دکوراسیون لوکس ستاره‌‌ای که بالاخره ازدواج کرد!

دکوراسیون لوکس ستاره‌‌ای که بالاخره ازدواج کرد!

به قلم: تحریریه چیدانه

روز گذشته ویدئویی از محمدرضا گلزار در فضای مجازی منتشر شد که ظاهرا به همراه همسرش از دفتر عقد و ازدواج خارج شدند.

ساقدوش بار

شیرآلات کسری

اولین عکس از عروس محمدرضا گلزار

تصویری از دختری در فضای مجازی وایرال شده که کاربران می گویند همسر محمدرضا گلزار است و او را با نام آیسان آقاخانی معرفی و گفته می شود متولد خرداد سال 1376 در شهر زنجان است. این اطلاعات در حد حدس و گمان های کاربران و پیج های اینستاگرامی است.

محمدرضا گلزار از جمله چهره‌های معروف ایرانی است که در زمینه موسیقی و بازیگری فعالیت می‌کند. آقای بازیگر تاکنون در فیلم‌های سینمایی زیادی از جمله سلام بمبئی و آینه بغل نقش آفرینی کرده است. وی تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است. در قسمت زیر تصویری جالب از محمدرضا گلزار در خانه اش را قرار داده‌ایم.

لینک پیشنهادی:

دیزاین خانه محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار با انتشار این تصاویر فضای مجازی دکوراسیون منزل خود را به خوبی به نمایش گذاشته است. فضایی که در عین حال که بسیار لوکس و گران قیمت به نظر می‌رسد از سادگی نسبی نیز برخوردار است.

روش‌هایی برای تعیین استایل کلی خانه

تصمیم بگیرید که چگونه می‌خواهید زندگی کنید، تصمیم‌گیری این بخش عامل تعیین‌کننده‌ای برای قدم‌های بعدی شماست و هیچ جواب درست یا غلطی وجود ندارد. بعد از این تصمیم می‌توانید چیدمان اصولی منزل خود را انجام دهید. همه‌چیز به سلیقه شما وابسته است، اتاق‌ها می‌توانند سنتی، مدرن، رسمی یا آرام باشند و از لحاظ بصری طبع رنگی که در طراحی آن‌ها به کار می‌رود، گرم یا سرد باشد.

برای این کار بهتر است خانه رؤیایی‌تان، همان‌که همیشه در ذهن تصور می‌کردید و موردپسندتان بوده است را در نظر بگیرید. ضمن اینکه باید به تعداد افراد خانواده که قرار است با شما زندگی کنند و کودکان نیز توجه داشته باشید.

برای مثال کسی که همیشه خانه‌اش میزبان مهمانی‌ها و جشن‌هاست باید خانه‌اش باکسی که در خانه کار می‌کند و نیاز به آرامش بیشتری دارد متفاوت باشد. بنابراین در نظر گرفتن سالن بزرگ و مبلمان بیشتر برای مورد اول و اختصاص دادن یکی از اتاق‌ها به دفتر کار برای دومی امری است که نمی‌توان از آن چشم‌پوشی کرد.

ترجیحاً بهتر است طرح و تعداد تمامی وسایلی که نیاز به خرید دارید را مشخص کنید. به طور مثال این که شما میز ناهارخوری 4 نفره می‌خواهید یا 12 نفره و آیا دوست دارید جنس آن چوبی باشد یا فلزی؟

پیشنهاد می‌کنیم که به این مطالب نیز سری بزنید: 

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران
ایرانی در تاریخ 27 خرداد 1402
آخه گلزار کیلویی چنده ، چرا هر موضع بی ربط ی رو ، بزرگ نمایی میکنید

ثبت دیدگاه