تبلیغات
E رومانته F فارست چوب و هنر E
چیدانه

نمونه کار از شرکت : چیدانه

امتیاز: 0.5 0 نظر | ثبت نظر

17 بهمن 1398

کیک خانگی، کارشناس ارشد فیزیک با کیک پزی در خانه کسب درآمد می‌کند

کارشناسی ارشد فیزیک داشتم و همیشه سرم با درس و کلاس گرم بود. مدتی هم شاغل بودم و اگر می‌خواستم خودم را در یک عبارت توصیف کنم، باید می‌گفتم: زنی فعال و بانشاط. البته اینها باعث نمی‌شد زنانگی‌ام را فراموش کنم. گاهی در خانه تمرین کیک پزی می‌کردم و حسابی خلاقیت به خرج می‌دادم! کیک‌هایم هم طرفداران خاص خودش را داشت.
تا قبل از تولد دخترم فعالیت‌های بیرون از منزل آن حس مفید بودنی را که دنبالش بودم به من می‌داد. پس از تولد دخترم دلم می‌خواست مثل همه‌ی مادران این سرزمین بهترین مادر دنیا باشم و تمام زندگی‌ام را صرف نیازهایش کنم تا کمبودی نداشته باشد.

کیک پزی

دلم نمی‌آمد با سر کار رفتن آرامشش را به هم بزنم و حس ترس و دوری از مادر، احساس امنیتش را از بین ببرد. خانه‌دار شدم ولی چیزی نگذشت که دیگر شور و نشاط قبل را نداشتم و از حال و روزم راضی نبودم.
شاید شما هم حال من را چشیده باشید و درکم کنید. شما برای حال دلتان چه کردید؟ من خیلی فکر کردم تا پیوندی بین آن زن فعال و بانشاط دیروز و این مادر خانه‌دار امروز برقرار کنم.

چطور از کیک پختن در خانه به درآمد بالا برسیم؟

کیک پزی تنها کاری بود که از انجامش کنار دختر کوچکم لذت می‌بردم. تصمیم گرفتم پختن کیک را در خانه انجام بدهم و از آن کسب درآمد کنم تا حس نشاط و مفید بودن گذشته را دوباره بدست بیاورم.
اگر شما هم در شرایط من هستید و هنوز برای دلتان کاری نکردید، دیر نیست. همین حالا دست به کار شوید و در بازار خانگی و محلی «باسلام» یک غرفه‌ی رایگان بزنید و کسب  کار اینترنتی خود را راه بیندازید.

کیک پزی در خانه

من در «باسلام» صاحب غرفه‌ی کیک تولد نورا هستم و از اینکه در خانه‌ی خودم و کنار دخترم فعالیت مورد علاقه‌ام را انجام می‌دهم بسیار راضی و خوشحالم. حالا به من می‌گویند یک مادر فعال و بانشاط! مادری که مهر و خلاقیتش را در پختن کیک در یک ظرف می‌ریزد.
اگر هنوز نمی‌دانید «باسلام» کجاست و حتی تجربه‌ی چرخ‌زدن و خرید کردن در این بازار خانگی را ندارید، حتما همین امروز به «باسلام» سر بزنید.

کیک شکلاتی خونگی

باسلام کجاست؟

«باسلام» علاوه‌ بر اینکه بازاری برای محصولات خانگی و محلی‌ست؛ یک فضای هیجان‌انگیز برای تماشای پیشرفت آدم‌ها و لذت بردن از هنرشان است. خدا را چه دیدید؟ شاید شما هم روزی یکی از غرفه‌دارهای با نشاط «باسلام» شدید!
پختن کیک، انواع آشپزی‌ها، آماده کردن ترشیجات و مرباهای سالم و خوشمزه و خانگی، از فعالیت‌های پرطرفدار باسلامی‌هاست. خریداران شما منتظر دسترنج شما هستند!
»باسلام» دسترسی به بازار اصیل ایرانی را برای خریداران آسان‌تر کرده است. اینجا بستری فراهم شده تا خانم‌های خانه‌دار فاصله‌ای با مشتری و کسب درآمد نداشته باشند. سریع دست به کار شوید و همین امروز کرکره‌ی غرفه‌تان را در »باسلام «بالا بکشید!

تبلیغات

نویسنده: چیدانه

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید تغییر کوچکی در منزل یا محل کار خود ایجاد کنید. یا برای بازسازی یا ساخت ویلا و خانه رویایی خود به دنبال شرکت حرفه ای و قابل اعتماد بگردید. یا ندانید که صندلی اوپن مورد علاقه تان برای گوشه آشپزخانه را کجا می توانید پیدا کنید! چیدانه محلی برای دیدن عکس پروژه های دکوراسیون و معماری شرکت های مختلف ایرانی، مشاهده محصولات متنوع موجود در بازار و ارتباط با سازندگان وفروشندگان آن ها است. جایی برای پیدا کردن طراحی های مورد علاقه تان و انتخاب مناسب ترین افراد برای پروژه شما

نشان کردن
  • 2062 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 17 بهمن 1398

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173