امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

3 آبان 1395

رنگ:حتی اگر همه به نظر خود تحت عنوان، ما فکر نمی کنم بسیاری با آنچه محققان استرالیایی زشت ترین رنگ در جهان تلقی مخالف خواهد شد. این قهوه ای سبز به نام مات Couche که خیلی مایه تاسف است، آن را در حال حاضر استفاده می شود برای کمک به دلسرد کردن مردم از مصرف سیگار است. اما چرا دقیقا علم فکر می کند این رنگ وحشتناک است؟

هدر هامفری، شریک مؤسس شرکت طراحی داخلی توسکا و پشم ونخ راه راه، آن را توضیح داد به Relator.com: "این لزوما رنگ زشت، واقعا من می تواند یک جفت شلوار در آن رنگ را ببینید، و آنها احتمالا. تواند بسیار زیبا، "او می گوید. "اما هنگامی که مردم انتخاب رنگ رنگ، آنها می خواهند به احساس شادی و ارتقا و این یک رنگ که باعث می شود شما احساس می کنید نوع مرده و بی روح است. این فقط به ارمغان می آورد پایین خلق و خوی." حس می کند.

و، ظاهرا، آن را تنها رنگ که تبدیل "زشت" که آن را بیش فضای دیوار بیش از حد در خانه خود را طول می کشد. هامفری می گوید بعضی از این سایه های دیگر شما باید در خانه اجتناب است:

هلو ریش ریش شدن

حتی اگر آن محبوب در '60s بود، امروز این رنگ به سرعت می گردد یک خانه. و وقتی که می آید به رنگ روانشناسی، هامفری می گوید آن را نشاط بخشی در راه های کوچک (مانند لوازم خانگی) است، اما خلق و خوی خرد کردن هنگامی که آن را پوشش می دهد بیش از حد بزرگ یک سطح.

نارنجی بستنی چوبی

هامفری می گوید این رنگ تداعی عمده "وای" عامل - اما در یک راه خوب نیست. آن را برای دیوارها، پوشش بیش از حد خسته است و حتی شناخته شده برای تحریک اشتها می شود. سلام، معده ثابت گله مند.

فروزان زرد

زرد روغنی شاد هستند، اما بیش از حد روشن و این رنگ شاد را در یک لحن تهاجمی که مردم احساس اضطراب و مضطرب. آن را نیز مسحور، که او می گوید همیشه به زشت ترجمه.

خشخاش قرمز

رنگ قرمز روشن تمایل به خشم آور است که اساسا مخالف چگونه می خواهید به احساس در خانه. و هامفری اشاره می کند که این سایه هم ترکیبی از یک کمی صورتی و 80S نئون، که او توصیه ماندن دور از.

دسر یخ زده مرکب از سرشیر و تخم مرغ پخته وشربت و مواد دیگری صورتی

رنگ گرد و خاکی، مثل این سایه خاموش از صورتی نقاشی با مداد رنگی، خورد روشنایی را از یک اتاق. از آنجا که رنگ های روشن خلق شما را بالا، او می گوید آنهایی که بدون زرق و برق مثل این تمایل به کار مخالف است.

پیشنهاد می کنیم برای داشتن دکوراسیون منزل ایده آل سوال های خود را از افراد متخصص بپرسید. به بخش مشاوره دکوراسیون وبسایت چیدانه مراجعه کنید و از امکان موجود بهره ببرید.

منبع: elledecor |مترجم: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: ثمینا فراهانی

فارغ التحصیل کارشناسی معماری نویسنده و مترجم آزاد مباحث معماری دبیر تحریریه بخش معماری وبسایت چیدانه و مجله منزل کارشناس محتوا در وبسایت معماری و دکوراسیون داخلی چیدانه نویسنده و ژورنالیست معماری در مجله معماری و دکوراسیون داخلی منزل

نشان کردن
  • 82 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 3 آبان 1395

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
کاغذ دیواری آیدی کاغذ دیواری آیدی
15 نمونه کار

تلفن: 02122244205
فرش آهو فرش آهو
6 نمونه کار

تلفن: 02140225061
تولیدی مبل سلطانی تولیدی مبل سلطانی
5 نمونه کار

تلفن: 02177244850
مبلمان نواکی  ( Nevaki) مبلمان نواکی  ( Nevaki)
5 نمونه کار

تلفن: 02176212457
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173