Chidaneh.com placeholder image

6 ترفند پوشاندن فضاهای پرت دکوراسیون منزل

به قلم: تحریریه چیدانه

ترفندهای دکوراسیون: برای همه ی ما پیش آمده است که در هنگام مبله کردن خانه ی خود ناخودآگاه کنج و گوشه ای از آن خالی می ماند، گاهی لازم است برای جلوگیری از اغتشاش بصری بیش از حد در دکوراسیون به چشممان استراحت دهیم و بخشی از فضا را خالی نگه داریم، اما گاهی این خالی ماندن فضا زیاد خوشایند نیست و ظاهر نامطلوبی را به چهره ی دکوراسیون ما می بخشد، امروز در چیدانه ایده های ساده برای پر کردن و تزئین فضاهای خالی در اختیار شما قرار می دهیم با ما همراه باشید.

اسکای اسکرپر

1.گیاهان خانگی

گیاهان خانگی بلند یکی از راه حل های آسان برای پر کردن فضاهای خالی شما می باشد، به سادگی می توانید با یک گلدان نسبتا بلند کنج خالی خود را پر کنید و چهره ی زیبایی به فضای خالی خود ببخشید.

حتما نیاز نیست که گلدان های شما بلند باشد یا از یک تک گلدان استفاده کنید، اگر فضا به شما امکان می دهد از ترکیب چند گلدان ساده یا پایه دار برای پر کردن فضای خالی خود استفاده نمایید.

2.نردبان

گاهی نیاز است در فضای شما یک وزن بصری ایجاد شود، وزن بصری می تواند در رابطه با ارتفاع، جنس و رنگ و بافت ایجاد شود، به سادگی با استفاده از یک نردبان می توانید در فضای خود وزن بصری را ایجاد نمایید، و چهره ی متفاوتی به دکوراسیون منزل خود ببخشید.

3.شلف

اضافه کردن شلف ها و قفسه ها یک راه حل عالی برای کنج های خالی شماست، اگر شما فضای کوچکی دارید شلف ها بهترین گزینه برای طبقه بندی و نظم دهی لوازم و وسایل شما می باشند حتی می توانید آن ها را به سادگی خودتان بسازید!

4.صندلی

یک کنج دنج برای کتاب خواندن می تواند علاقه ی شما را به مطالعه دو چندان کند، با یک صندلی فضای خالی دکوراسیون خود را بپوشانید، این صندلی می تواند به انواع مختلف راک و یا حتی مبلمان تابی باشد و به فضای شما چهره ی بی نظیری ببخشد!

از صندلی به عنوان میز استفاده کنید! و از آن یک عنصر دکوری بی نظیر بسازید، کافی است کمی خلاقیت داشته باشد تا دکوراسیون مقرون به صرفه ای را برای خود خلق نمایید.

5.هنر

هنر یک گزینه ی عالی برای پر کردن کنج خالی شماست، هنر می تواند به گونه های مختلف در فضای شما قرار بگیرد، حتی می توانید فضای خالی خود را با استفاده از تابلو های هنری تبدیل به یک نقطه ی کانونی کنید و لذت ببرید.

گاهی نیاز نیست که حتما عناصر هنری مثل تابلو ها را به دیوار آویزان کنید کافی است فقط از خلاقیت خود استفاد کنید، می توانید به روش های مختلف کنج خالی دکوراسیون خود را بپوشانید به طور مثال تابلوهای خود را روی زمین به دیوار تکیه دهید و فضای بی نظیری را خلق نمایید.

6.میز کوچک

ترکیب یک میز کوچک با عناصری مثل گلدان، آباژور، شمع ها به خوبی می تواند چهره ی بی نظیری را به فضای خالی شما ببخشد، از این میزهای کوچک می توانید برای فضاهایی خالی ورودی ها به خوبی استفاده کنید و لذت ببرید.

ایده های بسیار زیادی برای تزئین میزها و قرار دادن آن ها در فضاهای خالی شما وجود دارد فقط کافی است که آم ها را با سایر بخش های دکوراسیون خود هماهنگ کنید و جلوه ی بی نظیری به فضای داخلی خود ببخشید، خلاقیت خود را در این زمینه فراموش نکنید.

شما هم در منزل تان فضای خالی دارید؟ اگر فکری به حالش نکرده اید، به بخش مشاوره دکوراسیون چیدانه بروید و از متخصصان اهالی فن چیدانه و مخاطب های دیگر کمک بگیرید. اگر هم مانند این نمونه ها خلاقیتی به خرج داده اید،دکوراسیون خلاقانه خود را با ما و اهالی چیدانه به اشتراک بگذارید.

ترفند های جذاب دکوراسیونی:
کمد و قفسه ها، پارتیشن و دیوارهای جداکننده در طراحی داخلی
راه های جدید تقسیم فضا در طراحی داخلی آشپزخانه
۷ ایده برای مخفی کردن ستون ها در دکوراسیون داخلی
۱۰ راه برای افزودن فضا به دکوراسیون منزل کوچک
۷ پیشنهاد کاربردی برای فرو رفتگی های دیوار
قناسی ساختمان را با طراحی دکوراسیون خلاقانه بپوشانید!

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه