تبلیغات
چوب و هنر E E رومانته F فارست فرسان
دکوراسیون و مبلمان نیکانه

نمونه کار از شرکت : دکوراسیون و مبلمان نیکانه

امتیاز: 5.0 0 نظر | ثبت نظر

12 تیر 1398

انتخاب بهترین مبل، نمایش حس درونی شما به خانه

هر خانه قصه‌ای دارد و چیدمانش راوی آن هستند. حسی درونی افرد خانه با نوع چیدمان و لوازم استفاده شده در دکوراسیون مشخص می‌شود. برای ایجاد فضایی آرامش‌بخش نیاز است که چیدمانی انتخاب کنید که رنگ‌وبویی از هنر داشته باشد و خودتان از تماشای آن لذت ببرید. همگی می‌دانیم که مبلمان از لوازم اساسی در دکوراسیون منزل هستند. برای چگونگی انتخاب مبلمانی به سبک‌وسیاق هنر، در این مطلب از چیدانه با دکوراسیون و مبلمان نیکانه همراه شوید.

به‌دنبال سبکی متفاوت در مبلمان باشیم

حتماً برای شما هم پیش آمده که از تکرار طرح‌های همیشگی مبلمان در فروشگاه‌های صنایع چوبی خسته شده‌اید و به‌دنبال سبکی خاص و جسورانه بوده‌اید تا خانه شما دکوراسیون همیشگی را تکرار نکند. پیدا کردن مبلمانی که درعین کیفیت و دوام خوب، طراحی خاصی داشته باشد چندان هم سخت نیست و تنها نیاز به انتخاب‌های خلاقانه دارد.

برای ایجاد تغییر بهتر است، علاوه بر اهمیت به نوع طراحی بدنه مبل و کاناپه، سراغ پارچه‌های آن‌ها بروید. بیش‌تر وقت‌ها به نظر می‌رسد که پارچه‌های رومبلی درون فروشگاه‌های صنایع چوب، همگی از یک خط پیروی می‌کنند. بعضی ساده و یک‌رنگ و بعضی با همان طرح‌های پارچه‌های مبلمان کلاسیک ظاهر می‌شوند.

 برای چیدمان یک خانه بهتر است از انتخاب‌های تکراری فاصله بگیریم و با کمی خلاقیت، به خانه رنگ ببخشیم. اگر به‌دنبال خلاقیت و فرار از تکرار هستید، مبلمان نیکانه می‌تواند نمونه‌های خوبی از چیدمان مبلمان را به شما نشان دهد.


هر مبل یک تابلوی هنری خوش‌طرح و رنگ است

 این بار سراغ چیدمانی از مبلمان خاص رفته‌ایم. مبلمانی که پارچه‌های بدنه آن، با طرح‌ها و تصاویر هنرمندانه، مثل یک تابلوی نقاشی در خانه می‌درخشد. اشتباه نکنید! منظورمان استفاده از پارچه‌های چاپی با طرح‌های هنری نیست، در این دکوراسیون ما به دنبال هنر اصیل سوزن‌دوزی رفته‌ایم. هنری ظریف که دقت انگشت‌ها و تیزبینی چشم‌ها را می‌طلبد.

سوزن‌دوزی برای ما ایرانی‌ها هنری آشناست. این هنر در گذشته رواج بیش‌تری داشته و در هر خانه پارچه‌ای زینت داده شده با آن پیدا می‌شده است. برای شما که به‌دنبال طرحی خاص از مبلمان بوده‌اید، چه بهتر از این که با هنر اصیل سوزن‌دوزی سبک دکوراسیون خانه خود را جدید کنید.

به شکل بسیار ظریف و هنرمندانه‌ای، طرح‌هایی از گل‌ها و پرندگان روی این مبلمان، با نخ‌های ابریشم سوزن‌دوزی شده و هر کدام به‌تنهایی با رنگارنگی نقش‌ونگار خود، به خانه جلا می‌بخشند.

نخ‌های رنگارنگ و طرح‌های سمبلیک در این نوع مبلمان غوغا می‌کنند و مثل یک اثر هنری در خانه جلوه‌گر می‌شود. ترکیب هنر و خلاقیت یکی از هوشمندانه‌ترین سبک‌های دکوراسیون است که علاوه بر زیبایی منحصربه‌فرد خود، این فرصت را برای شما به‌وجود می‌آورد که سبکی جدید و به دور از کلیشه را در خانه خود اجرا کنید.


وقتش رسیده که خانه خود را به سبکی جدید بچینید

برای انتخاب مبلمان خانه، در درجه اول به کیفیت چوب و پاچه آن دقت کنید. مبلمانی که در آن از چوب راش و پارچه‌های مرغوب استفاده شده، عمر طولانی و کیفیت مطلوبی دارند. حواس‌تان به این موضوع باشد که مبل تک‌نفره یا کاناپه سوزن‌دوزی شده را کنار مبلمانی قرار دهید که پارچه رومبلی آن‌ها ساده باشد. این کار سبب می‌شود که جلای کار سوزن‌دوزی بیش‌تر شود و همچنین فضای خانه شما شلوغ به‌نظر نرسد. می‌توانید که برای انتخاب رنگ پارچه‌ی مبلمان ساده خود، از هر یک از رنگ‎های به کار رفته در مبلمان سوزن‌دوزی شده کمک بگیرید و هماهنگ با آن انتخاب کنید.

برای انتخاب طرح بدنه هر دو مبلمان ساده و سوزن‌دوزی شده، می‌توانید از یک سبک پیروی کنید، اما قانونی وجود ندارد و می‌توانید انتخاب‌های متفاوت و جسورانه نیز داشته باشید. فراموش نکنید که هر نوع چیدمان می‌تواند یک استایل خاص باشد و زیبایی خود را نشان دهد. از تکرار دوری کنید تا خانه همانی شود که همیشه دوست داشتید. برای آشنایی بیش‌تر با مبلمان سوزن‌دوزی شده سری به پروفایل دکوراسیون و مبلمان نیکانه بزنید. برای خرید یا سفارش مبلمان ساده یا سوزن‌دوزی، این مجموعه مبلمان‌سازی راهنمایی‌های مفیدی برای شما خواهند داشت.

مطالب پیشنهادی:

تبلیغات

نویسنده: فائزه میرسلطانی

عضو تیم تحریریه چیدانه

نشان کردن
  • 812 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 12 تیر 1398

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
شرکت معماری نوین جاهد شرکت معماری نوین جاهد
5 نمونه کار

تلفن: 09124088809
گروه معماری فرسان گروه معماری فرسان
18 نمونه کار

تلفن: 02144306764
شرکت معماری طم شرکت معماری طم
9 نمونه کار

تلفن: 09121674099
مبلمان ماندگار مبلمان ماندگار
6 نمونه کار

تلفن: 02144977315
گروه صنعتی الکومودو گروه صنعتی الکومودو
7 نمونه کار

تلفن: 02165610498
دفتر شما دفتر شما
3 نمونه کار

تلفن: 02128420
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173