تبلیغات
فرسان E رومانته چوب و هنر E F فارست
امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

26 فروردین 1398

فنگ شویی چیست؟ از ثروت تا سلامت روح!

 

فنگ شویی بر سلامت روحی انسان، ارتقاء سطح انرژی و کیفیت زندگی اثرگذار است

 فنگ شویی

خانه من مکانی است برای عشق ورزیدن به همسر و فرزندان، دعا و نیایش، آرامش، امنیت، برکت، ثروت، لذت، استفاده از تجربه بزرگان، خلاقیت، دانش و سلامتی.

فضای کار من مکانی است برای برکت و روزی حلال، کمک، خلاقیت، دوستی، پیشرفت، اعتماد، آرامش، همکاری، رضایت و خدمت.

این فضای خانه و کار من است.

فنگ شویی در فضای خانه و کار

فنگ شویی می تواند به جریان انرژی ای منجر شود که خانواده نسبت به یکدیگر صمیمیت و احترام بیشتری داشته باشند.

فنگ شویی، علم آموزش زندگی هم آهنگ و همگام با طبیعت است. به کمک فنگ شویی فضای داخلی و خارجی خانه اصلاح شده و انرژی های مثبت موجود در طبیعت به جریان می افتد و خانه شما پس از فنگ شویی مظهر آسایش، آرامش و نشاط خواهد شد.

در گروه فنگ شویی "ژاله معروف" قوانین و کاربرد این علم کهن به روشی کاملا کاربردی و تخصصی آموزش داده می شود.

فنگ شویی منزل

فنگ شویی "دکتر ژاله معروف" می تواند به شما کمک کند تا یک خانه شاد و هماهنگ و یا دفتری کارآمد داشته باشید. گروه فنگ شویی "دکتر ژاله معروف" توانسته با تحقیقات و بررسی های بیش از یک دهه قوانین کاربردی مشخصی را از دل این علم استخراج کرده و آن را در دسترس علاقمندان این علم و کسانی که در صدد تغییرات پایه ای و کارآمد در زندگی شان هستند قرار دهد.

شیوۀ آموزشی گروه فنگ شویی "ژاله معروف":

در فنگ شویی نوین فنگ درمان محیطی از جایگاه ویژه ای برخوردار است. بر اساس قوانین فنگ شویی هر بنایی دارای انرژی تعریف شده ای می باشد، به همین دلیل زمانیکه وارد بنایی می شوید احساس خوشایندی دارید و در بعضی بناها برعکس احساس آشفتگی و خستگی در شما کاملا مشهود می باشد.

در گروه فنگ شویی "ژاله معروف" این قوانین به طور مشخص شناخته شده و درمان لازم هم داده می شود که شما می توانید با بکار گرفتن آن درمانها، محیطی مملو از انرژیهای مثبت و سالم را تجربه نموده و در خانه ای سالم و سلامت به تجربه زندگی ای مفرح و شاد بپردازید و به همین منظور آموزشهای خود را در چهار مقطع، توسط مستر ارشد فنگ شویی تدریس می نماید.

 • آموزش فنگ شویی مقدماتی که عمدتا بر روی اماکن مسکونی متمرکز است و شناخت فضاهای بیمار بر اساس دو مکتب رایج در فنگ شویی و درمانهای محیطی را آموزش می بینید.
 • آموزش فنگ شویی متوسطه شامل فنگ شویی جنرال و عمومی بر اساس دستورالعملهای معمول فنگ شویی می باشد.
 • آموزش فنگ شویی تکمیلی شامل فنگ شویی بناهای مسکونی است که بر اساس پتانسیل ستاره ای هر بنا تعریف شده و تآثیرات ورودی ها بر روی زندگی را تشریح میکند.
 • آموزش فنگ شویی بناهای تجاری شامل فنگ شویی بناهای تجاری بر اساس نوع بیزینس و انرژی محیط می باشد.
 • دورۀ فنگ شویی ارتباطی بر روی عنصر وجودی افراد و تأثیرات آن بر روی روابط و مدیریت روابط متمرکز می باشد.

مشاوره:

 • مشاورۀ عنصری و فردی
 • مشاورۀ بناهای مسکونی و تجاری

فنگ شویی چیست؟

معنی تحت الفظی فنگ شویی به معنی باد و آب می باشد. علمی قدیمی برای برقراری تعادل و هماهنگی در جریان طبیعی انرژی پيرامون ما می باشد. فنگ شویی معنای مشخصی در زبان فارسی ندارد اما مفهوم لغوی و واژه به واژۀ دو گلیف چینی فنگ و شویی است، فنگ به معنی باد و شویی به معنی آب است.

تعاریف بنیادی فنگ شویی

فنگ شویی هنر و علم باستان است که بیش از 3000 سال پیش در چین تصویب شد. در ترجمه لفظی فنگ به معنای "باد" و شویی به معنی "آب" است. در فرهنگ چینی، باد و آب با سلامتی همراه است، بنابراین فنگ شویی خوب به معنای ثروت است. برعکس، فنگ شویی بد به معنای بدبختی یا بدبختی است.

طبق تحقیقات بدست آمده قدمت فنگ شویی حداقل به 6000 سال قبل برمی گردد و شامل مباحثی در شاخه های مختلف پژوهش علمی، از جمله فیزیک، فلسفه، نجوم و طالع بینی می باشد. این ارتباط نزدیک به چشم انداز و درک طبیعت تائو است، به ویژه اینکه زمین زنده است و با نوعی انرژی به نام "چی" پر شده است. مفاهیم دیگری که بین فنگ شویی و تائویسم به اشتراک گذاشته شده عبارتند از هم سو بودن یین و یانگ و مکمل بودن نیروهای یین و یانگ که بدون وجود دیگری نمی توانند وجود داشته باشند و نظریه پنج عنصر.

گاهی اوقات تصور می شود فنگ شویی هنر قرار دادن اجسام است و چگونگی قرار دادن اشیا در فضا ، بر زندگی انسان در حوزه های مختلف تاثیر می گذارد. در صورتیکه فنگ شویی مجموعه پیچیده ای از دانش است که به ما تعلیم می دهد که چگونه در هر یک از فضاهای خاص،از جمله، خانه، دفتر کار و یا باغ و هر فضایی که به نوعی با زندگی انسان مربوط می شود، هماهنگی انرژیکی داشته باشید. هدف آن خوشبختی و آرامش و تعادل برای افراد ساکن در آن فضا است.

تعریف خوشبختی در تمامی جوامع بشری یعنی، موفقیت در بسیاری از حوزه های زندگی، از جمله سلامتی، موفقیت شغلی و یا تحقق زندگی عاشقانه و... است و اجرای فنگ شویی شامل راهنمایی های مفصل برای ایجاد تعادل انرژیکی در هر حوزه از زندگی انسان می شود و نتیجۀ آن می تواند خوشبختی باشد.

دو اصل اساسی فنگ شویی

مفهوم یین و یانگ پایه و اساس فلسفۀ چینی است که از طریق همین فلسفه فرهنگ چینی بوجود آمد، این تئوری در ببسیاری از تمرینات چینی کاربرد دارد. برای درک فنگ شویی ابتدا بهتر است مفهوم یین و یانگ و سه خطه ی کان و لی درک شود.

چینی ها بر این باورند که جهان از هادو نیروی متضاد یا به عبارت صحیح تر دو نیروی مکمل یین و یانگ که دروناً با هم در تعادل هستند تشکیل شده است. اگر این دو نیرو تعادل خود را ازدست بدهند طبیعت، راهی برای تعادل دوبارۀ آنها پیدا می کند. اگر این عدم تعادل بسیار برجسته باشد فجایع طبیعی اتفاق می افتد و در صورتی که این دو نیرو به نرمی و هارمونی با هم در تعادل باشند قدرت را بروز می دهند. تئوری یین و یانگ در سه نیروی طبیعی کاربرد دارند: آسمان، زمین و انسان.

عدم تعادل در یین و یانگ آسمان باعث بوجود آمدن صاعقه و یا رگبار می شود، در زمین به زلزله ختم می شود. در انسان بروز بیماری و یا حتی مرگ را بوجود می آورد.

 اصل پنج عنصر

مردم چین باستان بر اساس مشاهدات از جهان طبیعی،  الگوهای مداوم از دگرگونی و تغییر در جهان را شناخنتد. در ابتدا، این مشاهدات با استفاده از منطق یین یانگ تفسیر شد، اما بعد از این تفاسیر با استفاده از یک نظریه جدید به نام پنج عنصر گسترش یافت.

 

نظریه پنج عنصر از مطالعه فرایندهای مختلف، توابع، و پدیده های طبیعت استنتاج شده است. نظریه ادعا ماده را می توان به یکی از پنج عنصر اساسی تقسیم کرد: چوب، آتش، آب، فلز و زمین، که هر کدام شامل ویژگی ها و خواص خاص خود هستند. امروز، تئوری پنج عنصر است که هنوز هم به عنوان یک ابزار برای گروه بندی اشیاء به عنوان یک روش برای تجزیه و تحلیل تغییرات از پدیده های طبیعی استفاده می شود.

 منشا نظریه پنج عنصر

نظریه یین و یانگ یک رابطه نزدیک با تئوری پنج عنصر دارد. آنها اغلب به طور همزمان برای توضیح پدیده های طبیعی استفاده می شود.

در سیستم فنگ شویی، چوب، آتش، زمین، فلز و آب پنج عنصر را تشکیل می دهند و هر کدام از آنها با خصوصیات منحصر به فردی نشان داده می شود که می تواند به هماهنگی در یک فضای خاص کمک کند.

پنج عنصر فنگ شویی 

بکارگیری فنون فنگ شویی و درمانهای منحصر بفرد آن در فضای داخلی بناها تأثیر عمیقی بر بهبود و اعتلای کیفیت زندگی افراد خانواده و همچنین بیزینس می گذارد.

با تکیه بر دانش و تجربۀ باستانی فلسفۀ چینی میتوان اظهار داشت که فنگ شویی راه و روش معنوی زندگی است و انسانها را قادر مس یازد تا انرژی های مثبت طبیعت را به درون بناهای مسکونی و تجاری خویش روانه سازند . تمامی اصول فنگ شویی از نظر علمی به اثبات رسیده و دارای پشتوانه و استدلالهای مستحکمی هستند . اگر مبنای کار را بر روی اصول فنگ شویی استوار نمایید ، به راحتی میتوانید زندگی خوبی را تجربه نمایید.

استفاده از تکنیکهای فنگ شویی، بهبودی قابل توجهی را در زندگیتان ایجاد خواهد کرد.

تبلیغات

نویسنده: فنگ شویی ژاله معروف

https://bit.ly/32pL57L پکیج رایگان آموزش دوره فنگ شویی مقدماتی https://bit.ly/2SdQHgP پکیج رایگان آموزش دوره فنگ شویی در ازدواج ♦محقق علوم مهارتهاي زندگي ♦دكتراي طب مكمل و كل نگرگرايش طب سنتي چيني با گذراندن دوره هاي آموزشي خاص و مرتبط ♦ مدرس و مشاور فنگ شويي داراي مدرك مستري ارشد از دانشگاه فنگ شويي شانگهاي چين ♦ يومي هو تراپيست داراي مدرك از آكادمي يومي هو از كشور چين ♦ سوجوك تراپيست و مدرس سوجوك ♦كاراتراپيست ♦مدرس تجسم خلاق ♦مدرس تكنيكهاي كلامي ♦محقق در مباحث نجومي وآسترالوژي كارشناس مشاوره باليني بیشتر از سه دهه در علوم متفاوت تحقيق كرده و نتيجه تحقيقاتم را تحت عنوان كلاسهايي به اميد ارتقاء سطح كيفي آگاهي همنوعانم ارائه داده ام ده سال در حوزۀ فنگ شويي كار و تحقيق كرده ام و تنها مستر فنگ شويي هستم مشاوره فنگ شويي بناهايتجاري و ارتباطي را تدوين كرده ام 6 سال در حوزۀ سوجوك تدریس و درمان مدت ده سال در حوزۀ مهارتهاي زندگي شامل قدرت كلام و تجسم خلاق و رويابيني و آنتولوژي تدريس كرده و مشاوره داده ام

نشان کردن
 • 410 بازدید

 • |
 • 0 نظر

 • |
 • 26 فروردین 1398

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
دکوراسیون غرب تهران دکوراسیون غرب تهران
21 نمونه کار

تلفن: ۰۲۱۶۵۲۲۶۲۳۳،
میز ناهار خوری چلکا میز ناهار خوری چلکا
6 نمونه کار

تلفن: 02177498709
مجله منزل  مجله منزل
3 نمونه کار

تلفن: 02123051170
مهیا پنجره مهیا پنجره
7 نمونه کار

تلفن: 02188882020
دکورهای خانگی مسترچوبی دکورهای خانگی مسترچوبی
118 نمونه کار

تلفن: 02155448540
گروه معماری راگس گروه معماری راگس
9 نمونه کار

تلفن: 09123579877
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173