده آن تماس بگیرید، اگر دنبال وسیله ای خاص می گردید، در بخش سفارش کالا، آن را ثبت کنید. 

نویسنده: صدف حقیقت | تحریریه چیدانه

نویسنده:

کارشناسی ارشد طراحی محیط زیست- دانشگاه تهران معماری داخلی- پردیس هنرهای زیبا عضو تیم تحریریه چیدانه و مجله منزل

more_horiz
مطالب پیشنهادی
چگونه کابینت رنگ کنیم؟ با یک اسپری معجزه کنید!

چگونه کابینت رنگ کنیم؟ با یک اسپری معجزه کنید!

لوازم خانگی رنگی، این وسیله ها رنگیشون هم قشنگه!

لوازم خانگی رنگی، این وسیله ها رنگیشون هم قشنگه!

رنگ خاکستری در دکوراسیون، خانه 80 متری عطیه و علی در تهران!

رنگ خاکستری در دکوراسیون، خانه 80 متری عطیه و علی در تهران!

کسب و کارها پیشنهادی
خانه گل نیلوفر certificate
خانه گل نیلوفر

خانه گل نیلوفر

پارسیان چوب منجی certificate
پارسیان چوب منجی

پارسیان چوب منجی

تولید و تعمیرات مبل ایتال استیل certificate
تولید و تعمیرات مبل ایتال استیل

تولید و تعمیرات مبل ایتال استیل

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent