visibility 542 today 1399/12/26

سینمای خصوصی: امکانات جدید مجتمع‌های مسکونی

سینمای خصوصی چیست؟ در این مقاله از چیدانه با شرکت دروم (TheRoom) همراه شدیم تا به موضوع سینمای خصوصی خانگی و نکات مربوط به آن بپردازیم. کارشناسان دروم درباره اهمیت سینمای خصوصی در مجتمع های مسکونی در زندگی مدرن امروزی می‌گویند. 

اگر این موضوع براتان جالب است در ادامه با ما همراه باشید.

blog post

طراحی و ساخت سینمای خصوصی لوکس

سینمای اجرا شده توسط تیم دروم

سینمای خصوصی، فضایی اختصاصی برای تماشای فیلم‌ها 

در هر خانه بخشی وجود دارد که به ‌عنوان نشیمن و فضای معاشرت‌های جمعی مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ محدوده‌ای پرطرفدار برای تماشای فیلم‌ها و سریال‌ها در کنار خانواده، دوستان و اقوام. 

اما آنچه با نام سینمای خصوصی یا سینمای خانگی از آن یاد می‌کنیم فراتر از محدوده‌ی فضایی داخل خانه است؛ مکانی اختصاصی، حرفه‌ای و متمرکز، صرفاً برای تماشای فیلم به دور از هیاهوی اطراف. 

سالنی خصوصی که در کمال آرامش و راحتی می‌توان فقط و فقط با سینمای حقیقی روبه‌رو شد؛ بدون حاشیه‌های اضافه.

blog post

طراحی و ساخت سینمای خصوصی لوکس

چرا سینمای خصوصی برای مجتمع‌های مسکونی یک امتیاز مهم است؟

در سال‎های اخیر ساخت‌وساز مجتمع‎های مسکونی و تقاضا برای سکونت در آن ‌ها افزایش چشمگیری یافته است. امکانات اختصاصی و گسترده‌ای که داخل محوطه‎ی این مجتمع‌ها برای ساکنین وجود دارد یکی از دلایلی است که باعث شده شهروندان شهرهای بزرگ، زندگی در چنین مجتمع‌هایی را انتخاب کنند. 

امکانات مدرن و همواره دردسترس مجتمع‌های مسکونی امروزی مناسب افرادی است که ترجیح می‌دهند از مسافتی که روزانه طی می‌کنند بکاهند و به کیفیت زندگی خود اضافه کنند. 

هدف اصلی مجتمع‏های مسکونی راحتی هرچه بیشتر ساکنانشان است و در دنیای مجتمع‎ها هرچه امکانات داشته باشیم، باز هم امکانات بیشتری وجود دارد.

blog post

شوروم سینمای خصوصی خانگی دروم

چطور سینمای خصوصی یک مجتمع مسکونی را متفاوت‎و هیجان‌انگیز می‎کند؟

یکی از مهم‌ترین بخش‌های مشاعات و ظرفیت‌های رفاهی یک ساختمان، علاوه بر امکانات کلیشه‌ای رایج (نظیر استخر، سونا، سالن جیم، روف گاردن) ایجاد یک سینمای خصوصی برای استفاده‌ی ساکنان ساختمان است. مقوله‌ای که هم به لحاظ توسعه‌ی فرهنگی و هم از نظر ارزش افزوده برای پروژه بسیار حائز اهمیت است. 

یک سالن سینمای خصوصی مجهز و باکیفیت، بی‌تردید وجه تمایزی قابل تأمل برای کاربران خود فراهم می‌آورد که به تنهایی برای هر پروژه‌ای ارزش‌آفرین خواهد بود.

blog post

طراحی و ساخت سینمای خصوصی لوکس

سینمای اجرا شده توسط تیم دروم

دنیای هیجان انگیز سرگرمی 

رسانه‎های دیجیتالی و کالاهای سمعی و بصری بخش مهمی از زندگی مدرن هستند. تماشای فیلم و سریال، گوش کردن به موسیقی و بازی‌‌های دیجیتالی تفریحات و سرگرمی‌هایی‌‌اند که خیلی از ما در طول روز به آن‌ها می‌پردازیم.

اما پیشرفت روزبه‎روز تکنولوژی و بالا رفتن کیفیت صدا و تصویر محصولات تولیدی باعث شده حتی تلویزیون‌های باکیفیت خانگی و اسپیکر‌های آن‌ها هم برای تماشای فیلم‌ها کافی نباشند. 

از طرفی رفتن به سینما همیشه ممکن نیست و حق انتخاب ما را هم محدود می‌کند.

معماران بروز دنیا و حرفه‎ای‎های این عرصه، این نیاز را پیش‌بینی کرده و برای رفاه و راحتی ساکنان مجتمع‌ها سینمای خصوصی خانگی را به دیگر امکاناتِ مجتمع‎ها اضافه کرده‌اند. راحتی و کیفیت سینمای خصوصی حتی در بهترین سینماهای عمومی هم کمتر دیده می‎شود. به طور کلی:

  • راحتی و کیفیت در سینمای خصوصی
  • امکان برگزاری دورهمی‌های خانوادگی
  • و امکان تماشای فیلم به سلیقه خود

را می‌توان از مهم‌ترین مزیت‌های سینمای خصوصی خانگی دانست.

blog post

طراحی و ساخت سینمای خصوصی لوکس

راحتی و کیفیت در سینمای خصوصی 

 سالن سینمای خصوصی خانگی با داشتن پروژکتورهای مخصوص سینمای خصوصیو سیستم صدای دالبی اتمس تماشای فیلم را به تجربه‌ای فوق‌العاده تبدیل می‌کند. 

از سویی وجود مبلمان مخصوص تماشای فیلم در این سالن‌ها امتیاز بزرگ فیلم دیدن در سینمای خصوصی مجتمع مسکونی است. 

برگزاری دورهمی خانوادگی

با داشتن سالن سینمای خصوصی خانگی در مجتمع مسکونی شما تنها چند دقیقه با تماشای فیلم مورد علاقتون با بالاترین کیفیت صدا و تصویر فاصله دارید. وجود چنین سالن‌هایی در مجتمع‌های مسکونی این امکان را به ساکنین می‌دهد تا هر وقت که خواستند با اعضای خانواده یا دوستان مووی نایت مهیج برگزار کنند.

مووی نایت 

یک شب مخصوص تماشای فیلم‌های مورد علاقتون با دوستداران تماشای فیلم در یک فضای خصوصی با انواع تنقلات و نوشیدنی همان چیزهایی که برای تجربه‌ی جدید و هیجان انگیز نیاز داریم. 

تماشای فیلم  آن هم با سلیقه خودتان

اگر یکی از این سالن‌های سینمای خصوصی در مجتمع مسکونی وجود داشته باشد، دیگر مهم نیست چه فیلم‌هایی بر روی پرده‌ی سینماها است چون شما می‌توانید طبق سلیقه‌ی خودتان مناسب‌ترین فیلم برای جمع خانوادگی یا دوستانه‌تان را انتخاب کنید و آن را با کیفیتی برابر یا حتی بالاتر از سینماهای عمومی تماشا کنید. 

در سینمای خصوصی می‌توانید هر لحظه‌ که خواستید سراغ سینمای کلاسیک بروید، فیلم عاشقانه ببینید یا با بالاترین کیفیت صدا و تصویر هیجان فیلم‌های اکشن یا ترسناک را تجربه کنید.

آمدن سینما به خانه

اگر هنوز برای تماشای فیلم مورد علاقه‌تان، به شکلی سنتی به سالن‌های سینما می‌روید، احتمالاً هنوز با فن‌آوری سینمای خصوصی یا سینمای خانگی غریبه‌اید! چند سالی‌ست که صنعت هیجان‌انگیز سینما دیگر صرفاً زیر سیطره‌ی سالن‌ها و تماشاخانه‌ها نیست؛ امروز، سینماها به خانه‌ها آمده‌اند!

blog post

شوروم سینمای خصوصی خانگی دروم

دری به دنیای دیگر

دروم، مشاور، طراح و مجری سینمای خصوصی خانگی، اتاق موسیقی، اتاق بازی و مدیا روم است. ما در دروم، براساس نیاز شما، اتاق یا قسمتی از خانه‌تان را بگونه ای متفاوت‌ طراحی می‌کنیم:

  • بررسی فنی و هنری نیازهای شما
  • انتخاب سیستم صوتی و تصویری مناسب و چیدمان فنی آنها
  • ایزولاسیون و آکوستیک محیط 
  • و طراحی و تولید مبلمان و طراحی داخلی بر اساس سلیقه شما 

از وظایف ما در زمان همکاری با شماست. دروم، متناسب با فضای شما، ایده و طرحی اختصاصی شما خواهد داشت؛ یک اتاق در دل خانه شما یا در مشاعات ساختمان شما، با ایده‌های نو و متفاوت روبرو خواهید شد؛ با سبک طراحی مدرن یا معاصر یا طراحی کلاسیک، هماهنگ با سلیقه خانه‌تان یا سبکی متفاوت و نوین.

برای مشاوره، طراحی و اجرای سینمای خصوصی میوانید با کارشناسان در مجموعه دروم ارتباط بگیرید.

بر روی همین لینک کلیک کنید تا پروفایل مجموعه دروم در چیدانه هدایت شوید

 

مطالب پیشنهادی مرتبط:

مژگان احمدی
نویسنده: مژگان احمدی

عضو تحریریه چیدانه| یه مهندس نرم افزار که به دیجیتال مارکتینگ و سئو سایت بسیار علاقه منده. تا حالا در زمینه های برنامه نویسی، طراحی سایت و سئو، تولید محتوا و رپورتاژ آگهی فعال بودم. به جز این کار مدلسازی معماری و رندر هم انجام میدم. در حال حاضر افتخار همکاری با تحریریه چیدانه رو دارم و کارم تولید محتوای سئو شده و نوشتن رپورتاژ آگهیه.

more_horiz
مطالب پیشنهادی
ساختمان لوکس تهران، این پروژه دیدنی است

ساختمان لوکس تهران، این پروژه دیدنی است

1399/11/21 ادامه مطلب
طراحی سینمای روباز، از اولین فیلم ایران تا سینما درایورین!

طراحی سینمای روباز، از اولین فیلم ایران تا سینما درایورین!

سینمای خصوصی: امکانات جدید مجتمع‌های مسکونی

سینمای خصوصی: امکانات جدید مجتمع‌های مسکونی

1399/12/26 ادامه مطلب
کسب و کارها پیشنهادی
آرایه کاشانه مانا( درب اتوماتیک آکام) certificate
آرایه کاشانه مانا( درب اتوماتیک آکام)

آرایه کاشانه مانا( درب اتوماتیک آکام)

ساخت ویلا و محوطه سازی شرکت بارش سبز certificate
ساخت ویلا و محوطه سازی شرکت بارش سبز

ساخت ویلا و محوطه سازی شرکت بارش سبز

سینک گرانیتی اتریس certificate
سینک گرانیتی اتریس

سینک گرانیتی اتریس

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent