visibility 2527 today 2015/3/28

تکنولوژی جدید بازکردن در خانه با یک لمس

تکنولوژی: حتما برای شما هم زیاد اتفاق افتاده بیرون در ایستاده‌اید و در میان دسته کلیدتان به‌دنبال کلید مناسب برای بازکردن آن گشته‌اید. از خانه بیرون آمده‌اید، در پشت سرتان بسته شده و کلید هم درون خانه جا مانده. یا این‌که با دستانی پر از خرید پشت در رسیده‌اید و آرزو کرده‌اید چوب‌دستی جادویی هری پاتر را داشتید تا در خودش باز می‌شد.به گمانم این آرزو در حال برآورده‌شدن است. شرکت تولید قفل و کلید Kwikset به تازگی محصولی با نام Kevo  را رونمایی کرده است که تقریبا یک قفل در لمسی بدون نیاز به کلید است.

با استفاده از اسمارت فون‌ها تا فاصله یک‌و نیم‌متری به‌راحتی می‌توانید قفل در را باز کرده و تنها با لمس بدنه قفل با دست‌تان آن را باز کنید. یک حلقه LED هم در جلو قفل تعبیه شده که با نور سبز خود نشان می‌دهد در قفل نیست، با نور آبی نشان می‌دهد در حال پردازش است و با نور زرد نشان می‌دهد در قفل است. نور قرمز هم نشان‌دهنده عدم مجوز ورود است.

پوست در این‌جا رسانا و کلید اصلی ورود است و لازم است که بخش فیبر نوری قفل با پوست شما تماس پیدا کند. پس حواس‌تان باشد با دست‌کش نمی‌توانید در را باز کنید. البته نگران سرمای زمستان نباشید. زیرا این قفل به سبک معمول و با کلیدهای مکانیکی هم کار کرده و باز می‌شود.

در واقع قفل Kevo دارای دو سیستم کاری است: یک بخش آن قفل در مکانیکی است که شما می‌توانید به صورت الکترونیکی یا با استفاده از کلید آن را باز و بسته کنید و نصب آن روی هر نوع در تنها به ۵ دقیقه زمان نیاز دارد. بخش دوم هم اپلیکیشن اسمارت فون آن است. برای ارتباط موبایل اصلی و اپلیکیشن آن با قفل لازم است که یک رابط بلوتوث هم در پشت در نصب گردد.

پس از این کار، صاحب اصلی خانه که تلفن همراهش به‌عنوان کلید اصلی تعریف شده، می‌تواند دیگر اعضای خانه را هم به‌عنوان اَدمین (افراد بزرگ‌سال خانواده) یا کاربر (کودکان) به سیستم دعوت کرده و به آن‌ها هم اجازه بازکردن در خانه با اپلیکیشن‌های تلفن همراه و لمس قفل را بدهد. در این‌جا می‌توان تعداد نامحدودی کلید الکترونیکی برای قفل تعریف کرد. و البته در صورت گم‌شدن اسمارت فون، هر یک از آن‌ها را غیرفعال کرد.

منبع: گردآوری شده توسط تحریریه چیدانه
 

نویسنده:

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید تغییر کوچکی در منزل یا محل کار خود ایجاد کنید. یا برای بازسازی یا ساخت ویلا و خانه رویایی خود به دنبال شرکت حرفه ای و قابل اعتماد بگردید. یا ندانید که صندلی اوپن مورد علاقه تان برای گوشه آشپزخانه را کجا می توانید پیدا کنید! چیدانه محلی برای دیدن عکس پروژه های دکوراسیون و معماری شرکت های مختلف ایرانی، مشاهده محصولات متنوع موجود در بازار و ارتباط با سازندگان وفروشندگان آن ها است. جایی برای پیدا کردن طراحی های مورد علاقه تان و انتخاب مناسب ترین افراد برای پروژه شما

more_horiz
مطالب پیشنهادی
تکنولوژی و لذت آرامش در خانه هوشمند!

تکنولوژی و لذت آرامش در خانه هوشمند!

آشنایی با انواع قفل درب آپارتمان

آشنایی با انواع قفل درب آپارتمان

جک کابینت، 6 مدل بازشوی کابینت در دکوراسیون آشپزخانه!

جک کابینت، 6 مدل بازشوی کابینت در دکوراسیون آشپزخانه!

1399/12/10 ادامه مطلب
کسب و کارها پیشنهادی
شرکت معماری کی اف ام دکور (ابزار پیش ساخته پلی یورتان و گچ) certificate
شرکت معماری کی اف ام دکور (ابزار پیش ساخته پلی یورتان و گچ)

شرکت معماری کی اف ام دکور (ابزار پیش ساخته پلی یورتان و گچ)

مبل پرشین استار certificate
مبل پرشین استار

مبل پرشین استار

تابلو و اکسسوری های مدرن بوهوبوم certificate
تابلو و اکسسوری های مدرن بوهوبوم

تابلو و اکسسوری های مدرن بوهوبوم

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent