visibility 271 today 2021/4/5

انواع میز اداری و مبلمان اداری گروه طراحی و ساخت NDK

میز پایه فلزی گزینه‌ای مناسب و متمایز برای مدیران ادارات و شرکت ها است. چنانچه به دنبال یک میز مدیریتی مناسب هستید که هم در محیط باعث زیبایی بصری شود و نیز کارایی مناسبی داشته باشد، به علاوه با دکوراسیون اداری شما نیز هماهنگ باشد بهتر است از میز پایه فلزی استفاده کنید. استفاده از میز پایه فلزی تأثیر فراوانی بر ذهن مخاطبین و بینندگان به وجود می‌آورد، در این مقاله با انواع میز مدیریت پایه فلزی آشنا خواهید شد. 

اخیرا استفاده از میزهای پایه فلزی بسیار گسترش یافته و محبوب شده است، این میزها دارای قابلیت‌های فراوانی هستند و انتخابی مناسب و متمایز نسبت به دیگر گزینه هاست. انواع میز کارشناسی از نوع میز پایه فلزی دارای گوناگونی و تنوع زیادی هستند که مطابق نیاز و سلیقه خود می‌توانید انتخاب‌های متعددی و مناسبی داشته باشید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که نگاهی به انواع میز اداری و مبلمان اداری گروه طراحی NDK داشته باشید و میز های پایه فلزی ساخت این گروه را بررسی کنید. گروه طراحی و ساخت NDK مرغوب‌ترین و با کیفتیت ترین میزها و مبلمان اداری را به شما با ضمانت بالا ارائه می‌دهد. 

مدل میز اداری

میز مدیریت پایه فلزی

بیشتر افراد در دفترهای کاری خود، میز مدیریت متمایز از بقیه بخش‌های دارند. به طوری که شما قادر هستید به محض این که وارد دفتر کار مدیر شدید نوع میز و صندلی آن را مورد شناسایی قرار دهید. در بیشتر مواقع مدیران ترجیح می‌دهند که میزهایی بزرگ و لوکس در اختیار داشته باشند که مراجعین به راحتی قادر به شناسایی آنان از سایر کارمندان باشند.

در طراحی دکوراسیون اداری مدرن رویکرد متمایز شکل گرفته است و امروزه میز مدیریت فلزی یک گزینه‌ای متفاوت به حساب می‌آید. در حقیقت چنانچه شما این میز را به عنوان میز مدیریت برگزینید، به این معنی است که ظرافت و زیبایی بین میز مدیر و سایر میز ها را درک می‌کنید.

میز پایه فلزی مانند بقیه میزها زیبا و جذاب است اما آن چیزی که این میز را نسبت به سایرین مجزا می‌کند این است که همانند سایر میزهای مدیریتی که رایج هستند چندان بزرگ و جا گیر نیستند. مخصوصا در صورتی که اتاق مدیر دارای فضای کمی باشد، تهیه میز پایه فلزی انتخابی خردمندانه است که به چیدمان اداری اتاق نیز کمک شایانی می‌کند. 

میز مدیریت پایه فلزی نمایانگر روحیه ریسک پذیر و متمایزتان به عنوان یک مدیر است. بیشتر مخاطبان این طور در ذهن خود دارند که مدیران با این نوع میزها فعال تر و عمل گراتر از سایرین با میزهای کلاسیک هستند.

میزها و مبلمان اداری شامل میز مدیریت، میز کارشناسی، میز کار گروهی، میز کنفرانس، میز پذیرش و ... هستند که در هر اداره یا شرکتی تهیه آن ها واجب است. یکی دیگر از واجبات در هر اداره طراحی دکوراسیون و چیدمان اداری میزها و مبلمان است که به درستی باید انجام بگیرد. اگر شما امر تهیه میز و مبلمان مناسب دفتر کار خود و همچنین نحوه چیدمان را به گروه طراحی و ساخت NDK بسپارید، دیگر لازم نیست نگران دکوراسیون و کیفیت میزهای اداره خود باشید. شرکت NDK بهترین و با کیفیت ترین مبلمان اداری را در اختیار مشتریان محترم قرار می‌دهد. به علاوه با ارتباط و بهره‌گیری از متخصصین و مشاورین طراحی دکوراسیون این شرکت، بهترین چیدمان اداری را تجربه کنید.

سبک دکوراسیون خاص با میز پایه فلزی

یک فرد طراح خوب قادر است که  در انواع سبک‌های دکوراسیون اداری، از میز پایه فلزی استفاده کند. میزهای چوبی، ام دی اف و ... که دارای پایه‌های فلزی باشند مناسب انواع دکوراسیون اداری خواهند بود. میزهای مدیریتی پایه فلزی، میز کنفرانس پایه فلزی و میز کارشناسی پایه فلزی می‌توانند به همراه انواع مبلمان در شیوه‌های گوناگون دکوراسیون به کار برده شوند.

انتخاب میزهای پایه فلزی در سبک معماری و دکوارسیون نوین جذابیت خاصی به وجود می‌آورد که محیط را منحصر به فرد می‌کند. مخصوصا در صورتی که میزها با رنگ‌های زیبا و طرح‌های متفاوت در دکوراسیون شما باشد. به طور کل بیشتر مواقع به کار بردن فلز در مقایسه با چوب و دیگر مصالح حس مدرنیته بیشتری در فضا ایجاد می‌کند. مثلا زمانی که به یک دفتر کار که در آن لوستری فلزی و جدید، میز های پایه فلزی و سایز وسایل تزئینی مدرن و فلزی استفاده کرده اند وارد شوید حسی که به شما انتقال می یابد تماما حس مدرنیته و به روز بودن در آن موج می‌ زند. 

تنوع زیاد در میزهای پایه فلزی

اغلب مشتریان امکان دارد به نادرستی تصور کنند که میز پایه فلزی دارای تنوع کافی و مناسب نیست. این نوع میزها هم در جنس، رنگ، طرح میز و پایه‌های آن دراای تنوع زیادی هستند. بیشتر طراحان و معماران در شرکت NDK این میزها را در اولویت استفاده و انتخاب خود قرار می دهند و این میز ها را با رنگ سازمانی مورد نظر خود انطباق می دهند تا برند و پیام خود را به طور صحیح منتقل کنند.
اگر میزهای مدیریتی پایه فلزی را از شرکت‌ها و سازنده‌ های خلاق و معتبر همانند شرکت NDK تهیه کنید، متوجه خواهید شد که در محصولاتشان چه مقدار تنوع و کیفیت وجود دارد. خرید از شرکت های معتبر حس باعث ایجاد حس رضایت و رغبت در مشتریان می‌شود، از این رو در سازندگان این نوع میزها علاقه و  اشتیاق بیشتری به ساخت و تولید انواع متنوع میزها و مبلمان مدرن ایجاد می‌شود. بنابراین هر روز که می‌گذرد شرکت‌هایی مثل NDK به تنوع محصولات خود می‌افزاید.

مزایای استفاده از میزهای پایه فلزی

میز مدیریت پایه فلزی از انواع میزهای مدیریتی ظریف می باشد که اساسی ترین و مهم ترین مزیت آن در این است که در فضایی محدود و کوچک به راحتی به کار برده می‌شود. این میز در مقابل رطوبت و سایش استحکام بالایی دارند و به آسانی تمیز می‌شوند. میزهای پایه فلزی در اندازه‌ها و ارتفاع‌های گوناگونی عرضه می‌شوند که حتی می‌توان ارتفاع آنها را تنظیم کرد. میزهای پایه فلزی بسیار سبک هستند و همچنین دارای تنوع بسیار زیادی هستند، این نوع میزها به دلیل این که وزن کمی دارند به آسانی قابلیت جا به جایی و حرکت دادن دارند. به علاوه این گونه میزها از نظر قیمتی مقرون به صرفه تر از سایرین هستند و به اصطلاح اقتصادی‌تر هستند.

همانقدر که مایل هستید برای طراحی و چیدمان دکوراسیون خود هزینه کنید بهتر است برای تهیه این نوع میزها نیز هزینه کنید. 

لازم به ذکر است که تولید کننده‌هاب حرفه‌ای در زمینه ساخت و طراحی همانند شرکت NDK به ساخت میز مدیریتی پایه فلزی اهمیت زیادی می‌دهد. به این جهت که ساخت و طراحی این نوع میزها کار راحتی نیست. از این رو تولیدکنندگان معتبر ساخت میز و مبلمان طراحی و ساخت این گونه میزها را مورد توجه بیشتری قرار می‌دهند و تلاش می‌کنند که از مصالح و فلزات مرغوب و با کیفیت در ساخت این گونه میزها استفاده کنند که محصولات متنوع تولید کنند.

با مراجعه به تولیدکنندگان معتبری چون گروه معماری NDK گزینه‌های زیادی در مقابل شما قرار می‌گیرد تا بر اساس نیاز، سلیقه و سبک دکوراسیون خود بهترین و مناسب ترین میز مدیریت پایه فلزی و مبلمان مناسب دکور دفتر کار خود را دریافت کنید. در بیشتر مواقع تولیدکنندگان و عرضه کنندگان معتبر دارای خدمات پس از فروش و ضمانت کالای خود هستند که این گروه معماری نیز این خدمات را به مشتریانش ارائه می‌کند.

با اعتماد به گروه معماری  NDK که دارای سابقه درخشانی در امر معماری و دکوراسیون هستند، تمام مراحل طراحی، تأمین لوازم و تجهیزات، خرید میزها و انجام دکوراسیون دفتر یا محل کار خود را به آنها بسپارید. تمامی این مراحل توسط متخصصان و کارشناسان خبره و مجرب این گروه انجام می‌شود و دیگر لازم نیست شما وقت خود را صرف این امور کنید. بعد از واگذاری امور دکوراسیون به شرکت می‌توانید بهترین نتیجه حاصل از دکوراسیون مناسب را دریافت کنید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و درخواست مشاوره با کارشناسان می‌توانید با شماره‌های (09122775966، 09122375842) در تماس باشید. شما می‌توانید با مراجعه به سایت گروه NDK سایر طراحی‌ها و پروژه ‌های اداری این گروه را ببینید. 
 

گلنار
نویسنده: گلنار

کارشناسی معماری داخلی کارشناسی ارشد معماری داخلی دانشگاه سوره نویسنده وب سایت چیدانه مسئول بخش معماری مجله منزل

more_horiz
مطالب پیشنهادی
انواع میز اداری و مبلمان اداری گروه طراحی و ساخت NDK

انواع میز اداری و مبلمان اداری گروه طراحی و ساخت NDK

پارتیشن شیشه‌ای و مبلمان اداری گروه طراحی و ساخت NDK

پارتیشن شیشه‌ای و مبلمان اداری گروه طراحی و ساخت NDK

1399/11/18 ادامه مطلب
مبل راحتی اداری، نکاتی برای داشتن فضایی بهتر!

مبل راحتی اداری، نکاتی برای داشتن فضایی بهتر!

1399/12/25 ادامه مطلب
کسب و کارها پیشنهادی
مبلمان هلگر certificate
مبلمان هلگر

مبلمان هلگر

 معماری و بازسازی ماهور certificate
 معماری و بازسازی ماهور

معماری و بازسازی ماهور

مبل ایماژ certificate
مبل ایماژ

مبل ایماژ

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent