visibility 662 today 1400/11/22

کاسه توالت رنگی با طرح های مختلف

کاسه توالت یکی از اکسسوری‌های مهم در طراحی دکوراسیون داخلی است. این متریال تاثیر زیادی بر روی دکوراسیون فضای سرویس بهداشتی دارد و شکل و ظاهر آن می‌تواند بر روی قیمت ملک و حتی درآمدزایی رستوران و هتل‌ها اثر بگذارد. به همین دلیل انواع کاسه توالت رنگی در این روزها مورد توجه طراحان داخلی قرار گرفته است. در نتیجه چیدانه تصمیم دارد، تا در این مورد بیشتر توضیح دهد؛ پس با ما همراه باشید.

blog post

توالت ایرانی مشکی سرویس بهداشتی

کاسه توالت رنگی

کاسه توالت رنگی؛ متفاوت‌ترین اکسسوری سرویس بهداشتی

یکی از مهمترین اکسسوری‌هایی که در طراحی دکوراسیون منزل به کار می‌رود، کاسه توالت و کاسه دسشور است. با توجه به این که این اقلام مربوط به قسمت سرویس بهداشتی است، می‌تواند تاثیر زیادی بر روی نظر مخاطب داشته باشد. هم از نظر تمیزی و هم شکل و ظاهر!

کاسه توالت رنگی طلایی

blog post

توالت ایرانی سفید طلایی

تنوع سلیقه‌ها در زمینه دکوراسیون به قدری زیاد شده است که تولید کننده را به فکر تولید کاسه توالت رنگی انداخته است. بدین طریق به بهترین شکل بین عناصری که در طراحی دکوراسیون منزل به کار رفته می‌توانید هماهنگی لازم را ایجاد کنید. در نتیجه این موضوع می‌تواند بر روی نظر افرادی که در این مجموعه حضور پیدا می‌کنند هم تاثیر بگذارد.

blog post

جدیدترین مدل های توالت فرنگی سرویس بهداشتی

البته این مورد شاید در وحله اول تنها برای خانه‌های مسکونی قابل استفاده به نظر برسد، اما سایر اماکن نظیر شرکت‌های بزرگ و لوکس هم به خوبی می‌توانند از این روش برای طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی خود استفاده کنند. حتی افرادی که قصد فروش ملک خود را دارند، با انجام دادن تعمیرات و تغییرات در دکوراسیون به خوبی می‌توانند مشتری را راغب به خرید کنند. یکی از بخش‌هایی که می‌تواند بر روی تصمیم‌گیری مشتری اثر بگذارد، تمیز بودن سرویس بهداشتی است.

کاسه توالت طرحدار

blog post

توالت ایرانی لوکس طلایی

به همین دلیل با توجه به ظاهر شیک و تمیز تمامی قسمت‌های ملک باید به همان اندازه سرویس بهداشتی کاملا شیک و تمیز باشد که با کاسه توالت‌های رنگی به راحتی می‌توانید این کار را انجام دهید.

همچنین از این نوع کاسه توالت‌ها برای بازسازی سرویس بهداشتی بسیار استفاده می شود. البته کاسه توالت‌های رنگی انواع و اقسام مختلفی دارند که در ادامه به در مورد هر یک بیشتر توضیح خواهیم داد.

کاسه توالت شیک طرح دار

blog post

توالت ایرانی نقره ای سرویس بهداشتی

انواع کاسه توالت رنگی 

کاسه‌های توالت تنها به رنگ سفید نیستند و با توجه به موقعیت و فضاهای مختلف در جنس و رنگ‌های متنوع تولید شده‌اند. کاسه توالت‌هایی که در رنگ‌های متنوع موجودند با در نظر گرفتن میزان تقاضا تولید شده‌اند.

معمولا در زمان خرید و مراجعه به مراکز خرید و فروش انواع کاسه توالت و دسشور به خوبی می‌توانید این رنگ‌ها را ببینید. غالبا رنگ‌هایی که از هر نظر لاکچری‌تر هستند، در تولید آنها به کار رفته است. البته این تنوع رنگ تنها در کاسه توالت رنگی فرنگی یا ایرانی نیست.

blog post

جدیدترین مدل های توالت فرنگی سرویس بهداشتی

حتی در کنار تنوع رنگ از طرح‌های شیک و جذاب برای ایجاد جلوه بیشتر به آن استفاده کرده‌اند. به همین دلیل یکی از اکسسوری‌های مهم و جذاب در طراحی دکوراسیون هتل‌ها و رستوران‌های بزرگ است. در مرکز خرید فروشگاه لوازم بهداشتی و ساختمانی زمانی تنوع بالایی از انواع کاسه توالت ایرانی رنگی و کاسه توالت فرنگی رنگی وجود دارد و به راحتی می‌توانید یکی از مناسب‌ترین طرح‌های آن را برای طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی منزل یا محیط کار انتخاب کنید.

blog post

جدیدترین مدل های توالت فرنگی سرویس بهداشتی

کاسه توالت رنگی روشی جدید در دکوراسیون سرویس بهداشتی

ممکن است برخی از افراد با کمبود ایده در طراحی دکوراسیون روبه رو شده باشند، اما با این روش می‌توانند به خوبی علاوه ایجاد تنوع در طراحی دکوراسیون منزل شان به ارتقا بهداشت محیط کمک زیادی داشته باشند.

طراحی دکوراسیون این قسمت می‌تواند نظر افراد را به کلی تغییر دهد و حتی بر روی افزایش قیمت ملک تاثیر زیادی بگذارد. همین تغییرات ساده یک ارزش افزوده برای محیط به شمار می‌رود.

blog post

جدیدترین مدل های توالت فرنگی سرویس بهداشتی

به همین دلیل کاسه توالت رنگی با طرح‌های متنوع یکی از اکسسوری‌های مهم در طراحی دکوراسیون است و می‌تواند بین رنگ‌هایی که در طراحی حال و پذیرایی به کار برده‌اید، با این بخش هماهنگی خوبی را ایجاد کنید. با این کار خانه را خاص‌تر خواهید کرد و از طرفی با توجه به اینکه سرویس بهداشتی بخش مهم و حساس هر خانه‌ای است، با این روش می‌توان آن را تمیز و خاص‌تر را نشان دهید.

blog post

جدیدترین مدل های توالت فرنگی سرویس بهداشتی

با توجه به طرح‌هایی که غالبا بر روی کاسه توالت‌های رنگی به کار می‌رود، بیشتر توجه افراد را جلب می‌کند و برای محیط هایی که قصد دارند تبدیل به یک مرکز تجاری گران شوند، یا برای ملک‌های که می‌خواهید با قیمت بالاتری به فروش برسانید، کاملا مناسب و کاربردی هستند.

کاسه توالت فرنگی شیک

مزیت های کاسه توالت رنگی 

با توجه به ظاهر شیک و لاکچری که این مدل کاسه توالت‌ها دارند، تاثیر زیادی بر روی زیبایی محیط می‌گذارند. هر چقدر محیط زیباتر باشد میل و رغبت افراد برای رفتن به آن مکان را بیشتر می‌کند. با توجه به اینکه بهداشت سرویس بهداشتی اهمیت بالایی دارد هر چقدر شیک‌تر باشد، بهتر می‌تواند رضایت فرد را جلب کند؛ مخصوصا برای محیط هایی که عمومی هستند.

مزیت های کاسه توالت فرنگی

حتی استفاده از کاسه توالت رنگی ایرانی یا فرنگی می‌تواند برای مجموعه‌هایی با مشتریان خاص کاملا سازگار باشد. به همین دلیل از این مدل کاسه توالت‌های می‌توان در سرویس بهداشتی هتل‌ها و رستوران‌ها به خوبی بهره برد. شاید باورتان نشود به قدری اهمیت نظافت سرویس بهداشتی و شکل و ظاهر کاسه توالت سرویس بهداشتی رستوران‌ها مهم است که می‌تواند بر روی میزان درآمد آنها اثر زیادی بگذارد. هر چقدر این قسمت از رستوران‌های بزرگ تمیز و شیک‌تر باشد و حس رضایت بیشتری را در مشتری ایجاد کند، افراد حس بهتری از بهداشت محیط رستوران خواهند گرفت.

کاسه توالت ایرانی و فرنگی

در نتیجه پس از شستن دست‌ها با احساس بهتری پشت میز برای سرو غذا حاضر می‌شوند. رستوران‌هایی که به افزایش آورده خود فکر می‌کنند می‌توانند با ایجاد این تغییر و ارتقا سطح بهداشت محیط سرویس بهداشتی این کار را به خوبی انجام دهند. بنابراین با استفاده از کاسه توالت رنگی ایرانی یا فرنگی به راحتی می‌توانند یک سرویس بهداشتی شیک طراحی کنند.

blog post

جدیدترین مدل های توالت فرنگی سرویس بهداشتی

تمیز بودن و سالم بودن کاسه توالت و دسشور سرویس بهداشتی رستوران‌ها به قدری زیاد است که می‌تواند تاثیرات عمیق روانی بر روی مشتریان ایجاد کند. چرا که این قسمت علاوه بر اینکه احساس درونی مشتریان را درگیر می‌کند، بر روی فکر و احساس آنها نسبت به سایر قسمت‌های یک رستوران هم اثر می‌گذارد.

کاسه توالت و دسشور سرویس بهداشتی

اهمیت تمیزی و شیک بودن سرویس بهداشتی رستوران‌ها به قدری زیاد است که ممکن است مشتری که برای اولین بار به آن فضا وارد شده با توجه به چیزی که می‌بیند و احساسی که دریافت کرده است، مشخص می‌شود که آیا دوباره به آن رستوران خواهد رفت با نه!

به همین خاطر با استفاده از کاسه توالت رنگی با طراحی خاص می‌توانید به خوبی برای کسب رضایت مشتریان بهره ببرید. حتی تعویض آنها در بازه‌های دو تا سه سال اصلا هزینه اضافه‌ای برای رستوران و هتل‌ها محسوب نمی‌شود؛ چرا که با این کار دارند بر روی کار خود و کسب رضایت مشتریان سرمایه گذاری می‌کنند.

کاسه توالت فرنگی با طراحی خاص

blog post

جدیدترین مدل های توالت فرنگی سرویس بهداشتی

کلام آخر

اگر دنبال افزایش قیمت ملک خود هستید، می‌توانید با استفاده انواع کاسه توالت رنگی در طرح‌های متنوع این کار را انجام دهید. حتی اهمیت و تمیز شکل و ظاهر این قسمت از سرویس به قدری زیاد است که تاثیر زیادی بر روی درآمدزایی یک رستوران دارد.

بنابراین در کنار اینکه به بهداشت سرویس‌ها باید توجه کرد به ظاهر کاسه توالت و دسشور هم باید توجه داشت. لوازم بهداشتی و ساختمانی زمانی تمامی این طرح  و رنگ‌های متنوع را یکجا و در کنار هم جمع کرده است و می‌توانید به راحتی طرح و رنگ مناسب را با توجه به سبک دکوراسیون منزل یا محیط کارتان را پیدا کنید. به همین دلیل توصیه می‌کنیم، هم اکنون به پیچ اینستاگرام لوازم بهداشتی و ساختمانی زمانی مراجعه کنید.

مطالب بیشتر:

نویسنده: راضیه حسین آبادی

راضیه حسین آبادی
نویسنده: راضیه حسین آبادی

نویسنده حرفه ای در زمینه دکوراسیون و معماری

more_horiz
مطالب پیشنهادی
کاسه توالت رنگی با طرح های مختلف

کاسه توالت رنگی با طرح های مختلف

1400/11/22 ادامه مطلب
نکات مهم در خرید بهترین توالت فرنگی + عکس

نکات مهم در خرید بهترین توالت فرنگی + عکس

چگونه حمام هایی آرام بخش و منظم داشته باشیم؟

چگونه حمام هایی آرام بخش و منظم داشته باشیم؟

1397/10/22 ادامه مطلب
کسب و کارها پیشنهادی
 مبل آنیل certificate
 مبل آنیل

مبل آنیل

فرش مشهد certificate
فرش مشهد

فرش مشهد

فرش میناگر certificate
فرش میناگر

فرش میناگر

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent