تبلیغات
چوب و هنر E E رومانته F فارست فرسان
امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

4 بهمن 1395

گلدان تزیینی مدرن، خلاقیت پرستو و مهیار در خانه!

خلاقیت در خانه: روی صندلی نشسته بود و به تلالو نور در شیشه پر آب نگاه می کرد. شکست نور در گلدان روی میز او را مسحور خود کرده بود. گیاه سبز زیبا رو به نور و غرق در آب لبخند را بر روی لبهای او نشاند. چه ترکیب زیبایی نور، آب، گیاه و چوب. حباب لامپ همیشه در ذهن یادآور نور و روشنایی است ولی در اندک زمانی خواهید دید که کاربرد دیگری نیز دارد. در این مطلب از خلاقیت در خانه به معرفی گلدان های شیشه ای متفاوت با پایه های چوبی ساخته دست پرستو و مهیار می پردازیم، با ما همراه باشید:

بیوگرافی دو هنرمند جوان در یک نگاه

زندگی قبل از پیچا دیزاین

پرستو در زمینه عکاسى و بازیگرى فعالیت داشته است و مهیار در زمینه معمارى تخصص دارد. علاقه زیاد به دکوراسیون داخلى هر دوی آنها را به اینجا رسانده است که محصولاتی متفاوت را به دکوراسیون منزل افراد وارد کند.

هدف از انتخاب گلدان شیشه ای حبابی چه بوده؟

در طی روند ایجاد گلدان های دکوراتیو، طراحى و تولید محصولات جدید هدف پیچا بوده و هنرمندان جوان در نظر داشتند کارهایی ویژه ارائه دهند.

خلق گلدان های دکوراتیو

ترکیب خلاقیت و ایده جدید مهمترین نکته ای است که پیچا دیزاین را می سازد. پیچا در زبان گیلکی به معنای گربه است.

حباب لامپ که همیشه مصرف روشنایی داشته است می تواند به عنوان محفظه ای متفاوت به کار رود. گلدان شیشه ای که با پایه ای ظریف و فلزی به بدنه چوبی وصل شده، برای نمایش گل و گیاهان انتخابی ایده آل هستند. می توانید از گیاهان آپارتمانی که به راحتی در آب زندگی می کنند را در این گلدان شیشه ای نگهداری کنید و یا گلهای شاخه بریده زیبا و رنگارنگ را در این محفظه قرار دهید تا زیبایی را به خانه شما اضافه کند.

  • نوع محصول: دکورى
  • سبک محصول : مینیمال
  • متریال محصول : چوب، فلز و شیشه
  • ویژگی برجسته محصول که آن را از بقیه متمایز کرده است : رویکرد مینیمال

موفقیت ها و بازخوردها

بازخوردهایی که از ارائه محصولات پیچا دیزاین شده، بسیار عالى بوده و طرفداران پر و پا قرص خود را دارد. گلدان های شیشه ای دکوراتیو در دو سری مجموعه معلق و دیوارى تولید می شود. حباب های معلق در دکوراسیون منزل قابلیت استفاده بر روی سطوح مختلف و میز را دارند و برای میز کار ایده بسیار خوبی هستند. گلدان های دیواری نیز که نقش خود را مشخص کرده اند!

شما محصولات را با گیاهان عرضه می کنید؟

بله، این گلدان ها را همراه با گیاه به مشتری تحویل می دهیم. گیاه پوتوس و چشم آهویی یا برگ بیدی هر دو گیاهان رونده هستند، در آب ریشه می دهند و زندگی خوبی در گلدان پیچا دارند. البته کارهای ما گلدان هستند و گل شاخه بریده هم داخل آنها می توان قرار داد مثل گل نرگس و ...

برای آشنایی با نحوه نگهداری گیاهان معرفی شده، این مطلب را بخوانید: انواع گیاهان آپارتمانی، منصوره از تجربه هایش می گوید!

ارائه محصولات پیچا دیزاین در اینستاگرام

محصولات دکوراتیو پیچا دیزاین تا این لحظه از طریق صفحه اینستاگرام و همچنین از طریق گالری های متعددی در سطح شهر تهران برای مخاطبان و خریداران عرضه شده است.

اهداف شما برای آینده محصولات متفاوت تان چیست؟

هدف اصلى پیچا دیزاین دکوراسیون داخلى، خلق و تولید محصولاتى جدید براى زندگى مدرن هست.

ویدئوی خلاقانه زیر را از دست ندهید. روند ساخت محصولات پیچا دیزاین و صحبت های کوتاه پرستو و مهیار قطعا برای شما هم جذاب است.

 

برای داشتن اطلاعات تماس و مشاهده محصولات این گروه به پروفایل اهالی فن پیچا دیزاین سری بزنید. اگر شما هم محصولات خلاقانه و متفاوتی در زمینه دکوراسیون منزل می سازید، عکس های آن را برای ما ارسال کنید 09388547140 تلگرام چیدانه

نویسنده: صدف حقیقت | تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: صدف حقیقت

کارشناسی ارشد طراحی محیط زیست- دانشگاه تهران معماری داخلی- پردیس هنرهای زیبا عضو تیم تحریریه چیدانه و مجله منزل

نشان کردن
  • 3618 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 4 بهمن 1395

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
دنیای کاور دنیای کاور
2 نمونه کار

تلفن: ۰۲۱۶۶۳۹۳۷۷۸
مبلمان ویلایی و خانگی آلاچیق مبلمان ویلایی و خانگی آلاچیق
13 نمونه کار

تلفن: 021۲۲۹۳۶۷۸۰
صنایع چوبی توحید صنایع چوبی توحید
5 نمونه کار

تلفن: 02632556955
کمجا چوب کمجا چوب
12 نمونه کار

تلفن: 02141725000
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173