visibility 13310 today 1398/12/11

آینه دیواری مدرن، حکاکی طرح دلخواه شما با دستگاه

هنگامی‌که آینه دیواری مدرن را در فروشگاه‌های مختلف می‌بینید، شاید دل‌تان بخواهد، شما هم یک آینه قدی مدرن را روی دیوار منزل‌تان نصب کنید و با یک تیر دو نشان بزنید؛ هم در این آینه طرح دار زیبا خودتان را ببین؛ هم یک جزء زییا به دکوراسیون منزل‌تان بیافزیید. بد نیست بدانید، یکی از ترفندهای دکوراتورهای مشهور، تزیین دیوار پذیرایی با آینه است که هم خانه را بزرگ‌تر نشان دهند و هم انعکاس نور را در منزل افزایش دهند؛ به این ترتیبی فضایی رویایی می‌سازند. اگر شما هم دوست‌ دارید از این آینه‌ های دکوراتیو طرح کلاسیک یا آینه فانتزی دیوار، داشته باشید، این راهنمای خرید را بخوانید تا یاد بگیرید این آینه های تزئینی روی دیوار چطور طراحی و نصب می‌شوند و دستگاه لیزر اینگریوینگ را هم ببینید.

blog post

آینه کاری

blog post

خدمات انگروینگ

آینه دیواری مدرن، چه شکلی است؟

در قدیم آینه‌های موجود درخانه به چند مورد خلاصه می‌شد: 

 • آینه میز توالت
 • آینه دستشویی و حمام
 •  آینه دور طلایی قدی
 • آینه و شمعدان جهیزیه خانم

اما این روزها در هر خانه‌ای که بروی، آینه مدرن روی دیوار منزل چشم‌ات را خیره می‌کند. فرق این آینه‌های دکوراتیو مدرن و زیبا در شکل کلی، قاب آینه و استایل چیدمان آنهاست. به علاوه روی آینه‌ دیواری مدرن، معمولا طرح‌هایی زیبا و خاص می‌بینیم که از خودمان می‌پرسیم، آینه‌ساز آنها را چطور این‌قدر زیبا حکاکی کرده است. اول این فیلم حکاکی آینه از طرف جیوه را ببنید تا متوجه شوید هنرطراحی دکوراسیون چقدر پیش‌رفته شده است.

مطلب پیشنهادی: کاربرد آینه در دکوراسیون داخلی چه فوایدی دارد؟

ببینید آینه دیواری مدرن، فضای چند مترمربعی این سرویس بهداشتی را چقدر بزرگ ساخته است؛ به علاوه طرح حکاکی‌شده حاشیه آینه با دکوراسیون کلاسیک این نما، هماهنگی خوبی دارد.

blog post

خدمات تراش(طرح پازلی یا جورچین

blog post

آینه های دکوراتیو و تزئینی بسیار زیبا

انواع آینه دیواری مدرن

در بازار فروش آینه دیواری مدرن، مدل‌ها و انواع مختلفی وجود دارد که مردم بنا به سبک دکوراسیون منزل‌شان، آنها را انتخاب می‌کنند.

 • آینه‌‌های پازلی
 • آینه‌های یک تکه 
 • آینه‌های گرد
 • آینه‌های روی کنسول
 • آینه‌‌های قدی
 • آینه سقف
 • آینه کف
 • آینه روی کمد و وسایل

مطلب پیشنهادی: بیا بریم 20 مدل آینه تمام قد ببینیم.

تزیین دیوار پذیرایی با آینه در این خانه، باعث شده فضای اطراف میزناهارخوری دلبازتر شود و مهمان‌های این خانه با حس بهتری، لحظات ضیافت را بگذرانند.

blog post

آینه های دکوراتیو و تزئینی بسیار زیبا


خرید آینه قدی مدرن برای استفاده صحیح از فضا

بسته به سلیقه کارفرما و صاحب‌خانه، آینه دیواری مدرن می‌تواند برای دیوار پذیرایی استفاده شود و تمام اثاثیه جلوی آن چیده شوند یا مانند تصویر زیر، یک آینه گرد هم کنار جاکفشی و کمد لباس کنار ورودی خانه کار شود. این مدل طراحی آینه دیواری دو اثر دارد:

 1. نظم: فضای ورودی آپارتمان، کادری منظم بخود گرفته و کلی فضای مناسب در کمدها وجود دارد.
 2. افزایش فضا: آینه دیوار بغلی هم خانه را بزرگ‌تر نشان داده، هم اگر کسی خواست تمام قدش را ببیند، با برداشتن یک قدم از آن استفاده می‌کند.

مطلب پیشنهادی: 7 ایده خوب برای جای نصب آینه در منزل

blog post

نصب آینه طرح نگین دار کد 1

آینه دیواری فانتزی که خیلی عجیب نباشه!

در تصویر زیر می‌بینید که دیوار این خانه با آینه دیواری فانتزی با خطوط ناهماهنگ پازلی پوشیده شده است اما در کل فضای خانه هم‌چنان دنج و دلنشین است و حس سبک مدرن و صنعتی دکوراسیون، حس‌ و حال گرم خانه را بر هم نزده است. یکی از عواملی که باعث شده این آینه دیواری مدرن، حس خوبی به بیننده بدهد رنگ آینه است.

مطلب پیشنهادی: آینه‌کاری‌های بناهای تاریخی ایران، فانتزی‌ها را از یاد می‌برد

blog post

خدمات تراش(طرح پازلی یا جورچین

آینه دیواری مدرن چه رنگ‌هایی دارد؟

آینه‌های مدرن امروزی، دیگر فقط به رنگ شفاف جیوه نیستند بلکه بسته به سلیقه مشتری ته‌رنگ طلایی، برنز، مسی، دودی و رزگلد دارند. اگر مانده‌اید که کدام‌یک از رنگ‌های آینه دیواری مدرن را بخرید، اول از خودتان بپرسید که:

« دوست دارم سبک تلفیقی دکوراسیون خانه‌ام چقدر به سمت کلاسیک یا مدرن گرایش داشته باشد؟»؛ سپس با توجه به پاسخ‌تان این دو راه‌کار را پیش بگیرید:

 1. بیشتر مدرن: اگر رنگ بیشتر وسایل سرد است، آز آینه‌های جیوه‌ای- نقره‌‌ای استفاده کنید. می‌توانید رنگ‌های آینه دیواری مدرن گرم، مثلا رزگلد، مسی و... را هم برای جان بخشیدن به یک دکوراسیون مدرن با رنگ خنثی به کار برید. رنگ دودی هم برای دکوراسیون مدرن تیره عالی می‌شود.
 2. بیشتر کلاسیک: رنگ‌های برنز، طلایی و... که گرم هستند به عنوان آینه دیواری مدرن خانه‌ای با دکوراسیون تلفیقی که بیشتر به سمت کلاسیک گرایش دارد، معرکه است.

مطلب پیشنهادی: بینید چطوراین آینه، خانه 70متری را 150 متری کرده!

blog post

جدیدترین طرح های روی اینه و شیشه

]
blog post

خدمات شیشه و آینه دستگاه cnc پنج محور ایتالیایی

blog post

خدمات شیشه و آینه دستگاه cnc پنج محور ایتالیایی

blog post

آینه های دکوراتیو و تزئینی بسیار زیبا

blog post

اینه طلایی

blog post

آینه های کنسول و سرویس خواب

قیمت آینه شامپاینی گران‌تر است؟

شاید فکر کنید رنگ آینه اینگریوینگ که رنگ خاصی مثل شامپاینی یا رزگلد دارد، برای فاکتور خرید شما گران تمام می‌شود؛ اما باید بگوییم که قیمت آینه شامپاینی چندان گران‌تر از یک آینه با رنگ نقره‌ای نیست. برای اطلاع از قیمت آینه شامپاینی می‌‌توانید با شیشه و آینه ناطقی گلس تماس بگیرید و هر سوالی دارید بپرسید.

آینه رنگ برنز بخرم یا طلایی؟

اگر بخواهید مطابق مد روز پیش بروید، بهتر است آینه رنگ برنز بخرید زیرا همان‌طور که در تصاویر زیر پیداست، آینه دیواری مدرن خانه‌های امروزی با رنگی جدید که در کمتر خانه‌ای دیده‌اید، نمای دکوراسیون شما را منحصر به فرد می‌سازد.در این سه تصویر می‌توانید طیف‌های مختلف رنگ برنز را در آینه‌های مدرن ببینید و کمی ایده بگیرید که این نوع آینه را چطور در طراحی داخلی منزل‌تان بگنجانید.

مطلب پیشنهادی:آینه در هر فضای خانه چطور استفاده شود؟

blog post

آیینه برنز - طرح تایل - برش CNC

blog post

آینه مسی///جورچین(پازلی)///طرح کوزه ای

blog post

خدمات انگروینگ روی اینه مس طرح لوزی موج

آینه دکوراتیو مسی با چه لوازمی ست می‌شود؟

همان‌طور که از تصاویر بالا پیداست می‌توانید یک آینه دکوراتیو مسی را با پس زمینه سفید دیوارها زیبا سازید یا از طراحی‌های مسی و طلایی روی دیوارها به کار برید. هر سلیقه‌ای به خرج می‌دهید باید با آینه دیواری مدرن و لوازم دکوری انتخابی تعادلی برقرار سازید. مثلا در تصویر زیر آینه حکاکی شده کنسول کلاسیک تلفیقی از یبک دکوراسیون مدرن و کلاسیک را به بیننده نشان می‌دهد که با این چراغ‌های لاله آنتیک زیباتر هم شده است.

blog post

آینه کنسول طرح مدرن

blog post

محصولات دکوراتیو

blog post

محصولات دکوراتیو

blog post

محصولات دکوراتیو

استفاده از چند آینه دستشویی
اگر روشویی کابینتی عریضی دارید، می‌توانید از چند آینه بجای یک آینه‌ی عریض و بزرگ استفاده کنید. اگر چه استفاده از یک آینه‌ی حمام عریض و بزرگ می‌تواند محاسنی چون تصویر وسیع و یکپارچه داشته باشد. و همچنین یک آینه‌ی بزرگ با انعکاس تصویری کامل از فضای سرویس بهداشتی سبب عمق بخشیدن به محیط و احساس چند افزون بودن فضای سرویس بهداشتی را ایجاد می‌کند. با این حال استفاده از چند آینه دستشویی کوچکتر، زیبایی و مزایای خاص  خودش را دارد.

یکی از مزایا و دلایل استفاده از چند آینه‌ی کوچک، باقی گذاشتن فضا بر روی دیوار برای نصب سایر وسایل همچون روشنایی‌ها است. قرار گرفتن روشنایی‌ها در کنار آینه، نورپردازیِ بسیار کاربردی و زیبایی را ایجاد می‌کند
blog post

محصولات دکوراتیو

blog post

محصولات دکوراتیو

blog post

آینه کنسول مدرن حکاکی شده

blog post

آیینه برنز برش با دستگاه CNC ایتالیا

blog post

آینه کنسول طرح مدرن

blog post

آینه کاری در سقف با ترکیب چوب

 

مطلب پیشنهادی: کاربرد آینه در جای جای خانه، از سقف تا کف!

blog post

آینه های دکوراتیو و تزئینی بسیار زیبا

blog post

اجارای خدمات انگریوینگ برای سرویس خواب

blog post

آینه کاری

blog post

آینه کاری

blog post

آینه کاری

blog post

آینه کاری

لزوم استفاده از آینه‌ی دکوراتیو

در مباحث پیشین ضرورت استفاده از دکوراتیو و تاثیر آن بر روند زندگی بررسی شد، یکی از چیزهایی که می‌تواند نقش دکوری در زندگی ما داشته باشد آینه است.
اگر در اتاق نشیمن، اتاق خواب و سرویس بهداشتی از یک آینه‌ی دکوراتیو استفاده نمایید، در واقع از معماری مدرن طراحی دکوراسیون داخلی بهره گرفته‌ و فضایی زیبا با حسی مطلوب و دلچسب برای خود فراهم کرده‌اید.

blog post

آیینه طرح لوزی رنگ جدید شامپاینی

در معماری امروزی بهره گیری از آینه‌های دکوری جهت طراحی و تزئین فضای داخلی ساختمان منازل، ادارات و شرکت‌ها بسیار رایج و با اهمیت است، برای پاسخگویی به این نیاز طیف وسیعی از انواع و اقسام آینه‌های دکوری را در بازار می‌توان مشاهده کرد، اگر می‌خواهید انتخاب و خرید خوبی داشته باشید با ما همراه شوید.

blog post

خدمات تراش(طرح پازلی یا جورچین

هرچه میز کنسول‌هایی که در دکوراسیون خانه قرار می‌گیرند باریک‌تر باشند و عرض کمتری داشته باشند برای شما بهتر خواهد بود، زیرا فضای زیادی از گوشه‌های خانه را اشغال نمی‌کنند و در عوض زیبایی و جذابیتی که شما مد نظر دارید را برای شما فراهم می‌کنند.

خیلی از افراد وقتی به فکر خرید وسایل مختلف برای تکمیل دکوراسیون داخلی منزل خود هستند به این فکر هستند که آیا خرید میز کنسول و آینه برای خانه آن‌ها مناسب‌تر است یا خریداری ویترین می‌تواند گزینه بهتری باشد؟  در پاسخ به سوالی که برای این افراد پیش می‌آید باید بگوییم که شما باید اول از همه به دکوراسیون داخلی خانه خود نگاه کنید و ببینید که کدام یک از آن‌ها می‌تواند این فضا را جذاب‌تر و زیباتر کند.

blog post

حكاكي روي اينه هاي مسي

 از آنجا که بیشتر خانه‌های امروزی متراژ کمی دارند و آپارتمانی هستند و بیشتر افراد ترجیح می‌دهند دکوراسیون مدرن و مینیمال در خانه خود داشته باشند، هر چه فضا خلوت‌تر باشد در این دکوراسیون جذاب‌تر به نظر می‌آید. وسایلی که دکوراتیوتر هستند مثل ویترین‌ها نمی‌توانند گزینه خوبی برای خانه‌های کوچک باشند، به همین دلیل بهتر است که به خرید آینه و کنسول رو بیاورید تا خانه شما را جذاب‌تر کنند.

blog post

جدیدترین طرح های روی اینه و شیشه

blog post

خدمات تراش(طرح پازلی یا جورچین


آیا استفاده از آینه دکوراتیو مزیتی هم دارد؟

نصب آینه‌ی‌های دکوراتیو در آپارتمان‌های کوچک، فضا را بزرگ و دلبازتر نشان می‌دهد.
این آینه محیط را به منظور بهبود حالت روحی افراد آرام می‌کند و نور طبیعی و مصنوعی را برای روشن‌تر شدن فضای داخلی منعکس کرده و به آن عمق می‌بخشد.
آینه‌های دکوراتیو ایده‌ای ناب، جالب و کم هزینه برای آرایش و تزئین منزل و محل کار هستند.
جنس شیشه‌ای: آینه‌ دکوراتیوی که از جنس شیشه باشد، انعکاس منظمی دارد اما در عین حال سنگین و شکننده است.
جنس پلکسی گلاس: این جنس سبک‌تر است و کمتر دچار شکستگی می‌شود، به خاطر قابلیت برشکاری کم هزینه است و دارای خاصیت تنوع در طرح است.
آینه‌های دکوراتیو در دو رنگ طلایی و نقره‌ای تولید و وارد چرخه‌ی مصرف می‌شوند.

blog post

خدمات تراش(طرح پازلی یا جورچین

اگر میز کنسول چوبی خریداری کردید بهتر است چوب آن از نوع بسیار مرغوب باشد که طول عمر بیشتری داشته باشد. از بین چوب‌های مختلف، چوب راش و گردو کیفیت خوبی دارند و هر چه رنگ چوب تیره‌تر باشد مرغوب‌تر است. چنانچه جنس میز کنسول با آینه همراهش از فلزاتی مثل برنج یا برنز و یا حتی نقره باشد، قیمت بیشتری از نمونه‌های چوبی خواهد داشت. البه توجه داشته باشید که انواع نمونه‌های فلزی بیشتر متناسب با دکوراسیون‌های اشرافی می‌باشند.

اگر هر وسیله‌ای که قصد خرید آن را دارید در بهترین ابعاد خودش انتخاب شده باشد باعث می‌شود که هدف شما زودتر محقق شود و در مورد دکوراسیون داخلی که هدف شما زیبایی منزل است با خرید میز کنسول با ابعاد مناسب می‌توانید زودتر به این هدف برسید. انتخاب میز کنسول با ابعاد مناسب گام خیلی مهمی در این مسیر برای شما است.

ابعاد مناسبی که برای میز کنسول‌ها می‌توانید در نظر بگیرید عرض ۱۲۰ ، ۱۵۰ و همچنین عرض ۱۸۰ می‌باشد که این ابعاد متناسب خانه‌های متوسط است و اگر شما خانه بزرگتری دارید می‌توانید از کنسول‌هایی که بزرگتر از این ابعاد باشند مثل عرض ۲۰۰ و ۲۲۰ هم استفاده کنید.

blog post

آینه مسی-جورچین-طرح مدرن

محل نصب آینه‌های دکوراتیو

اتاق کودک: اگر در اتاق کودک دلبندتان آینه‌ای با طرح‌های فانتزی نصب کنید، فضایی زیبا و با لطافت را به او هدیه داده‌اید.
تعبیه آینه‌ی دکوراتیو در بالا و دو طرف تختخواب، محیط را متفاوت خواهد کرد.
استفاده از این آینه در روی کابینت، تصویری فوق‌العاده از آشپزخانه‌ی شما به نمایش می‌گذارد، لازم هم نیست به دنبال تعویض کابینت و صرف هزینه باشید.
نصب آینه‌ی دکوراتیو روی دیوار اطراف تلویزیون، سادگی و تکراری بودن محیط را حذف و جلوه‌ای دیدنی به آن می‌دهد.
منظره و چشم انداز سالن پذیرایی را می‌توانید با این نوع آینه، متحول کنید.

blog post

خدمات تراش(طرح پازلی یا جورچین

معیار خرید آینه‌ی دکوراتیو

شکل آینه: شکل ظاهری آینه دکوراتیوی جدای از قیمت و کیفیت، تناسب با محیطی است که قرار است در آن مورد استفاده قرار گیرد، اشکال، انواع و اقسام آینه در بازار متنوع است. شما باید کوچک یا بزرگی محل نصب را در نظر بگیرید.
نصب درست: غالب آینه‌های دکوراتیو دارای چند تکه هستند، در حقیقت خلاقیت، ذوق و مهارت در کنار هم قرار دادن این تکه‌ها، فضا را زیبا، جذاب و دلنشین خواهد کرد. چه از میخ استفاده شود یا از چسبی که در پوشش بیرونی آینه قرار دارد، نصب درست آن بر این زیبایی می‌افزاید.

blog post

خدمات انگروینگ

blog post

خدمات تراش(طرح پازلی یا جورچین

blog post

خدمات تراش(طرح پازلی یا جورچین

اندازه: صرف نظر از کاربرد تزئینی یا استفاده معمول از آینه، این وسیله با فضایی که در آن نصب می‌شود از نظر اندازه باید مناسب باشد، آینه‌های دکوری چند قسمتی که به شکل افقی یا عمودی و تمام قد قابل استفاده هستند، گزینه‌ی خوبی برای فضاهای کوچک به شمار می‌روند.
قیمت: این محصول در بازار قیمت‌های مختلفی دارد، کیفیت، قابلیت نصب آسان، تعداد تکه‌ها و … بخشی از عوامل تعیین کننده‌ی قیمت آینه‌ی تزئینی هستند، شما به دنبال محصولی کیفی با قیمتی منطقی باشید.

blog post

خدمات تراش(طرح پازلی یا جورچین

blog post

آینه مسی - انگروینگ(حکاکی)

blog post

جاساز شیشه با دستگاه اتوماتیک ایتالیایی

آینه خریدنتان تمام شد؟

حالا که با هم مهم ترین نکات تهی یک آینه مدرن را یاد گرفتیم، برای شما یک نظرسنجی داریم؟ به ما بگویید آینه های کلاسیک را دوست دارید یا مدرن؟ اگر دوست دارید در چیدانه بچرخید که با آینه ها بیشتر آشنا شوید.

مطالب پیشنهادی:

آینه تمام قد با مدل های خیلی زیبا و تک

انتخاب دیوار برای آینه زیبای منزل

آینه را کجا نصب کنم؟

یاسمین ثریا
نویسنده: یاسمین ثریا

نویسنده چیدانه-ژورنالیست(نویسنده آزاد)-کارشناس ارشد صنایع غذایی(فعالیت آزاد)-هنرجوی طراحی داخلی و دکوراسیون

more_horiz
مطالب پیشنهادی
آینه پنجره ای، مدلی متفاوت در دکوراسیون

آینه پنجره ای، مدلی متفاوت در دکوراسیون

مدل آینه دکوراتیو، ایده هایی برای تزئین دیوار خانه!

مدل آینه دکوراتیو، ایده هایی برای تزئین دیوار خانه!

حکاکی روی شیشه، انتخابی پر از ظرافت و زیبایی!

حکاکی روی شیشه، انتخابی پر از ظرافت و زیبایی!

کسب و کارها پیشنهادی
دکوراسیون و کاغذ دیواری من certificate
دکوراسیون و کاغذ دیواری من

دکوراسیون و کاغذ دیواری من

گالری فرش یاس certificate
گالری فرش یاس

گالری فرش یاس

مبلمان اداری گراهون certificate
مبلمان اداری گراهون

مبلمان اداری گراهون

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent