دکوراسیون شیک و تجملاتی اتاق خواب دختر بیرانوند +ویدئو

دکوراسیون شیک و تجملاتی اتاق خواب دختر بیرانوند +ویدئو

به قلم: نرگس مهردادیان

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ملی پوش کشورمان در 30 شهریور 1371 در سرابیاس خرم‌آباد متولد شد. او مدرک لیسانس تربیت‌بدنی از دانشگاه سما دارد. علیرضا در یک خانواده‌‌ پرجمعیت عشایر متولد و بزرگ شد. او فرزند اول خانواده است و 4 خواهر و 1 برادر دارد. خانواده‌ بیرانوند وضعیت مالی خوبی نداشتند، بنابراین مجبور شد ترک تحصیل کرده کار کند تا بتواند کمک خرج خانواده باشد. او در مصاحبه‌هایش با صداقت گفته که در آغاز ورودش به تهران در خانه عمه‌اش زندگی می‌کرد و برای امرار معاش در یک فست‌فود و سپس در یک کارواش کار کرده است. او در 18 سالگی با دختر عمویش ازدواج کرد و صاحب یک پسر به نام طاها و یک دختر به نام بارانا شد. اخیرا فیلمی که از دکوراسیون اتاق خواب دختر بیرانوند در فضای مجازی پربازدید شده است.

نوژا دیزاین

در این مطلب فیلم دکوراسیون اتاق خواب دختر علیرضا بیرانوند را خواهید دید و با سبک دکوراسیون این اتاق خواب شیک دخترانه و مختصری از زندگی فوتبالی دروازه‌بان ملی‌پوش ایرانی آشنا خواهید شد. پس در ادامه با چیدانه همراه باشید.

کاغذدیواری آیدی

دکوراسیون اتاق خواب دختر علیرضا بیرانوند

دکوراسیون مجلل اتاق خواب دختر بیرانوند

در ویدئویی که از اتاق خواب بارانا، دختر علیرضا و اکرم بیرانوند وایرال شده، دکوراسیون شیک و مجلل این اتاق خواب دخترانه خودنمایی می‌کند. قبل‌تر هم تصاویری از خانه علیرضا بیرانوند منتشر شده بود که سبک کلاسیک و مجلل خانه خودنمایی می‌کرد. در دکوراسیون منزل، مبلمان مجلل و دیگر اجزای دکوراسیون کلاسیک مانند پرده‌های سنگین به کار رفته است.

دکوراسیون مجلل خانه علیرضا بیرانوند

پیرو سبک دیگر قسمت‌های منزل بیرانوند اتاق‌خواب دختر او هم کاملا شیک و مجلل دکور شده. تخت بزرگ و پاتختی سفید رنگ چوبی با تزیینات و ابزارهای سبک کلاسیک به مجلل شدن این فضا کمک کرده است. تور بالای تخت و چراغ خواب صورتی رنگ و پرده نمای بلند صورتی این فضای کلاسیک را کامل کرده‌اند.

برای آشنایی با طراحی دکوراسیون اتاق خواب سلبرتی‌های ایرانی به مطلب دکوراسیون شیک و سلطنتی اتاق خواب فرح پهلوی مراجعه کنید.

دکوراسیون مجلل اتاق خواب دختر بیرانوند

زندگی فوتبالی علیرضا بیرانوند

مرتضی بیرانوند، پدر علیرضا به دلیل وضع مالی ضعیف به شدت با فوتبال بازی کردن پسرش مخالف بود و معتقد بود او باید کمک خرج خانواده باشد. علیرضا مجبور بود تمرین فوتبال را مخفیانه و دور از چشم پدر انجام دهد. علیرضا بیرانوند در 15 سالگی برای اینکه حرفه مورد علاقه‌اش فوتبال را بتواند دنبال کند پول قرض کرد تا به تهران بیاید. خوشبختانه تلاش‌های این دروازه بان ایرانی نتیجه داد و موفق شد دروازه‌بان اول تیم ملی و پرسپولیس شود.

خانه و خانواده علیرضا بیرانوند

او از سال 1390 با تیم نفت تهران فوتبال حرفه‌ای را شروع کرد و در سال اول ورود به دنیای فوتبال به عنوان دروازه بان اول تیمش انتخاب شد. بیرانوند تا سال 1394 برای نفت بازی کرد. علیرضا بیرانوند در 27 اردیبهشت 1395 با قرارداد دوساله‌ای به تیم پرسپولیس پیوست. عملکرد رضایتبخش او در پرسپولیس موجب شد که قراردادش را تا سال 1400 تمدید کند. بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران موفق شد پنالتی کریستیانو رونالدو فوتبالیست نامدار پرتغالی را در بازی تیم ملی ایران مقابل تیم ملی پرتغال را بگیرد و مورد توجه زیاد مردم و رسانه‌ها قرار گرفت. علیرضا بیرانوند موفق به کسب افتخارات ورزشی متعددی شده است.

فرزندان علیرضا بیرانوند

و در آخر

در این مطلب ویدئویی از اتاق خواب دختر علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی فوتبال کشورمان را مشاهده کردید. همچنین با سبک دکوراسیون اتاق بارانا و مختصری از زندگی فوتبالی بیرانوند آشنا شدید. در طراحی این اتاق‌خواب دخترانه سبک دکوراسیون کلاسیک و نئوکلاسیک به کار گرفته شده که فضایی شیک و مجلل خلق شده است. این دکوراسیون کاملا با سلیقه بیرانوند و همسرش در انتخاب سبک برای دیگر قسمت‌های خانه هم‌خوانی دارد.

برای مشاهده دکوراسیون مجلل خانه سلبریتی‌ها در جهان معماری و دکوراسیون فوق سلطنتی خانه تام کروز در هالیوود هیلز  مطلب را از دست ندهید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه