آینه پنجره ای، مدلی متفاوت در دکوراسیون

استفاده از وسایل خاص و متفاوت در دکوراسیون، برای برخی از افراد اهمیت زیادی دارد. بنابراین با انتخاب و تهیه این وسایل علاوه بر آن که دکوراسیون خاصی خواهند داشت، جذابیت فضا را نیز چند برابر می کنند. آینه دکوراتیو از عناصری است که استفاده از آن در دکوراسیون فضایی خاص ایجاد می کند، به خصوص اگر انواع خاص و متفاوت آن به کار برده شود. در این مطلب از وبسایت چیدانه به بررسی آینه پنجره ای که آینه ای دکوراتیو با مدلی خاص است و جلوه ای متفاوت و جذاب در فضا ایجاد می کند، می پردازیم.

مطلب مرتبط: اجرای آینه دکوراتیو، انواع مدل های جدید و تکنیک نصب روی دیوار

آینه پنجره ای دیواری

آینه پنجره ای چیست؟

آینه پنجره ای نوعی آینه دکوراتیو با طراحی متفاوت و کاملا شبیه به پنجره است. از آنجایی که آینه برای بزرگ تر نشان دادن فضا استفاده می شود پس آینه پنجره ای می تواند گزینه بسیار مناسبی برای این کار باشد. آینه پنجره ای را می توان به خوبی به عنوان عنصری دکوری در دکوراسیون خانه استفاده و فضای خاص و متفاوتی ایجاد کرد. همچنین این مدل آینه را می توان به عنوان تابلوی زیبایی بر روی دیوار قرار داد تا نظرها را به خود جلب کند.

مطلب مرتبط: شیک ترین آینه کاری ها در دکوراسیون خانه های امروزی!

آینه پنجره ای

انواع آینه پنجره ای

آینه پنجره ای در شکل ها و اندازه های گوناگون ساخته می شود. بنابراین می توان آن را با توجه به نوع استفاده ای که دارد به انواع زیر تقسیم کرد:

  • آینه پنجره ای دیواری
  • آینه پنجره ای ایستاده
  • آینه پنجره ای جفت
  • آینه پنجره ای رومیزی

مطلب مرتبط: آینه کاری دکوراتیو، مدرن باشه یا کلاسیک؟

blog post

آینه کاری متفاوت منازل

آینه پنجره ای چوبی

آینه پنجره ای دیواری

شما می توانید برای دکور کردن دیوار خاصی از خانه از آینه های پنجره ای دیواری کمک بگیرید. می توانید این آینه را در بالای میز کنسول در اتاق نشیمن قرار دهید و دیوار جذابی در آن فضا ایجاد کنید. همچنین می توانید آن را در پشت یکی از مبل ها و یا کاناپه بر روی دیوار نصب کرده و دکوراسیون تان را مدرن تر کنید. اندازه آینه پنجره ای مورد استفاده کاملا به سلیقه شما و فضای مورد استفاده بستگی دارد. 

مطلب مرتبط: مبلمان آینه ای، انعکاس زیبایی دکوراسیون منزل شما!

آینه دیواری
آینه


 

آینه پنجره ای ایستاده

در گذشته استفاده از آینه در دکوراسیون اهمیت زیادی داشته است و برای آنکه دکوراسیون جذاب و خاصی در خانه های قدیمی و سنتی ایجاد کنند، از پنجره های آینه کاری شده استفاده می کردند.

امروزه این مدل آینه ها نیز در دکوراسیون خانه ها استفاده می شود و آن را متفاوت و جذاب می کند. آینه پنجره ای ایستاده یا قدی یک از مدل هایی است که می توانید آن را در دکوراسیون خانه های امروزی استفاده کنید. این آینه بر روی زمین و به صورت تکیه داده شده بر روی دیوار قرار می گیرد و آن را می توان در راهرو و یا ورودی خانه قرار داد و فضای جذابی را ایجاد کرد. همچنین می توان از آن در اتاق خواب نیز استفاده کنید.

مطلب مرتبط: خرید آینه دکوراتیو، چیدمان درخشان با مدل‌های خاص!

آینه پنجره ای جفت
آینه جفتی

آینه پنجره ای جفت

آینه های پنجره ای این قابلیت را دارند که در هر اندازه و شکلی قابل سفارش هستند. همچنین شما می توانید از دو آینه پنجره ای در کنار هم استفاده کنید و از تصویر جذابی که ایجاد می شود، لذت ببرید. حتی می توانید از تعداد آینه بیشتری نیز استفاده کنید و همانند قاب عکس آن ها را بر روی دیوارهای مختلف قرار دهید. البته باید اندازه خانه خود را در نظر بگیرید.

مطلب مرتبط: آینه کنسول مدرن، با این لوازم ست کن!

آینه پنجره ای رومیزی

 

آینه پنجره ای رومیزی

استفاده از آینه در فضاهای مختلف خانه بسیار کاربردی است. آینه ها معمولا در اتاق نشیمن و پذیرایی، راهرو و اتاق خواب دیده می شوند. شما می توانید برای آن که در خانه های مدرن و امروزی، فضای متفاوتی ایجاد کنید از آینه های پنجره ای رومیزی در این فضاها استفاده کنید. این آینه ها را می توانید بر روی میزی با رنگ مورد علاقه تان قرار دهید و با دکوراسیون فضای مورد نظرتان ست کنید.

مطلب مرتبط: چگونه از آینه ها در دکوراسیون داخلی استفاده کنیم

پنجره آینه ای

سبک دکوراسیونی مناسب برای آینه پنجره ای کدام است؟

آینه های پنجره ای شباهت بسیار به پنجره های ارسی دارند. این پنجره ها از اجزای معماری ایرانی هستند و در خانه های قدیمی دیده می شوند. بنابراین دکوراسیون های سنتی و کلاسیک برای به استفاده از آینه های پنجره ای بسیار خوب و مناسب هستند. همچنین می توان این مدل آینه دکوراتیو را در فضاهای مدرن تر نیز به کار برد. به عنوان مثال آن را بر روی دیوار پشت مبلمان و یا بالای میز کنسول قرار داد و فضای جذابی ایجاد کرد. پس می توان از آینه پنجره ای در دکوراسیون به سبک تلفیقی نیز استفاده کرد.

گاهی اوقات نیز، همانند تصویر بالا، با توجه به فریم چوبی آینه می توان در دکوراسیون های روستیک یا بوهمی از این مدل آینه ها استفاده کرد.

"برای سفارش و خرید از ثبت درخواست چیدانه کمک بگیرید"

مطالب پیشنهادی:

حدیث حقیقت
نویسنده: حدیث حقیقت

دارای مدرک عکاسی و دکوراسیون داخلی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران

more_horiz
مطالب پیشنهادی
29 مدل پنجره مصنوعی که خانه را دلباز می‌کنند

29 مدل پنجره مصنوعی که خانه را دلباز می‌کنند

آینه پنجره ای، مدلی متفاوت در دکوراسیون

آینه پنجره ای، مدلی متفاوت در دکوراسیون

3 روش کاربردی برای نصب آینه روی کمد دیواری

3 روش کاربردی برای نصب آینه روی کمد دیواری

کسب و کارها پیشنهادی
شرکت جهان ساخت شارین certificate
شرکت جهان ساخت شارین

شرکت جهان ساخت شارین

تعمیرمبل فدک certificate
تعمیرمبل فدک

تعمیرمبل فدک

فرش هریس certificate
فرش هریس

فرش هریس

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent