visibility 6106 today 1397/9/10

نصب سینک ظرفشویی، ترفندهاش رو بدونی بهتره!

 

چیدانه امروز با یک مطلب متفاوت در خدمت شماست! سینک ظرفشویی از عناصر مهم آشپزخانه و کمی هم دردسر ساز است! من همیشه از نصب نادرست سینک واهمه دارم. چون مشکلات فراوانی را پیش رویمان می گذارد، پس بیایید با هم به سراغ این چالش سخت برویم.

blog post

ماشین ظرفشویی همراه با سینک!

سینک ظرفشویی را درست انتخاب کنید!

مهم ترین فاکتور در انتخاب سینک ظرفشویی، سلیقه و بودجه مخاطب شماست. سلیقه مخاطب شما تنها در جنس یا مدل (توکار- روکار) سینک خلاصه نمی شود! مخاطب شما سینکی را می پسندد که در استفاده از آن راحت باشد. اندازه لگن سینک ها باید اجازه شست و شوی تمام ظرف ها، حتی بزرگ ترین آن ها را بدهد. قبل از در نظر گرفتن جای سینک در مورد اندازه سینک، تعداد لگن ها و عمق لگن ها با مشتریان صحبت کنید.

مطلب مرتبط:

blog post

سینک ظرفشویی

نصب سینک ظرفشویی روکار

نصب سینک روکار به مراتب از سینک توکار راحت تر است. همان طور که می دانید، پس از قرار دادن سینک روی کابینت مورد نظر، سینک به دیوار پیچ می شود. در انتها بیشتر نصاب ها با چسب آکواریوم دور سینک را می پوشانند. بهتر است این کار را با نوار فلزی مرتبط با سینک انجام دهید، تا کار جلوه زیباتری پیدا کند.

blog post
Mr.

آشپزخانه کلاسیک میرداماد

نصب سینک ظرفشویی توکار با شابلون

برند های متفاوتی سینک های تو کار را تولید می کنند. بسیاری از این برندها شابلون مربوط به سینک را همراه سینک بسته بندی می کنند. بهتر است شروع کنیم:

شابلون را روی صفحه رویی کابینت می گذاریم. مطابق با الگو، رویه را برش می دهیم. سینک را روی رویه جاگذاری می کنیم. سپس بست های روی سینک را در جای خودشان محکم می کنیم. یادتان باشد قبل از محکم کردن بست ها، دور سینک را با چسب آکواریوم پر کنید و چند ساعت صبر کنید! در انتهای کار حتما تست آب بندی را انجام دهید و از عدم نفوذ آب اطمینان حاصل کنید.

blog post

شیر ظرفشویی مدل Viva Professional زیگما ( الیکا)


نصب سینک ظرفشویی توکار بدون شابلون

چالش نصب سینک زمانی بزرگ می شود، که متوجه می شویم هیچ شابلونی برای راهنمایی ما وجود ندارد! اگر با همچین موقعیتی روبه‌رو شدید نیازی نیست نگران باشید. مراحل زیر را انجام دهید:

نصب سینک توکار

1. متر را برداشته و اندازه دقیق سینک را به دست بیاورید. حالا سینک را برعکس کرده و روی یک تکه کارتن دورش را با ماژیک علامت بزنید. اندازه ها را دوباره چک کنید!

نصب سینک توکار بدون شابلون

2. کارتن را با کاتر برش دهید تا شابلون سینک را به دست آورید. حالا کارتن را برعکس روی صفحه کابینت بگذارید و اندازه ها را علامت بزنید. رویه را برش بزنید!

نصب سینک توکار بدون شابلون

3. دور سینک را با چسب آکواریوم اندود کنید.

نصب سینک توکار

4. سینک را درون کابینت جاگذاری کنید.

نصب سینک ظرفشویی توکار

5. تست آب بندی را انجام دهید.

این هم از چالش پر دردسر نصب سینک آشپزخانه! برای سفارش کالا و خدمات کلیک کنید!

کیمیا مرادی
نویسنده: کیمیا مرادی

معمار، مشاور دکوراسیون و طراح داخلی عضو تیم تحریریه وبسایت چیدانه- نویسنده و ویراستار کارشناس و مشاور دکوراسیون مجله تخصصی منزل کارشناس معماری و کارشناس ارشد منظر از دانشکده هنر و معماری برای مشاوره دکوراسیون با شماره 09390424524 تماس بگیرید! استودیو طراحی داخلی میم خدمات مشاوره دکوراسیون شامل : چیدمان و دکوراسیون ارائه پیشنهاد برای ترکیب رنگهای ساختمان ارائه پیشنهاد برای چیدمان مبلمان و لوازم ایده پردازی مفهومی برآورد هزینه های ساخت و بازسازی میشود. برای مشاوره با شماره 09390424524تماس بگیرید. خدمات طراحی داخلی شامل: مشاوره دکوراسیون رایگان طراحی سه بعدی می شود. برای طراحی داخلی با شماره09390424524 تماس بگیرید.

more_horiz
مطالب پیشنهادی
راهنمای خرید سینک ظرفشویی، هوشمندانه خرید کنید!

راهنمای خرید سینک ظرفشویی، هوشمندانه خرید کنید!

بازسازی آشپزخانه کوچک، ارزان‌ترین ایده‌ها برای مالک یا مستاجر؟!

بازسازی آشپزخانه کوچک، ارزان‌ترین ایده‌ها برای مالک یا مستاجر؟!

1399/11/28 ادامه مطلب
تفاوت سینک توکار و روکار؛ این 5 ویژگی رو مقایسه کنید

تفاوت سینک توکار و روکار؛ این 5 ویژگی رو مقایسه کنید

کسب و کارها پیشنهادی
شرکت  معماری پرسیاه طرح پردازان certificate
شرکت  معماری پرسیاه طرح پردازان

شرکت معماری پرسیاه طرح پردازان

مبلینا certificate
مبلینا

مبلینا

دکوراسیون داخلی ماهون certificate
دکوراسیون داخلی ماهون

دکوراسیون داخلی ماهون

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent