visibility 2551 today 1397/7/10

جدیدترین دکوراسیون نشیمن، شاید این 5 بازسازی چاره کار شما باشد!

نشیمن از جمله فضاهایی است که مورد استفاده همه اعضای خانواده بوده و دورهمی ها، استراحت ها و بیش تر فعالیت های خانوادگی در آنانجام می پذیرد. بنابراین دور از انتظار نیست که توجه خاصی به دکوراسیون نشیمن داشته باشیم و بخواهیم آن را به شیک ترین و در عین حال راحت ترین حالت ممکن دکور نماییم. به نظر من از ان جایی که هزینه های طراحی و اجرا زیاد بوده و شاید برای همه این امکان وجود نداشته باشد که از طراحات داخلی کمک بگیرند، ذیذن نمونه های خوب و بازسازی های موفق می تواند ایده های زیادی برای ما داشته باشد. بنابراین من 5 نمونه تغییر دکوراسیون نشیمن های مختلف را برای شما در نظر گرفته ام که در ادامه آن ها را با تصاویر قبل و بعدشان بررسی خواهیم کرد. 

جدیدترین دکوراسیون نشیمن

جدیدترین دکوراسیون نشیمن

جدیدترین دکوراسیون نشیمن

تغییر دکوراسیون نشیمن 27 متری : 

نشیمنی که در تصویر مشاهده می کنید، قبل از بازسازی بسیار تاریک بوده و وسایل و مبلمان های مختلف و جو واجوری در آن قرار گرفته بودند. مالکان خانه می دانستند که این فضا می تواند به شکلی بهتر و زیباتر دکور شود بنابراین تغییر دکوراسیون را با رنگ آمیزی دیوارها شروع کردند. برای روشن تر شدن فضا از رنگ سفید استفاده شده و کاشی های قدیمی کف جای خود را به کاشی های رنگی جدید دادند. با آن که این کاشی ها طرح و نقشی قدیمی تر دارد اما مبلمان و صندلی ها کاملا مدرن و امروزی انتخاب شدند. بعد از این تغییرات نوبت به چیدمان مبلمان رسید. برای استفاده بهتر از دید و منظر حیاط، مبل ال شکل رو به سمت پنجره ها قرار گرفت. از دیگر تغییرات مثبتی که می توانیم در این فضا مشاهده کنیم، آشپزخانه کوچکی است که در سمت چپ نشیمنو نزدیک درب ورودی طراحی شده است. با این کار دیگر لازم نیست که افراد خانواده از پله ها بالا رفته و خود را به آشپزخانه اصلی برسانند. همه چیز در نزدیکی آن ها قرار خواهد داشت. 

مطلب پیشنهادی : ۸ ترکیب رنگی مسحورکننده برای دکوراسیون نشیمن

جدیدترین دکوراسیون نشیمن

جدیدترین دکوراسیون نشیمن

جدیدترین دکوراسیون نشیمن

تغییر دکوراسیون نشیمن جدید در هوستون

مشکلی که مالک خانه با فضای نشیمن خود داشت تاریکی و همین طور مبلمان بسیار بزرگ آن بود. بنابراین در اولین قدم، مانند نمونه قبلی، طراحی کار خود را با رنگ آمیزی دیوارها شروع نمود. سپس پارکت کف با یک رنگ روشن تر و چوب مقاوم تر تعویض شده و مبل هایی با رنگ های باز و خنثی خریداری شد. طراح این پروژه، در کنار رنگ های سفید و طوسی مبلمان از کوسن ها و تابلوهای هنری رنگی استفاده کرده تا مانع از سرد و بی روح شدن فضا بشود. یک میز در نزدیکی پنجره اجازه می دهد که مالک کار خود را از خانه انجام داده و تمام روز از دیدن مرکز شهر لذت ببرد. 

مطلب پیشنهادی : ۷ اشتباه رایج در دکوراسیون داخلی نشیمن

جدیدترین دکوراسیون نشیمن

جدیدترین دکوراسیون نشیمن

بازسازی دکوراسیون نشیمن ویلا

این نشیمن مشکلی مشابه دو نمونه قبلی داشت. با وجود قرار گرفتن در یک حیاط بزرگ و امکان استفاده از نور طبیعی، بازهم تاریک و دلگیر به نظر می رسید. ابتدا مالک خانه پنجره ها را با مدل های دو جداره تعویض کرده و سپس سرامیک های قدیمی و بی روح را با نمونه های شش ضلعی گرم تر جایگزین نمود. برای مبلمان به جای مبل های راحتی و قدیمی از نمونه های ساده تر با چوب بامبو استفاده شد. رنگ سبز ملایمی که برای دیوارها انتخاب شدند گویی ارتباط بیش تری با طبیعت بیرون برقرار کرده است.

مطلب پیشنهادی : ۱۲ چیدمان اتاق نشیمن در دکوراسیون منزل

جدیدترین دکوراسیون نشیمن

جدیدترین دکوراسیون نشیمن

جدیدترین دکوراسیون نشیمن

تغییر دکوراسیون نشیمن 26 متری :

در اتاق نشیمن یک فرش ده ساله و یک مبل راحتی داشت. طراح فرصتی برای ایجاد انعطاف پذیری بیشتر ایجاد کرده و کاملا از مبلمان و دکوری های امروزی استفاده کرد. کف پوش پارکت با رنگ روشن گرمی و صمیمیت بی نظیری را در فضا ایجاد کرده و کاملا با رنگ های مبلمان هماهنگی دارد. تکنه جالب توجه در این بازسازی، استفاده از میز جلومبلی دو تکه است. با این کار اعضاض خانواده می توانند برای غذاخوردن و یا صبحانه از میز بلندتر استفاده کرده و در عینحال مبل عثمانی را نیز داشته باشند. 

مطلب پیشنهادی : مبلمان مناسب برای دکوراسیون داخلی نشیمن

جدیدترین دکوراسیون نشیمن

جدیدترین دکوراسیون نشیمن

جدیدترین دکوراسیون نشیمن

بازسازی نشیمن 18 متری : 

 این اتاق، که صاحب خانه از آن به عنوان اتاق مطالعه خود استفاده می کرد، دارای ویژگی های معماری عالی بوده اما به دلیل وجود دکوراسیون نادرست و شلوغی بیش از اندازه همه آن ها نادیده گرفته شده بودند. همین ویژگی ها، بعنی وجود قوس های زیبا با قاب های چوبی، طراح را به سمت دکوزاسیون لوکس و کلاسیک تشویق کرد. به همین دلیل لوستر طلایی رنگ با طراحی خاصی که داشت را در مرکز اتاق نگه داشته و اکسسوری ها و دکوری هایی که مالکان خانه از کشورهای مختلف جمع آوری کرده یوند برای چیدمان ویترین ها به کار گرفته شدند. برای ایجاد نقطه کانونی در اتاق، از کاغذ دیواری طلایی مشکی استفاده شده و یک مبلمان راحتی با رنگ خنثی در مقابل آن قرار گرفت. میز جلومبلی آفریقایی جلوی مبل تکی قرار گرفته و یک میز بسیار ساده برای زمان مطالعه در سمت چپ اتاق در نظر گرفته شد. در واقع با این کار طراح ایده ای برای داشتن یک نشیمن راحت و شیک و یک فضای مطالعه طراحی و پیاده کرده است.

مطالب پیشنهادی زیر را نیز مطالعه نمایید : 

منبع : houzz | مترجم : گلنار صفدریان | تحریریه چیدانه

گلنار
نویسنده: گلنار

کارشناسی معماری داخلی کارشناسی ارشد معماری داخلی دانشگاه سوره نویسنده وب سایت چیدانه مسئول بخش معماری مجله منزل

more_horiz
مطالب پیشنهادی
دکوراسیون نشیمن مدرن، ایده‌هایی ساده اما کاربردی

دکوراسیون نشیمن مدرن، ایده‌هایی ساده اما کاربردی

1400/10/15 ادامه مطلب
جدیدترین دکوراسیون داخلی منزل 2019 در ایران!

جدیدترین دکوراسیون داخلی منزل 2019 در ایران!

تفکیک نشیمن و پذیرایی، در این تورهای خانه گردی چطوری تفکیک شده؟

تفکیک نشیمن و پذیرایی، در این تورهای خانه گردی چطوری تفکیک شده؟

کسب و کارها پیشنهادی
سرامیک پرسلان  PMA | IMPERIO certificate
سرامیک پرسلان  PMA | IMPERIO

سرامیک پرسلان PMA | IMPERIO

گالری فرش ماشینی فیروزه certificate
گالری فرش ماشینی فیروزه

گالری فرش ماشینی فیروزه

مبلمان مانلی هوم | Maneli Home certificate
مبلمان مانلی هوم | Maneli Home

مبلمان مانلی هوم | Maneli Home

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent