تبلیغات
خانه مدیای راه یاب خلاق E شرکت سهامی فرش ایران ساقدوش F
امتیاز: 1.8 0 نظر | ثبت نظر

5 مرداد 1399

میز جلو مبلی استیل، برای کدوم دکوراسیون مناسبه؟

دکوراسیون خانه معمولا نشان دهنده روحیات افراد خانواده است. در دکوراسیون خانه عناصر مختلفی وجود دارند که در زیبایی و جذابیت فضا نقش دارند. مبلمان خانه یکی از مهمترین و اصلی ترین این وسایل است . میز جلو مبلی نیز از وسایلی است که همیشه در کنار مبلمان قرار می گیرد و مبلمان با آن کامل می شود. میز جلو مبلی لزوما از جنس مبلمان نیست و انواع گوناگونی دارد که می توان آن را با مبلمان هماهنگ کرد. در این مطلب از چیدانه به بررسی میز جلو مبلی استیل می پردازیم.

مطلب مرتبط: مبلمان فلزی، 40 مدل جدید به جای مبل های همیشگی!

میز جلو مبلی استیل

همان طور که اشاره شد میز جلو مبلی می تواند با جنس مبلمان یکی نباشد اما باید با آن و با دکوراسیون خانه هماهنگ بوده و هارمونی داشته باشد. یکی از انواع گوناگون میز جلو مبلی، میز جلو مبلی استیل است.

این روزها استفاده از استیل در وسایل مختلف بسیار دیده می شود و طرفداران زیادی نیز پیدا کرده است. وسایل دکوری استیل و ظروف تزیینی استیل از عناصری هستند که در دکوراسیون خانه ها به ویژه توسط جوانان زیاد دیده می شود. پس استفاده از آن در میز جلو مبلی نیز ایده بسیار خوبی است. 

مطلب مرتبط: 8 میز جلو مبلی که با هر مبلمانی ست می شود!

از آن جایی که استیل براق است ممکن است به نظر برسد از آن تنها می توان در دکوراسیون های لوکس استفاده کرد. اما این طور نیست. میز جلو مبلی استیل با توجه به رنگ و سبکی که دارد، می تواند در سبک های دکوراسیونی متفاوتی کاربرد داشته باشد. پس می توان گفت میز جلو مبلی انواع و ترکیبات مختلفی دارد. میزهای جلو مبلی استیل به صورت مربع، مستطیل، دایره و یا بیضی در بازار وجود دارند. همچنین شما می‌توانید دو میز با اندازه و ارتفاع‌ متفاوت که یکی داخل دیگری قرار می گیرد، تهیه کنید.  

  • میز جلو مبلی استیل و سنگ
  • میز جلو مبلی استیل و شیشه
  • میز جلو مبلی استیل طلایی
  • میز جلو مبلی استیل نقره ای
  • میز جلو مبلی استیل مشکی

مطلب مرتبط: انواع میز جلو مبلی سنگی، این سبک برای خونه چطوره؟

میز جلو مبلی استیل و سنگ

این روزها میز جلو مبلی استیل و سنگ طرفداران زیادی دارد. این نوع میز جلو مبلی پایه هایی از جنس استیل دارد و رویه آن سنگی است که باعث می شود بسیار زیبا و جذاب شود.

پایه های میز می توانند به رنگ های طلایی، نقره ای و مشکی باشند. میز جلو مبلی استیل با پایه هایی به رنگ طلایی به همراه رویه ای سنگی به رنگ سفید سبک دکوراسیون را از کلاسیک و لوکس به مدرن تبدیل می کند و به همراه رویه ای با سنگ تیره دکوراسیون را لوکس تر می کند. در حالی که میز جلو مبلی استیل با پایه هایی به رنگ مشکی با رویه سنگی دکوراسیون را امروزی تر و میز جلو مبلی استیل نقره ای با رویه سنگی می تواند این ترکیب را لوکس تر نشان می دهد.

مطلب مرتبط: میز جلو مبلی مدرن، برای هال و پذیرایی کوچک میز شیشه‌ ای بخر

میز جلو مبلی استیل و شیشه

استفاده از میز جلو مبلی استیل به همراه رویه شیشه ای باعث می شود دکوراسیون مدرن و تا حدی مینیمال شود و فضا را کاملا مدرن می کند. پس استفاده از این ترکیب برای همه سبک ها مناسب نیست.

استفاده از میز جلو مبلی استیل نقره ای و شیشه در کنار مبلمان چستر به رنگ طوسی و یا قرمز هماهنگی خوبی دارد. چرا که رنگ قرمز مبلمان با رنگ پایه های نقره ای تضاد ایجاد می کند و باعث جذاب شدن فضا می شود. پس برای آن که خانه ای متفاوت، جذاب و در عین حال مدرن داشته باشی، می توانید از این ترکیب استفاده کنید.

مطلب مرتبط: استیل طلایی در دکوراسیون، به این سه فضا خیلی میاد!

میز جلو مبلی استیل طلایی

استفاده از رنگ طلایی بیشتر در دکوراسیون های لوکس و کلاسیک دیده می شود. پس استفاده از میز جلو مبلی استیل طلایی برای این نوع سبک ها بسیار مناسب است. اما با این وجود در دکوراسیون های مختلف حتی سبک مدرن و مینیمال یا ساده گرایی نیز می توان از آن استفاده کرد. اما باید در استفاده از این رنگ دقت زیادی داشت. پس می توانید برای آنکه فضای متعادل تری داشته باشید، در کنار میز جلو مبلی استیل طلایی از اکسسوری های طلایی نیز استفاده کنید.

مطلب مرتبط: میز جلو مبلی ، 8 مدل شیک به انتخاب شما !

به کار بردن میز جلو مبلی استیل طلایی در سبک مدرن معمولا سخت است، اما می توان از ترکیب پایه های استیل طلایی به همراه رویه ای با سنگ سفید استفاده کرد که با این سبک هماهنگی خوبی دارد.

همچنین اگر می خواهید دکوراسیون لوکس تری داشته باشید، می توانید از ترکیب رویه ای با سنگ تیره و پایه های استیل طلایی استفاده کنید.  

مطلب مرتبط: میز مبل، اینا رو ببین چقد قشنگن!

میز جلو مبلی استیل نقره ای

میز جلو مبلی استیل نقره ای، میزی مدرن است و به راحتی با وسایل مختلف هماهنگ می شود. پیش از این در مطلبی با عنوان انواع میز استیل، شیک ترین رنگش کدومه؟ به این موضوع اشاره شده است. طبق گفته این مطلب، شما می توانید به راحتی میز جلو مبلی استیل نقره ای را در کنار مبلمان راحتی و مدل هایی مثل چستر چیدمان کنید. معمولا میز جلو مبلی استیل نقره ای با شیشه و سنگ ترکیب می شود که سنگ می تواند این ترکیب را لوکس تر نشان دهد. اما میز جلو مبلی استیل نقره در کنار رنگ های خنثی مثل سفید، طوسی و مشکی کاملا مدرن خواهد شد.

مطلب مرتبط: میز جلو مبلی برای مبل راحتی ، کدومو بخرم!؟

میز جلو مبلی استیل مشکی

میز جلو مبلی استیل به رنگ مشکی مدلی بسیار پرطرفدار و کاربردی است. میز جلو مبلی استیل مشکی را می توان در انواع سبک های دکوراسیون استفاده کرد.

ترکیب پایه های استیل مشکی همراه با رویه سنگی، دکوراسیون را امروزی تر می کند و از ترکیب آن همراه با رویه چوبی می توان برای سبک های صنعتی و روستیک استفاده کرد.

قرار گرفتن میز جلو مبلی استیل مشکی در کنار مبلمان مشکی همراه با کوسن های نقره ای و یا سفید ترکیب بسیار جذابی است و برای افرادی که دوست دارند از دکوراسیونی به رنگ مشکی داشته باشند مناسب است.  

مطالب پیشنهادی:

نویسنده: حدیث حقیقت

دارای مدرک عکاسی و دکوراسیون داخلی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران

نشان کردن
  • 8613 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 5 مرداد 1399

نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173