visibility 14841 today 1399/5/5

تزیین میز جلو مبلی با ساده ترین ایده ها + ویدیو

امان از دست این میزهای جلو مبلی بازیگوش، آن ها به قدری دوست داشتنی و جذاب هستند که هیچ جوره نمی توان از آن ها دل کند. آن ها بی شک یکی از صمیمی ترین و دوست داشتنی ترین وسیله ها و مبلمانی هستند که در دکوراسیون داخلی خانه می توانند مورد استفاده قرار بگیرند. در این ویدیو با گروه لوبن هوم همراه شده ایم تا چند ایده ساده اما شیک برای تزیین میز جلومبلی و عسلی را بررسی کنیم.

 

چیدمان میز جلومبلی و عسلی

حتما برای شما هم پیش آمده که نمیدانید باری تزیین میز جلومبلی یا کنسول از کدام وسایل و اکسسوری ها باید استفاده کنید! و یا این که اصلا این وسایل را چطور روی میز چیدمان کنید! پاسخ این سوال ها به مدل میز، جنس آن و کمی هم سلیقه شما بستگی خواهد داشت. در ادامه تزیین انواع میز از جمله:

  • میز جلومبلی مستطیل
  • میز عسلی دایره ای
  • و چیدمان با انواع اکسسوری ها

را بررسی می کنیم.

چیدمان میز جلومبلی مستطیل

  • چیدمان اول:

یک روش تزیین این مدل میز به این صورت است کهدر ذهنتان میز را به دوقسمت تقسیم می کنید، این دو قسمت هم می توانند مساوی باشند هم نامساوی. در یک طرف از یک اکسسوری تکی استفاده کرده و در طرف دیگر یک گروه تشکیل دهید. نکته مه مدر اسن است که از وسایل با ارتفاع های متفاوت استفاده کنید.

  • چیدمان دوم :

برای این روش میز رو به سه قسمت مساوی تقسیم کنید. یک وسیله را وسط قرار بدهید. حالا یک نکته:

اگر میخواهید چیدمان متقارن داشته باشید،  دو وسیله شکل هم را دو طرف قرار بدهید.
اگه تقارن دوست ندارید و به دنبال چیدمان مدرن تر هستید، از دو وسیله با ارتفاع یا متریال متفاوت استفاده نمایید.

blog post

شمعدان دکوراتیو طرح جدید

ترکیب شمعدان برای تزیین میز جلومبلی 

روی میزهای جلو مبلی تان می توانید از ترکیب سه عنصر گلدان و قندان و شمعدان استفاده کنید. البته باید به این نکته دقت کنید که بهتر است رنگ قندان و پایه های شمعدان تان یکی باشد و گل های داخل گلدان تان نیز از طیف همین رنگ ها استفاده شود تا هماهنگی بین اجزای تزیین میز جلو مبلی چشم نوازتر باشد. 

ترکیب گلدان، کتاب و مجسمه برای تزیین میز جلو مبلی 

به نظر می آید گلدان ها عضو ثابت تزیین میز جلومبلی هستند، در این عکس هم می توانید سه عنصر جذاب دیگر را برای تزیین میز جلو مبلی ببینید، این عضو ها عبارتند از یک گلدان، یک کتاب و یک مجسمه. نکته جالب توجه در این چیدمان ست بودن رنگ هر سه این عنصر با هم و در عین حال ست بودنشان با رنگ مبلمان های راحتی است. 

تزیین میز جلومبلی با چند عنصر 

به نظر می رسد به غیر از گلدان ها، کتاب ها هم عضو جدا نشدنی برای تزیین میزهای جلو مبلی هستند. شما می توانید از کتاب ها به عنوان پایه ای برای دیگر عناصر تزیینی استفاده کنید. مثلا می توانید گلدان های کوچک و بزرگ را روی آن ها بگذارید و هر بار هم چیدمان آن ها را عوض کنید. خود چیدمان کتاب ها هم می تواند به عنوان یکی از گزینه های تزیین میز های جلو مبلی در نظر گرفته شود. 

blog post

جدیدترین ظروف دکوری شیک

تزیین میز جلو مبلی با گلدان های بلوری 

اگر میز جلو مبلی تان تمام شیشه است. می توانید برای تزیین آن ها نیز گلدان های تمام بلور استفاده کنید تا درخشش هر دو آن ها در کنار هم باعث شود تا چشم هر کسی به میز جلو مبلی تان خیره شود. در کنار گلدان های تمام بلور هم می توانید از کتاب هایی برای قرینه سازی استفاده کنید. البته این کتاب ها در واقع وسیله هایی هستند برای آن که میز حالتی یکنواخت و کسل کننده ایجاد نکند. چرا که تکرار مداوم یک متریال می تواند به جای جذاب بودن خسته کننده باشد. 

تزیین میز های جلو مبلی دایره ای شکل 

برای میزهای دایره ای شکل لزومی ندارد که حتما مرکز میز را اشغال کنید تا دیگر جایی برای گذاشتن ظرف های نوشیدنی و بشقاب های میوه نباشد. اگر میز را به چهار بخش تقسیم کنید، یک ربع دایره کافی است که وسیله های تزیینی تان را روی آن ها قرار دهید. سعی کنید که رنگ یکی از وسیله های تزیینی تان با یکی از اجزای میزتان ست باشد تا هماهنگی بیشتری را در  تزیین میز شاهد باشیم. 

مطلب پیشنهادی: تزیین میز گرد منزل، متفاوت اما آسونه!

blog post

زیباترین ساعت رومیزی

استفاده از احجام پارامتریک در تزیین میز های جلو مبلی 

اگر احساس می کنید که برای تزیین میز جلو مبلی تان احتیاج به یک فرم خاص و چشمگیر دارید می توانید روی احجام پارامتریک فکر کنید آن ها با ظاهر غیر متعارف خود، می توانند هر کسی را به خود جلب کنند و باعث شوند تا میزهای جلو مبلی تان بیشتر از هر عنصر و مبلمان دیگری به چشم بیاید. در ضمن می توانید به مطلب ۷ وسیله عجیب و غریب با طراحی پارامتریک هم سری بزنید. 

تزیین میزهای جلومبلی دو طبقه 

وقتی میز جلو مبلی تان یک طبقه زیرین هم دارد، باید به فکر تزیین آن هم باشید. تزیینات این طبقه می تواند به نسبت طبقه بالایی شلوغ تر و با جزییات تر باشد. مطلب تزیین زیر میز شیشه ای، یکی از این 30 مدل برای میز شما! می تواند به شما کمک زیادی نماید.

blog post

مدل ظروف سرامیکی پذیرایی شیک

ظرف های بزرگ دکوری برای تزیین میزهای جلو مبلی 

یکی دیگر از راه های تزیین میزهای جلو مبلی، استفاده از ظرف های بزرگ دکوری هست که اغلب هم می توان داخل آن ها را با وسیله های تزیینی دیگر پر کرد تا بتوان بین میز و عناصر تزیین ارتباط برقرار کرد. 

"برای مشاهده انواع مدل اکسسوری به پروفایل لوبن هوم در چیدانه مراجعه نمایید"

مطالب پیشنهادی:

مجری: آرامش محبی زاده | فیلمبردار: محمدحسن جمالی

گلنار
نویسنده: گلنار

کارشناسی معماری داخلی کارشناسی ارشد معماری داخلی دانشگاه سوره نویسنده وب سایت چیدانه مسئول بخش معماری مجله منزل

more_horiz
مطالب پیشنهادی
مدل سینی تزیینی، این چیدمان قشنگ‌تره!

مدل سینی تزیینی، این چیدمان قشنگ‌تره!

تزیین میز جلو مبلی با ساده ترین ایده ها + ویدیو

تزیین میز جلو مبلی با ساده ترین ایده ها + ویدیو

میز جلو مبلی ، 8 مدل شیک به انتخاب شما !

میز جلو مبلی ، 8 مدل شیک به انتخاب شما !

کسب و کارها پیشنهادی
صنایع فلز و چوب تارنو certificate
صنایع فلز و چوب تارنو

صنایع فلز و چوب تارنو

سقف و سوله متحرک کیااسکای certificate
سقف و سوله متحرک کیااسکای

سقف و سوله متحرک کیااسکای

فرش فرهی certificate
فرش فرهی

فرش فرهی

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent