Chidaneh.com placeholder image

با ساخت یک تابلو پاییزی خوش رنگ به استقبال فصل تازه برویم

به قلم: تحریریه چیدانه

خودتان بسازید: حالا که کم کم به شروع فصل زیبای پاییز نزدیک می شویم خوب است که ما هم رنگ های گرم این فصل زیبا و دل انگیز را به دکوراسیون داخلی خانه مان بیاوریم. حتما این سوال برای تان پیش می آید که چگونه می توان این کار را انجام داد. خب چیدانه برای شما راه حلی دارد، درست کردن یک تابلو پاییزی و نصب آن در یکی از اتاق های خانه تان. اگر مشتاق شدید تا این تابلو زیبا را بسازید پس با ادامه مطلب از چیدانه همراه باشید تا ببینید که انجام این کار تا چه اندازه آسان است.

تابلو پاییزی در اتاق خواب کودک

مبلمان اداری ارگو

وسائل مورد نیاز:

  • قیچی
  • یک بوم نقاشی به ابعاد دلخواه
  • چسب مایع قوی
  • گل های مصنوعی با رنگ های پاییزی
  • پروانه های تزئینی

وسایل مورد نیاز برای ساخا تابلو پاییزی

نتیجه کاری که می خواهید با این گل ها انجام دهید بسیار شما را شگفت زده خواهد کرد، اما بیشتر از آن روش سریع و آسان ساخت این تابلو زیبا شما را شگفت زده خواهد کرد. در مرحله اول باید اندازه بومی که می خواهید استفاده کنید را انتخاب کنید تا بتوانید تعداد گل های مورد مصرف را تخمین بزنید.

گل های مصنوعی با رنگ های متفاوت برای ساخت تابلو پاییزی

بعد از این که بوم را انتخاب کردید حالا باید به سراغ گل ها بروید. سعی کنید برای گل ها از همه طیف رنگ های پاییزی استفاده کنید، یعنی همه گل ها یک رنگ نباشند تا بتوانید تابلو زیبا تری داشته باشید، رنگ های زرد و نارنجی و قرمز همنشینی بی نظیری دارند.

بریدن گل های مصنوعی دقیقا از زیر ساقه هایشان و چسباندن آن ها روی بوم

حالا که بوم و گل ها آماده هستند پس دلیلی برای معطلی وجود ندارد، گل ها را دقیقا از زیر ساقه شان قیچی کنید و شروع کنید به چسباندنشان روی بوم.

چسباندن گل ها روی بوم برای ساخت تابلوپاییزی

موقع چسباندن گل ها روی بوم حتما به این نکته توجه کنید که گل های رنگی را حتما در کل سطح تابلو پخش کنید. مثلا بین هر چند گل زردی که می چسبانید یک گل قرمز یا نارنجی هم بگذارید تا تعادل بصری روی تابلو تان به خوبی نمایان شود و تابلو شما را حرفه ای تر جلوه دهد.

چسباندن پروانه های تزئینی روی تابلو

بعد از این که چسباندن گل ها تمام شد، پروانه ها را روی گل ها بنشانید و جلوه تابلو خود را بیشتر کنید، پروانه ها را پراکنده روی تابلو بچسبانید تا طبیعی تر باشد.

نصب تابلو پاییزی در اتاق خواب کودک

حالا که پروانه ها هم روی تابلو نشسته اند حالا وقت آن است که تابلو روی دیوار نصب شود. و حال و هوای پاییز به خانه تان بیاید. می توانید این تابلو پاییزی زیقبا را در اتاق کودک عزیزتان نصب کنید و کم کم او را بای پاییز و شروع مدرسه ها آماده کنید.

اگر از این مطلب خوش تان آمد پس حتما مطالب زیر هم برای تان جذاب خواهد بود: 
چگونه یک نیمکت ساده برای فضای بیرونی خانه بسازید
ساخت کتابخانه معلق با شلف های چوبی به سادگی!
ساخت صندلی عثمانی زیبا با صندوقچه قدیمی!
ساخت میز تحریر زیبا از کابینت های قدیمی آشپزخانه

به ما بگویید آیا شما هم در خانه ها خود از تابلو های پاییزی استفاده می کنید؟ لطفا عکس‌های دکوراسیون داخلی آن را در بخش مشاوره دکوراسیون با چیدانه به اشتراک بگذارید.

شما می توانید سوالات خود درباره معماری و طراحی دکوراسیون داخلی را در قسمت مشاوره دکوراسیون چیدانه با اهالی فن و کارشناسان در میان بگذارید.

اگر مشغول ساخت خانه، بازسازی یا تغییر دکوراسیون فروشگاه و یا فضای اداری هستید یا به دنبال افراد حرفه ای برای انجام این کار می گردید به اهالی فن چیدانه مراجعه کنید. در آنجا می توانید تصاویر مربوط به افراد یا شرکت های مختلف را ببینید و نمونه کارهای قبلی آنها را بررسی کنید. به نمونه کارهای آن‌ها خوب دقت کنید: این پروژه‌ها چه‌قدر شبیه خانه ایست که شما می خواهید؟ با خود صادق باشید، یک عمارت بزرگ ممکن است بسیار زیبا باشد، اما هیچ نکته مشترکی با خانه کوچک شما نداشته باشد. مناسب ترین افراد را با توجه به بودجه و نیاز هایتان در اهالی فن چیدانه بیابید.

 منبع: houzz | مترجم: شمیم آقازاده | تحریریه چیدانه

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه