تبلیغات
F فارست چوب و هنر E E رومانته
امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

8 مهر 1398

میز کامپیوتر مدرن، مدل هایی که نمی توان از دست داد!

امروزه تقریبا در تمامی خانه ها یک میز کامپیوتر وجود دارد، اما این که آیا شما از آن به عنوان کسب و کار خود استفاده می کنید و یا صرفا به صورت روزانه ایمیل هایتان را چک می کنید می تواند متفاوت باشد. با این حال تنوع شکل و طرح میز کامپیوتر مدرن آنقدر زیاد است که می تواند هر سلیقه ای را پوشش دهد. در این مطلب از وب سایت چیدانه تصمیم داریم شما را با تعدادی از میز کامپیوتر مدرن آشنا کنیم که نمی توانید از آن ها بگذرید!

انواع مدل میز کامپیور مدرن که در این مطلب خواهید دید :

 • میز کامپیوتر مدرن دوبخشه
 • میز کامپیوتر مدرن چوبی
 • میز کامپیوتر مدرن رنگی
 • میز کامپیوتر مدرن جادار
 • میز کامپیوتر چوبی صیقل خورده
 • میز کامپیوتر مدرن معلق
 • میز کامپیوتر مدرن با قفسه کتاب
 • میز کامپیوتر مدرن مینیمال
 • میز کامپیوتر مدرن گچی

میز کامپیوتر مدرن

میز کامپیوتر مدرن دو بخشه

این مدل میز کامپیوتر مدرن دارای دو بخش است که توسط یک شیب جالب و منحصر به فرد از یکدیگر تفکیک شده اند. همان طور که در این تصویر مشاهده می کنید این شیب می تواند برای قرارگیری وسایلی مثل کاغذها و یا دفترچه و کتاب ها مناسب باشد. بنابراین با داشتن این نوع از میز کامپیوتر مدرن می توانید با یک تیر دو نشان بزنید!

مطلب پیشنهادی : جای میز کامپیوتر در خانه، کجا بهتر است؟

مدل میز کامپیوتر چوبی

میز کامپیوتر مدرن چوبی

همان طور که در این تصویر مشاهده می کنید این مدل میز کامپیوتر مدرن به گونه ای طراحی شده است که از چوبی طبیعی ساخته شده و فضایی منحصر به فرد را خلق نماید. ابعاد این میز کامپیوتر می تواند به راحتی فضای کار برای دو نفر را فراهم کند. استفاده از چوب به شکل طبیعی و صیقل نخورده آن می تواند حال و هوای متفاوت و طبیعت گونه ای را به محیط کار شما ببخشد که باعث ایجاد آرامش بیشتر در زمان کار نیز می گردد. 

مطلب پیشنهادی : 11 طراحی زیبا و کارآمد برای میز کار

مدل میز کامپیوتر مدرن رنگی

میز کامپیوتر مدرن رنگی

مدل میز کامپیوتر مدرنی که در این تصویر مشاهده می کنید به گونه ای است که از یک میز چوبی به همراه چند کشو ساخته شده است که هر کدام از کشوها به رنگی در آمده اند که باعث جلوه بیشتر این میز کامپیوتر شده اند. امروزه این مدل از میز کامیپوتر طرفداران بسیاری پیدا کرده است، چرا که به شکلی متفاوت و منحصر به فرد می تواند حال و هوای دکوراسیون منزل شما را شاد و خوشحال گرداند. 

میز کامیپوتر مدرن جادار

میز کامپیوتر مدرن جادار

مدل میز کامپیوتر مدرنی که در این تصویر مشاهده می کنید بخشی فلزی دارد که به عنوان فضای ذخیره سازی در نظر گرفته شده است. این میز کامپیوتر مدرن می تواند برای اتاق نوجوانان نیز مناسب باشد. در قسمت های فلزی این مدل میز می توانید وسایل بسیاری را قرار دهید که شاید پیش از این به دنبال فضایی برای آنها بوده اید!

مطلب مرتبط: صندلی کامپیوتر، با خیال راحت بشین سر کارت!

میز کامپیوتر چوبی دو بخشه

میز کامپیوتر چوبی صیقل خورده

این مدل میز کامپیوتر مدرن به گونه ای طراحی شده است که با چوب های صیقل خورده و صاف شده ساخته شده و می تواند فضای کافی برای دو نفر را مهیا سازد. نظم و مرتب بودن طراحی این نوع از میز کامپیوتر می تواند فضایی شیک ایجاد کند که در کنار حس و حال مثبتی که از جنس چوب بر می آید یکی از بهترین انتخاب های ممکن به شمار می رود. 

مطلب پیشنهادی : میز کار، 10 مدل دیدنی از خانه های شما!

میز کامپیوتر معلق

میز کامپیوتر مدرن معلق

در این تصویر با میز کامپیوتر مدرنی رو به رو هستیم که در گوشه ای از دیوار به شکل معلق نصب شده است. این نوع میز کامپیوتر می تواند به صورت سقارشی ساخته شده و مورد استفاده قرار بگیرد. قرارگیری این نوع میز کامپیوتر در کنار پنجره می تواند فضایی دلپذیر ایجاد کرده و حس و حال خوبی را در زمان کار کردن برایتان به ارمغان آورد. این نوع از میز کامپیوتر مدرن می تواند برخی از فضاهای پرت و بدون استفاده گوشه اتاق را دوباره به کار گرفته و از آنها نیز استفاده مجددی بکند. 

مطلب پیشنهادی : چیدمان اتاق کار در منزل، با این ایده ها خستگی معنا نداره!

میز کامپیوتر دارای قفسه کتاب

میز کامیپوتر دارای قفسه کتاب

اگر در زمان کار کردن با کامپیوتر خود نیاز به خواندن کتاب و یا مرور چیزهایی در کتاب ها دارید می توانید از این مدل میز کامپیوتر مدرن استفاده کنید که دارای قفسه هایی مخصوص قرارگیری کتاب است. قسمت هفت شکلی که بر روی این میز قرار دارد می تواند فضای مناسبی برای قرارگیری سایر وسایل مهیا کرده و شکل منحصر به فرد این میز کامپیوتر مدرن را تکمیل کند.

مطلب مرتبط: میز تحریر و معجزه در بازده مطالعه دانش‌آموزان!

میز کامپیوتر مینیمال

میز کامپیوتر مینیمال معلق

اگر به دنبال یک مدل ساده ای هستید که بتواند در فضا نیز صرفه جویی کند بهتر است به سراغ چنین گزینه ای بروید. در این تصویر طبقه ای ساده به عنوان میز کامپیوتر مورد استفاده قرار گرفته است که در کنار یک صندلی توانسته فضایی کاملا کاربردی برای استفاده از کامپیوتر را مهیا سازد.از ویژگی های منحصر به فرد این سبک از میز کامپیوتر مدرن آن است که شما دیگر دغدغه ست کردن لوازم با آن را نخواهید داشت و می توانید با ساده ترین و کمترین فضای مورد استفاده به هدف خود دست یابید. 

میز کامپیوتر مدرن گچی

میز کامپیوتر مدرن گچی

در تصویری که مشاهده می کنید با میز کامپیوتر مدرنی رو به رو هستیم که ویژگی های منحصر به فردی دارد. قرارگیری یک تخته سیاه بر روی دیوار توانسته فضایی مناسب ایجاد کند تا تمامی کارها و یا نکاتی که در ضمن کار لازم است بدانید را بر روی آن یادداشت نمایید.

مطالب پیشنهادی : 

منبع: Houzz

تبلیغات

نویسنده: طلوع حقیقت

کارشناسی زبان و ادبیات فارسی- دانشگاه شهید بهشتی ویراستار مجله منزل مترجم و عضو تیم محتوای چیدانه

نشان کردن
 • 500 بازدید

 • |
 • 0 نظر

 • |
 • 8 مهر 1398

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
مبلمان ماجان مبلمان ماجان
14 نمونه کار

تلفن: 021۶۶۱۹۳۶۷۸
دکوراسیون غرب تهران دکوراسیون غرب تهران
49 نمونه کار

تلفن: ۰۲۱۶۵۲۲۶۲۳۳،
شرکت ایمن خواب هوشمند شرکت ایمن خواب هوشمند
10 نمونه کار

تلفن: 02637778597
کابینت و دکوراسیون برنا کابینت و دکوراسیون برنا
3 نمونه کار

تلفن: ۰۲۱۲۲۹۱۲۷۸۰
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173