Chidaneh.com placeholder image

گلدان تزیینی مدرن، خلاقیت پرستو و مهیار در خانه!

به قلم: تحریریه چیدانه

خلاقیت در خانه: روی صندلی نشسته بود و به تلالو نور در شیشه پر آب نگاه می کرد. شکست نور در گلدان روی میز او را مسحور خود کرده بود. گیاه سبز زیبا رو به نور و غرق در آب لبخند را بر روی لبهای او نشاند. چه ترکیب زیبایی نور، آب، گیاه و چوب. حباب لامپ همیشه در ذهن یادآور نور و روشنایی است ولی در اندک زمانی خواهید دید که کاربرد دیگری نیز دارد. در این مطلب از خلاقیت در خانه به معرفی گلدان های شیشه ای متفاوت با پایه های چوبی ساخته دست پرستو و مهیار می پردازیم، با ما همراه باشید:

پیچا دیزاین
نمونه کار پیچا دیزاین
پیچا دیزاین

چوب و هنر

بیوگرافی دو هنرمند جوان در یک نگاه

پیچا دیزاین
گلدان دکوری
پیچا دیزاین

زندگی قبل از پیچا دیزاین

پرستو در زمینه عکاسى و بازیگرى فعالیت داشته است و مهیار در زمینه معمارى تخصص دارد. علاقه زیاد به دکوراسیون داخلى هر دوی آنها را به اینجا رسانده است که محصولاتی متفاوت را به دکوراسیون منزل افراد وارد کند.

هدف از انتخاب گلدان شیشه ای حبابی چه بوده؟

در طی روند ایجاد گلدان های دکوراتیو، طراحى و تولید محصولات جدید هدف پیچا بوده و هنرمندان جوان در نظر داشتند کارهایی ویژه ارائه دهند.

خلق گلدان های دکوراتیو

ترکیب خلاقیت و ایده جدید مهمترین نکته ای است که پیچا دیزاین را می سازد. پیچا در زبان گیلکی به معنای گربه است.

پیچا دیزاین
گلدان دکوری پیچادیزاین مجموعه معلق
پیچا دیزاین

حباب لامپ که همیشه مصرف روشنایی داشته است می تواند به عنوان محفظه ای متفاوت به کار رود. گلدان شیشه ای که با پایه ای ظریف و فلزی به بدنه چوبی وصل شده، برای نمایش گل و گیاهان انتخابی ایده آل هستند. می توانید از گیاهان آپارتمانی که به راحتی در آب زندگی می کنند را در این گلدان شیشه ای نگهداری کنید و یا گلهای شاخه بریده زیبا و رنگارنگ را در این محفظه قرار دهید تا زیبایی را به خانه شما اضافه کند.

  • نوع محصول: دکورى
  • سبک محصول : مینیمال
  • متریال محصول : چوب، فلز و شیشه
  • ویژگی برجسته محصول که آن را از بقیه متمایز کرده است : رویکرد مینیمال

موفقیت ها و بازخوردها

بازخوردهایی که از ارائه محصولات پیچا دیزاین شده، بسیار عالى بوده و طرفداران پر و پا قرص خود را دارد. گلدان های شیشه ای دکوراتیو در دو سری مجموعه معلق و دیوارى تولید می شود. حباب های معلق در دکوراسیون منزل قابلیت استفاده بر روی سطوح مختلف و میز را دارند و برای میز کار ایده بسیار خوبی هستند. گلدان های دیواری نیز که نقش خود را مشخص کرده اند!

پیچا دیزاین
نمونه کار پیچا دیزاین
پیچا دیزاین

شما محصولات را با گیاهان عرضه می کنید؟

بله، این گلدان ها را همراه با گیاه به مشتری تحویل می دهیم. گیاه پوتوس و چشم آهویی یا برگ بیدی هر دو گیاهان رونده هستند، در آب ریشه می دهند و زندگی خوبی در گلدان پیچا دارند. البته کارهای ما گلدان هستند و گل شاخه بریده هم داخل آنها می توان قرار داد مثل گل نرگس و …

برای آشنایی با نحوه نگهداری گیاهان معرفی شده، این مطلب را بخوانید: انواع گیاهان آپارتمانی، منصوره از تجربه هایش می گوید!

ارائه محصولات پیچا دیزاین در اینستاگرام

محصولات دکوراتیو پیچا دیزاین تا این لحظه از طریق صفحه اینستاگرام و همچنین از طریق گالری های متعددی در سطح شهر تهران برای مخاطبان و خریداران عرضه شده است.

پیچا دیزاین
گلدان دکوری پیچادیزاین مجموعه معلق
پیچا دیزاین

اهداف شما برای آینده محصولات متفاوت تان چیست؟

هدف اصلى پیچا دیزاین دکوراسیون داخلى، خلق و تولید محصولاتى جدید براى زندگى مدرن هست.

ویدئوی خلاقانه زیر را از دست ندهید. روند ساخت محصولات پیچا دیزاین و صحبت های کوتاه پرستو و مهیار قطعا برای شما هم جذاب است.

 

برای داشتن اطلاعات تماس و مشاهده محصولات این گروه به پروفایل اهالی فن پیچا دیزاین سری بزنید. اگر شما هم محصولات خلاقانه و متفاوتی در زمینه دکوراسیون منزل می سازید، عکس های آن را برای ما ارسال کنید 09388547140 تلگرام چیدانه

نویسنده: صدف حقیقت | تحریریه چیدانه

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه