visibility 2517 today 1395/4/13

دکوراسیون منزل تان را ضد آلرژی کنید!

ترفند های دکوراسیون: آلرژی یا حساسیت فصلی در هر فصل مبتلایان خاص خودش را دارد تا حدی که ممکن است فرد به خاطر جلوگیری از بروز علائم به ناچار خود را از دیدن و لذت بردن از زیبایی‌های خاص هر فصل محروم کند. ما ادعا نمی‌کنیم شما با عمل کردن به توصیه‌های این مطلب آلرژی‌تان به کل رفع خواهد شد ولی معتقدیم با رعایت این نکات حساسیت‌های‌تان تا حدودی کمتر شده و علائم‌تان تا حد ممکن کاهش می‌یابد. پس اگر شما یا یکی از اعضای خانواده‌تان مبتلا به حساسیت یا آلرژی هستید با ما همراه باشید. ما با ارائه نکاتی در این مقاله به کمک شما آمده‌ایم تا بتوانید عوامل ایجاد آلرژی را در فضای منزل‌تان شناسایی و برطرف کنید. با چیدانه همراه باشید...

blog post

طراحی دیوار شومینه در دکوراسیون نشیمن ساختمان نیاوران

برای شروع جالب است بدانید نحوه دکوراسیون خانه شما و عناصری که در چیدمان‌تان به کار می‌برید، تاثیر زیادی بر مدیریت علائم آلرژی دارد. برای درک بهتر این مورد با تفکیک فضاهای موجود در منزل، در مورد راهکارهای موثر برای آلرژی‌زدایی صحبت خواهیم کرد.

blog post

سرویس خواب چوبی در دکوراسیون اتاق خواب

اتاق خواب بدون آلرژی

از اتاق خواب شروع کردیم چون به طور متوسط افراد ساعات زیادی از شب را در آن سپری می‌کنند؛ بنابراین باید در برطرف کردن عوامل آلرژی‌زا در این فضا دقت کافی به عمل آورید. تختخوابی را انتخاب کنید که به جای تاج پارچه‌ای، تاجی چوبی داشته یا فاقد تاج باشد؛ چون عملا امکان شست‌وشو و نظافت تاج پارچه‌ای تخت میسر نیست. به‌دلیل ارتباط مستقیم پوست با ملحفه‌ها و روبالشی‌ها در اتاق خواب، کافی‌ است از پارچه‌های ضدحساسیت جهت ملحفه و روتختی استفاده کنید.

blog post

سرویس نوجوان کلاسیک آپادانا

اگر کودک‌تان مبتلا به حساسیت است از خرید و نگهداری عروسک‌های پولیشی خودداری کنید یا نهایتا هنگام خواب کودک، آنها را جمع‌آوری و از فضای خواب او دور کنید. گل‌ها را از اتاق خواب بیرون ببرید و از نگهداری‌شان در این فضا اجتناب کنید.

blog post

طراحی اپن آشپزخانه ام دی اف

آشپزخانه بدون آلرژی

 در آشپزخانه هرچه سطوح را خلوت و تمیزتر نگه دارید، امکان ایجاد آلرژی در فضا کمتر می‌شود. استفاده از کابینت‌های بلند و کشیده شده تا سقف، کمک زیادی به کاهش تجمع گرد و غبار در آشپزخانه می‌کند. برای رویه کابینت‌ها جنسی را انتخاب کنید که نظافت و گردگیری آن راحت باشد.

blog post

کابینت آشپزخانه ممبران

 کانترهای آشپزخانه را تا حد امکان خلوت و تمیز نگه دارید. تعمیر لوله‌های آبی که چکه می‌کنند نیز می‌تواند به کاهش بروز آلرژی در خانه کمک کند؛ زیرا چکه کردن آب ممکن است زیر سینک منجر به تولید قارچ شود. از کفپوش‌هایی که راحت و سریع تمیز می‌شوند برای فضای آشپزخانه استفاده کنید. نصب فن تهویه در بالای اجاق گاز روش دیگری برای ضد آلرژی کردن آشپزخانه محسوب می‌شود؛ زیرا با حذف بو و بخارات موجب کاهش رطوبت آشپزخانه شده و جلوی رشد مواد آلرژی‌زا را خواهد گرفت.

blog post

دکوراسیون حمام ایرانی

سرویس بهداشتی بدون آلرژی

شما با رعایت هرچه بیشتر بهداشت در سرویس بهداشتی کمک به خلق محیطی ضدآلرژی خواهید کرد. برای این کار:  روشویی و قفسه‌ها و طبقات موجود در سرویس بهداشتی را خلوت و منظم نگه دارید. از پادری قابل شست‌وشو استفاده کنید. از کارکرد صحیح تهویه سرویس اطمینان حاصل کنید تا رطوبت محیط که بسیار مورد علاقه قارچ‌هاست، کاهش یابد.

مطالب پیشنهادی:
۷ راه حل برای تهویه مطبوع حمام و سرویس بهداشتی
رفع نم توالت و سرویس بهداشتی، چه باید کرد؟

blog post

دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس

برای کفپوش سرویس بهداشتی از انواع کاشی یا سرامیک استفاده کنید تا نظافت آن راحت باشد و هرازچندگاهی درزهای میان آنها را چک کنید تا به محلی برای رشد و نموی میکروب تبدیل نشود. از آنجایی که قارچ‌ها در گوشه و کنارهای مرطوب رشد می‌کنند، شست‌وشوی هفتگی سرویس بهداشتی را فراموش نکنید. از اسپری کردن خوشبوکننده‌ها در سرویس هنگامی که داخل آنجا هستید، اجتناب کنید؛ زیرا ترکیبات آلی فرار موجود در خوشبوکننده‌های هوا می‌توانند موجب تشدید مشکلات تنفسی شوند.

blog post

دکوراراسیون داخلی پروژه اداری کاویان

نشیمن بدون آلرژی

اگر تمایل دارید موارد آلرژی‌زا را در فضای نشیمن‌تان به حداقل برسانید، باید: به جای کاغذدیواری از رنگ‌هایی بر پایه آب، ضدآلرژی و قابل شست‌وشو برای پوشش دیوارها استفاده کنید. هیچ وسیله اضافی را روی میز پذیرایی، میزهای عسلی، پیش بخاری و شومینه قرار ندهید. همچنین تعداد عناصر و وسایلی را که می‌توانند محل مناسبی برای تجمع گردوغبار باشند، کاهش دهید.

blog post

طراحی مدرن آپارتمان پروژه الهیه

اگر تصمیم به خرید مبلمان دارید، توصیه می‌کنیم انواعی با روکش چرمی خریداری کنید تا نظافت و گردگیری آن راحت‌تر باشد. جلوی ورودی منزل از پادری مناسب استفاده کنید. امروزه یافتن انواع ضدحساسیت و ضدقارچ آن دیگر کار سختی نیست.

مطلب پیشنهادی: با این راهکارهای ضد حساسیت در منزل یک نفس راحت بکشید!

blog post

مبلمان خانگی یاتاش

سایر راهکارها برای داشتن فضایی بدون آلرژی:

  • درآوردن کفش‌ها خارج از خانه و بیرون نگه داشتن آنها
  •  نصب فیلتر در سیستم‌های هوایی خنک‌کننده و گرم‌کننده خانه
  • کنترل دمای خانه و جلوگیری از گرمای بیش از حد آن

blog post

طراحی دیوار پشت تلویزیون بازخوانی آرام یک خانه

  • تعمیر نشتی‌هایی که به دیوارهای خانه نفوذ پیدا کرده است.
  • همچنین هنگام بازسازی منزل‌تان در انتخاب کابینت‌ها و کفپوش و دیگر متریال دقت کرده و مناسب‌ترین گزینه را برای خانه ضدآلرژی خود انتخاب کنید.
  • استفاده از مواد پاک‌کننده طبیعی به جای شیمیایی برای تمیز کردن خانه هم از دیگر راهکارها برای ضد آلرژی کردن خانه است.

blog post

رنگ سبز در دکوراسیون داخلی منزل

موارد بالا تنها بخشی از هزاران راهکارهای ضدآلرژی کردن خانه بود و نمی‌توان انتهایی برای این مطلب قائل شد ولی در این مقاله ما به همین موارد بسنده می‌کنیم. اگر تمایل داشتید موارد آلرژی‌زا را در فضای خانه‌تان به حداقل برسانید، فراموش نکنید ضد آلرژی کردن خانه یک‌باره صورت نمی‌گیرد و باید در فواصل زمانی کوتاه با نگاهی دقیق به فضاهای مختلف خانه، تغییراتی را که برای ضد آلرژی کردن فضای خانه نیاز است، اعمال کنید.

برای دیدن ایده های مرتبط و جذاب دکوراسیونی و دیدن می توانید مجله منزل را تهیه کرده و از دیدن و خواندن درباره ی چنین دکوراسیون داخلی های زیبا و دوست داشتنی لذت ببرید.

منبع: مجله منزل | نویسنده: نازنین کاسبی

نویسنده:

دبیر اجرایی مجله منزل

more_horiz
مطالب پیشنهادی
معجزه تاثیر فرش در چیدمان اتاق کودک!

معجزه تاثیر فرش در چیدمان اتاق کودک!

دکوراسیون منزل تان را ضد آلرژی کنید!

دکوراسیون منزل تان را ضد آلرژی کنید!

مزایای پارکت لمینت، نه گرما نه سرما نه سر و صدا

مزایای پارکت لمینت، نه گرما نه سرما نه سر و صدا

1397/12/13 ادامه مطلب
کسب و کارها پیشنهادی
طراحی فضای سبز و روف گاردن رستاک certificate
طراحی فضای سبز و روف گاردن رستاک

طراحی فضای سبز و روف گاردن رستاک

گروه معماری و طراحی داخلی سمیرا جلالی  certificate
گروه معماری و طراحی داخلی سمیرا جلالی

گروه معماری و طراحی داخلی سمیرا جلالی

مبلیران اصل certificate
مبلیران اصل

مبلیران اصل

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent