visibility 16448 today 1400/4/28

آینه کاری دکوراتیو، مدرن باشه یا کلاسیک؟

آینه کاری دکوراتیو: نور، روشنایی، آینه و انعکاس آن ها در هم حس رضایتی توام با دلربایی را به همراه دارد. استفاده از آینه ها از زمان های دوردست در اکثر رسم و رسوم ها رایج بوده است. ایرانی ها نور، آب و آینه را روشنایی می دانند به همین دلیل است که در مراسم های خاص مانند عروسی ها از این سه اصل غافل نمی شومند، اما چند وقتی است که گامی جلوتر نهاده ایم و استفاده از آینه را در قسمت های مختلف خانه و یا دیگر فضاهای بسته استفاده کرده ایم، با ما باشید تا که دراین مقاله می خواهیم از کاربرد های آینه سخنی تازه بگوییم.

آینه کاری دکوراتیو،

blog post

آینه های دکوراتیو کلاسیک مجلل

آینه های دکوراتیو جزو بهترین وسایل دکواتیو برای تزئین یک خانه می توانند به حساب می آیند بنابراین برای داشتن خانه ای مدرن و شیک سعی کنید از آینه کاری دکوراتیو استفاده نمایید. امروزه دکوراسیون داخلی خانه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، اکثر افراد عادی و معماران و طراحان داخلی به دنبال تغییرات جدید و متفاوت برای طراحی دکوراسیون داخلی هستند تا تجسمی از زیبایی و شکوه را به بیننده منتقل کنند، یکی از راه های انتقال خلق این زیبایی برای افراد استفاده از آینه کاری دکوراتیو در خانه ها می باشد.   

blog post

آینه های دکوراتیو کلاسیک مجلل

انواع آینه کاری دکوراتیو:

آینه های دکوراتیو به صورت آماده در قسمت های مختلف خانه قابل نصب هستند و هر زمان که در فکر جابه‌جایی و یا تغییر دکوراسیون کوچکی بودید می توانید آن ها را به دیگر قسمت های خانه منتقل کنید. این آینه ها چند دسته تقسیم می شوند:

  1. انواع آینه های دکواتیو که در طرح های چند تیکه دایره ای شکلی هستند که می توانند در کنار هم قرار بگیرند و نحوه قرارگیری آن ها از نظر فاصله و نحوه چیدمان می تواند متناسب با سلیقه شخصی شما باشد.
  2. آینه های دکوراتیو مستطیلی شکل که در ابعاد کوچک و بزرگ، کوتاه و بلند هستند و با قرار گیری شان در کنار هم تجللی از زیبایی و شکوه را با خود به همراه دارند
  3. و اما نوع دیگر این آینه ها به صورت گسترده و وسیع تر و کاملا متفاوت به کار می روند. از آن ها می توان در قسمت هایی از خانه استفاده کرد که می خواهیم فضای بیش تری اشغال شود که چشم ها را به خود خیره کنند.
آینه کاری دکوراتیو،

blog post

آینه های دکوراتیو کلاسیک مجلل

این آینه های دکوراتیو برای قسمت های مختلف قابل اجرا هستند به عنوان مثال دیوارهای پذیرایی را می توان آینه کاری کرد که در عین مدرن بودن زیبایی بسیاری به خانه شما خواهد بخشید و یا اگر محیط های پر زرق و برق برای شما جذاب است می توانید قسمت های خاصی از خانه را آینه کاری کنید به عنوان مثال بالای میز ناهارخوری را با طرح های مختلف مثل طرح لوزی و یا هرگونه طرح های منحنی که سلیقه ی شما را می خواند.

اگر بخواهیم از دیگر قسمت ها بگوییم بهتر است بالای شومینه را از یاد نبریم زیرا ترکیب آینه های دکوراتیو با پتینه طرحی خاص به خانه ی شما هدیه می دهد.این آینه ها در طرح های مختلف هندسی مانند لوزی، مربع ، مستطیل و دیگر طرح های منحنی به کار می روند.  

آینه های دکوراتیو در دکوراسیون داخلی

blog post

آینه های دکوراتیو کلاسیک مجلل

آینه کاری دکوراتیو در دکوراسیون داخلی   

آینه های دکوراتیو به شما کمک می کنند تا بتوانید دکوراسیون خانه را همان گونه که مد نظر دارید زیبا وشیک طراحی کنید. آینه ها برای زیباسازی دکوراسیون داخلی شیک، مدرن و کلاسیک نشان دادن فضای اطراف خود نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند. یکی از ویژگی مهم آینه این است که نور را در فضای خانه انعکاس می کند و باعث افزایش روشنایی می شود، پس می تواند بهترین گزینه برای خانه های کوچکی باشد که امکانات و یا شرایط مهیا کردن نور را به حد کافی ندارند. از نکات مثبت این آینه ها می توان به رنگ های مختلف آن ها اشاره کرد که در رنگ های طلایی، مسی، برنز و نقره ای قابل استفاده هستند. 
 

 آینه دکوراتیو

blog post

آینه های دکوراتیو کلاسیک مجلل

آینه کاری دکوراتیو در اتاق خواب

استفاده از آینه کاری دکوراتیو در اتاق خواب ها علاوه بر اینکه جز لازمات به حساب می آید، باعث می شود اتاقی شیک و زیباتر نیز داشته باشید، انعکاس نور خورشید بر روی دیوارهای اتاق خوابی که با آینه تزیین شده باشند زیبایی و جلال خاصی را با به خانه ی شما هدیه می دهد. آینه های دکوراتیو بهترین آینه برای خانه است معمولا در اتاق پذیرایی بالای مبل از این آینه ها قرار می دهند تا باعث زیبایی خانه شده و توجه همه را به خود جلب کند.

اگر به دنبال یک دکوراسیون شیک هستید و می خواهید از آینه برای تزئین خانه ی خود استفاده کنید پیشنهاد ما این است که از آینه های دکوراتیو استفاده کنید زیرا این آینه ها را هرطوری که بخواهید می توانید جایگزاری کنید، و البته یک پیشنهاد ویژه برای اینکه زیبایی این آینه ها بیشتر به چشم آید از نورپردازی برای اطراف خانه استفاده کنید. نورپردازی در همه جای منزل باعث می شود فضایی زیبا و شیک ایجاد شود که توجه همه را به خود جلب کند.        

راهنمای خرید آینه دکوراتیو

blog post

آینه های دکوراتیو کلاسیک مجلل

راهنمای خرید آینه های دکوراتیو 

آینه های دکوراتیو در مدل های مختلف و در انداره مختلفی ساخته شده اند اگر قصد دارید از این آینه ها برای قرار دادن در دکوراسیون اتاق پذیرایی استفاده کنید سعی کنید از مدل های بزرگ این آینه ها استفاده کنید زیرا استفاده از آینه های بزرگ بالای مبلمان خانه باعث جلب توجه همه شده و محیط خانه را زیبا و شیک می کند. 

استفاده از آینه در فضای کوچک باعث بزرگ تر جلوه دادن آن می شود. اگر آینه در جای مناسبی از خانه نصب شود و زاویه انعکاس نور برای آن فراهم شده باشد، حس روشنایی بیش تری در فضا ایجاد خواهد شد.

با اضافه نمودن یک یا چند آینه در اشکال مختلف به فضای اتاق می توان میزان بازتاب نور را چند برابر کرد. آینه ها محیط خانه را بزرگ تر نشان داده و طرح ها و همه وسایل خانه را  زیباتر نشان می دهند. آینه های دکوراتیو ظاهر زیبا و شیکی دارند از این آینه ها می توانید به عنوان دیوار پوش اتاق و یا حمام هم استفاده کرد. همچنین در ورودی خانه ها هنگامی که مهمان وارد خانه می شود می تواند چشم ها را به خود خیره نماید. آینه کاری دکوراتیو ایده ای جالب برای تزیین اتاق و سالن پذیرایی به شمار می رود.                                             

برای طراحی و اجرای انواع آینه های دکوراتیو کلاسیک مجلل می توانید با کارشناسان گروه دکوراسیون داخلی فرداد در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط زیر را به شما پیشنهاد می دهیم:

غزاله فاتحی
نویسنده: غزاله فاتحی

عضو تیم تحریریه و محتوای وب سایت چیدانه

more_horiz
مطالب پیشنهادی
آینه کاری مدرن برای دکوراسیون منزل دلباز و روشن

آینه کاری مدرن برای دکوراسیون منزل دلباز و روشن

آینه پنجره ای، مدلی متفاوت در دکوراسیون

آینه پنجره ای، مدلی متفاوت در دکوراسیون

خرید لوازم دکوری لوکس، چی مد شده؟

خرید لوازم دکوری لوکس، چی مد شده؟

کسب و کارها پیشنهادی
جنرال کابین(تولید کننده کابین آسانسور) certificate
جنرال کابین(تولید کننده کابین آسانسور)

جنرال کابین(تولید کننده کابین آسانسور)

کابینت گارنی certificate
کابینت گارنی

کابینت گارنی

دکوراسیون کسری certificate
دکوراسیون کسری

دکوراسیون کسری

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent