visibility 10189 today 1394/8/7

ایده هایی برای عکس گرفتن از پاییز!

چه از عاشقان پاییز باشید و چه پاییز فصل مورد علاقه تان نباشد، پاییز فصلی پر از رنگ است و سوژه های زیادی برای عکاسی دارد. کافی است وقتی در خیابان قدم می زنید نگاهی به زیر پایتان بیاندازید!

بک برگ زرد نارنجی پاییزی بر روی درز میان کفپوش های بتنی حیاط می تواند سوژه ای عالی برای یک عکس خوب باشد. بین بتن طوسی سرد و نارنجی آتشین برگ چه تضاد زیبایی اتفاق افتاده است!

بی خیالِ آن سیبِ کالِ کرمو
بیا برایت انار دانه کرده ام
یک پلانِ این پاییز
به تمامِ سکانس های تنبلِ آن تابستان می ارزد
انارها رسیدند...

انار میوه پاییز و یکی از خوش عکس ترین میوه های دنیاست. از انار در حالتی که عکس بیاندازی خوب از آب در می آید، انار رسیده بالای درخت، انار روی میز، انار داخل کاسه چینی، انار شکافته، انار دانه شده با گلپر اصل. . .

مشهور ترین عکس پاییز، جاده پوشیده از برگ های پاییزی. شاید پیدا کردن این جاده جنگلی کمی مشکل باشد اما کوچه و خیابان های زیادی هستند که این روزها با برگ های پاییزی پوشیده شده اند می توانید آدرسشان را از رفتگر محله تان بخواهید یا شاید کوچه شما هم یکی از آن ها باشد!

اگر کوچه پاییزی پیدا نکردید یک درخت پاییزی که حتما پیدا می شود! اینقدر سر به زیر نباشید! سرتان را بالا بیاورید و یک عکس خوشرنگ از هیاهو برگ های پاییزی روی شاخه های خشکیده درخت کهنسال بگیرید.

یک باران پاییزی باریده و برگ ها حسابی به نیمکت آبی پارک چسبیده اند. دوربین تان را در بیاورید این برگ ها برای مدت زیادی این گونه عاشق نمی مانند. . .

چند روز پیش یکی از بچه های چیدانه یکی از همین میوه ها را که از خیابان پیدا کرده بود با خود آورد و کنار میزش قرار داد. حدس می زد میوه نرسیده درخت کاج است و ما با وجود جست و جو هایی که کردیم هنوز از ماهیت واقعی این میوه مطمئن نیستیم. چه میوه نرسیده کاج باشد و چه هر میوه دیگری واقعا زیباست، مخصوصا اگر آن را در یک ظرف چوبی قرار دهید و در گوشه ای از خانه یا محل کارتان به نمایش بگذارید، مطمئنا توجه هر انسان خوش قریحه ای را به خود جلب می کند. این میوه ماقبل تاریخ قطعا ارزش عکس گرفتن دارد.

اگر شانس یک سفر طبیعت گردی در پاییز را دارید، نباید اصلا فرصت را از دست بدهید! جنگل در پاییز فوق العاده است. شانس تماشای طلوع کمرنگ پاییز بر روی درختان زرد و قرمز و نارنجی هر روز تکرار نمی شود. 

برگ های یک درخت هیچ کدامشان شبیه هم نیستند. هرکدام با دیگری فرق می کنند، هر کدام حالتی متفاوت به خود می گیرند و هر کدام به نوعی منحصر به فرد جلوه گری می کنند. روی یکی از آن خوشگل تر ها زوم کنید، یک عکس تکی یا خانوادگی از یک شاخه کوچک درخت، منحصر به فرد بودن او را بهتر نشان خواهد داد.

منیع عکس: HOUZZ | نوشته شده توسط تحریریه چیدانه

نویسنده:

گل و گیاه

more_horiz
مطالب پیشنهادی
8 ایده برای برگزاری مهمانی میانه پاییز

8 ایده برای برگزاری مهمانی میانه پاییز

آماده کردن باغچه برای پاییز، این خزان هم حواسم بهتون هست!

آماده کردن باغچه برای پاییز، این خزان هم حواسم بهتون هست!

جمع آوری برگ های پاییزی، مکانیزه یا دستی؟

جمع آوری برگ های پاییزی، مکانیزه یا دستی؟

کسب و کارها پیشنهادی
بازسازی و معماری فلورانس certificate
بازسازی و معماری فلورانس

بازسازی و معماری فلورانس

 گالری اکسسوری لوبن هوم certificate
 گالری اکسسوری لوبن هوم

گالری اکسسوری لوبن هوم

شطرنج پارس certificate
شطرنج پارس

شطرنج پارس

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent