Chidaneh.com placeholder image

خانه داری با طراوت در روزهای پاییزی

به قلم: تحریریه چیدانه

خانه داری: یک هفته  بیشتر است که قدم روی پاییز گذاشتیم و از صدای خش خش برگ ها زیر پای احساسمان لذت می بریم، اگر شما هم مثل من عاشق این درد زرد پاییز هستید پس این مهمان دوست داشتنی را پشت در خانه های خود منتظر نگذارید. درهای خانه ی احساستان را بازکنید به طبیعت به نسیم سلامی بکنید، چیدانه امروز پاییز را به خانه ی شما می آورد با ما همراه باشید.

سرویس خواب بالسا

پاییز است و باران که عاشقانه اش می شود هوای ناب دونفره! و صادقانه اش می شود گل وشل! به هر حال چه صادقانه چه عاشقانه، برای این فصل آماده شوید کمدهای لباس خود را باز کنید و تابستان را از دلش بیرون بیاورید و لباس پشمی ها را به تنش کنید، لباس های گرم معمولا فضای بیشتری را در کمد شما اشغال می کنند پس در بخش کمدو اتاق لباس راهکار های افزایش ظرفیت ومرتب کردن کمد های لباس خود را بیابید.

مطلب پیشنهادی:راه حل های ساده برای تمیز کردن کفپوش چوبی

اصلا پاییز همان فصلی است که آدم دلش می خواهد کنجی بیابد و تمام روز کتاب مورد علاقه اش را دست بگیرد و بخواند و بخواند و بخواند… پس دست به کار شوید و پوف های پاییزی بسازید و برای خود کنجی دست و پا کنید و لذت ببرید.چیدانه در بخش خودتان بسازید ایده های پاییزی جذابی برای شما در نظر گرفته است.

مطلب پیشنهادی چیدانه: روشی ساده و ارزان برای دوخت مبل پوف

آشپزخانه

پاییز است و فصل جذب ویتامین های طبیعی اصلا مگر می شود پاییز باشد و کسی به یاد بوی نارنگی و پرتغال های این فصل دوست داشتنی نیافتد! سعی کنید دکوراسیون آشپزخانه تان را طوری طراحی کنید که به شما امکان دهد فضایی هر چند جزیی را به دسته بندی مرکبات و شیشه های ترشی و مربا اختصاص دهید که جلوی چشم شما و به خصوص کودکان دلبندتان باشد و حسابی ویتامین گیری کنند.چیدانه در مطلب راه حل های شگفت آور برای راحتی در خانه های کوچک به خوبی شما را در این زمینه راهنمایی کرده است.

شومینه

شومینه های خود را روشن کنید و از جادوی آتش در خانه ی خود استفاده کنید، استفاده از یک سبد میوه ی درخت کاج که از فرزندانتان خواستید آن را برای شما جمع آوری کنند کنار شومینه ی شما حال و هوای خانه ی شما دلپذیرتر خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی: پاییزی کردن دکوراسیون منزل با تزئین میوه کاج!

حیاط

فصل، فصل برگ ریزان است هر چند که رقص برگ های طلایی روی هوا لذت بخش است، اما به همان اندازه دیدن حیاطی پر از برگ های باران خورده و تلمبار شده حال پاییزی هر کس را برهم میزند، دست به کار شوید و خود را از زیبایی این فصل محروم نکنید، به حیاط خود سر و سامان بدهید، در این فصل از یک شرکت گلخانه خانگی در رابطه با گل و گیاه هان چهار فصل مشورت بخواهید، دست به کار شویید و گل کاری کنید، این کار به بهار موکول نکنید، از پاییز خود بهار بسازید و لذت ببرید.

مگر می شود کسی اسم پاییز را بشنود و یاد رنگ های گرم پاییزی نیافتد! رنگ های پاییزی کیف شما را کوک می کند، خانه ی خود را با رنگ های پاییزی گرم کنید، کیف خود را کوک کنید.

دکوراسیون های پاییزی را فراموش نکنید، مطمئن باشید همیشه جزئیات جواب می دهد، با ساده ترین عناصر و دکورها می توانید حال و هوای فضای خانه ی خود را عوض کنید، تنها گزینه ای که باید به آن توجه کنید خلاقیت خودتان است وبس.

درباره ی پاییز بیشتر بخوانید:
ویدئو: ساخت دکوری های ساده و ارزان پاییزی
هوای خوب فصل‌ها را در حیاط خانه خود نگه دارید
خانه ای به رنگ آرامش! 
ظرف هایی از جنس پاییز

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران
SANA1365 در تاریخ 14 مهر 1394
بسیار عالی و مفید .

ثبت دیدگاه