visibility 4532 today 1400/2/18

دکوراسیون اداری مدرن، طراحی خلاقانه و جذاب!

وقتی از یک کسب و کار موفق حرف می زنیم، در واقع از عواملی صحبت می‌کنیم که به همدیگر مرتبط هستند و عملکرد هرکدام در موفقیت یا عدم موفقیت دیگری مؤثر است. معماری و طراحی دکوراسیون داخلی محیط کار یکی از اصلی‌ترین عوامل به حساب می آید. داشتن محیط کاری که بتوان با تأمین آرامش کارمندان بیش‌ترین بهره را از توانایی آن ها برد، مستلزم همکاری با یک تیم متخصص است. دکوراسیون داخلی آرامو دیزاین در این مطلب با چیدانه همراه شده تا به چند نکته درباره طراحی اصولی محیط کار اشاره کند.

طراحی مدرن دکوراسیون اداری

محیط کار همیشه پر از مشغله است، خصوصا در رابطه با حرفه‌های پر استرس. در چنین شرایطی می‌شود با دست بردن در معماری و طراحی داخلی محیط، استرس حاکم بر دکوراسیون اداری را تعدیل کرد. همانطور که دکوراسیون داخلی آرامو دیزاین هم در طراحی این پروژه از این اصل استفاده کرده و برای القاء حس آرامش در محیط اداری از ویژگی های سبک مدرن بهره برده است.


 

blog post

طراحی داخلی دکوراسیون اداری پروژه برج ملت

انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون اداری مدرن

انتخاب رنگ در پروژه، باید با توجه به میزان تاثیرگذاری روی دکوراسیون و همچنین نیاز کارفرما انجام شود. در پروژه های اداری، شناخت هویت سازمانی مهم‌ترین المان در طراحی است. رنگ سازمانی این شرکت، رنگ آبی بود که در این دکوراسیون اداری مدرن از آن به نحوی خلاقانه برای تفکیک فضایی استفاده شده است. از طرفی رنگ آبی، موجب حس اعتماد و اطمینان در مخاطب می‌شود، بنابراین رنگی مناسب برای استفاده در دکوراسیون اداری مدرن است.

مطلب پیشنهادی : دکوراسیون دفتر کار، 8 ایده انرژی بخش برای راندمان بیشتر!

blog post

طراحی داخلی دکوراسیون اداری به سبک مینیمال

طراحی باغچه در دکوراسیون اداری مدرن

یکی از چالش های پیش رو در این پروژه، وجود المان های سازه‌ای در دکوراسیون داخلی اداری بود که ایده طراحی باغچه برای پوشش دادن به این چالش گزینه مناسبی بود. یکی از ستون های پروژه که نقش کلیدی در سازه بنا دارد، در وسط دکوراسیون اداری مدرن و نزدیک به درب ورودی قرار گرفت که طراحان آرامو دیزاین، برای رفع این مشکل، باکس مستطیل شکلی به صورت قرینه طراحی کردند تا از این دکوراسیون اداری مدرن به بهترین شکل استفاده کنند. به علاوه برای حس سرزندگی و زیبایی، باغچه ای منحصر به‌فرد در آن تعبیه کردند تا تکمیل کننده دکوراسیون اداری مدرن باشد.

مطلب پیشنهادی: چگونه در محیط کار خود شاد و پرانرژی باشیم؟

blog post

طراحی داخلی دکوراسیون اداری به سبک مینیمال

استفاده از آینه در دکوراسیون اداری مدرن

یکی دیگر از چالش های این پروژه اداری مدرن، هندسه پلان آن بود. شکل کلی این واحد اداری، مستطیلی با طول زیاد و عرض کم بود که با توجه به رنگ تیره‌ای که قبل آن داشت، عمق دکوراسیون اداری را کوچک‌تر نشان می‌داد. در نتیجه برای حل این مشکل، در بخشی از دیوار انتهایی دکوراسیون اداری مدرن از المان آینه استفاده شد تا این محیط اداری مدرن را بزرگ‌تر و دلباز‌تر نشان دهد.

مطلب پیشنهادی : طراحی داخلی اداری و تاثیر آن بر روانشناسی کار

 

گروه معماری و دکوراسیون داخلی آرامو دیزاین یکی از مجموعه های متخصص در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی است. به پیشنهاد چیدانه برای دیدن نمونه کارهای بیشتر و کسب اطلاعات تماس، از پروفایل این گروه در وب سایت چیدانه دیدن کنید.

مطالب پیشنهادی : 

ساناز بهبودی*
نویسنده: ساناز بهبودی*

نویسنده و کارشناس تولید محتوا در تیم تحریریه چیدانه، فارغ التحصیل کارشناسی معماری از دانشکده معماری و شهرسازی سوره و دانشجوی ارشد طراحی شهری، علاقه‌مند به فعالیت در حیطه طراحی معماری و طراحی داخلی آشنا به امور کامپیوتری و نرم افزارهای معماری مسلط به زبان انگلیسی

more_horiz
مطالب پیشنهادی
دکوراسیون اداری مینیمال، سادگی و جذابیت در محل کار شما!

دکوراسیون اداری مینیمال، سادگی و جذابیت در محل کار شما!

طراحی داخلی دفتر کار برای حداکثر بهره وری

طراحی داخلی دفتر کار برای حداکثر بهره وری

دکوراسیون اداری شیک، این ایده ها خیلی جذابن!

دکوراسیون اداری شیک، این ایده ها خیلی جذابن!

کسب و کارها پیشنهادی
صنایع شیشه و آینه الماس جام certificate
صنایع شیشه و آینه الماس جام

صنایع شیشه و آینه الماس جام

صنایع چوب چوتاش                    certificate
صنایع چوب چوتاش

صنایع چوب چوتاش

استودیو معماری و دکوراسیون داخلی آشینه certificate
استودیو معماری و دکوراسیون داخلی آشینه

استودیو معماری و دکوراسیون داخلی آشینه

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent