ویدیوی منتشر شده از دکوراسیون خانه لاکچری نیوشا ضیغمی

ویدیوی منتشر شده از دکوراسیون خانه لاکچری نیوشا ضیغمی

به قلم: سمانه زارعی

این بار هم قرار است دکوراسیون خانه یکی از بازیگران معروف را ببینیم. نیوشا ضیغمی بازیگر معروف ایرانی است. در این مطلب ویدئویی از خانه این بازیگر به سبک دکوراسیون مدرن را ببینید.

نوژا دیزاین

دکوراسیون خانه مدرن خانم بازیگر

همانطور که در فیلم دیده می‌شود، خانم نیوشا خانه‌ای مدرن و لوکس دارد. دیوارهای سفید رنگ با کفپوش پارکت، میز نهارخوری چوبی ساده و چراغ آویز مدرن سالن نشیمن رنگ و بویی مدرن به خانه بخشیده است. چند نوع پرده مدرن، انتخاب این بازیگر برای دکوراسیون منزل بوده است.

جکوزی ایران

پرده پانج در دکوراسیون منزل نیوشا ضیغمی

خانم بازیگر به دنبال تهیه پرده پانچ برای پنجره است. پرده پانچ نوعی از پرده مدرن است که در طول آن سوراخ‌هایی برای قرار گرفتن میله پرده وجود دارد. این نوع پرده شکل و فرمی ساده و مدرن دارد و نصب آن راحت است. رنگ پرده‌های انتخابی نیوشا ضیغمی کرم قهوه‌ای است. این پرده در کنار مبلمان روشن و کفپوش پارکت قهوه‌ای باعث هماهنگی در دکوراسیون منزل شده است.

پرده مکرومه در خانه نیوشا ضیغمی

قسمتی از فضای پذیرایی منزل یک پنجره عمودی و باریک دارد که با پرده‌ی مکرومه تزئین شده است. پرده مکرومه انواعی از پرده است که با بافتن نخ‌ها در کنار هم ساخته می‌شود. این نوع پرده با طرح و رنگی متناسب با فضای خانه انتخاب شده است و برای دکورایون مدرن مناسب است.

پرده پانچ رنگی با طرح ستاره

نیوشا ضیغمی یک دختر دارد که در اتاقش پرده‌ای رنگی و ساده به کار رفته است. این نوع پرده برای انواع اتاق کودک و نوجوان کاربرد دارد. در پس زمینه این پرده، از شکل ستاره‌های ریز استفاده شده است.

دیدن دکوراسیون خانه افراد مختلف به شما ایده می‌دهد. برای دیدن دکوراسیون خانه سلبریتی‌ها و افراد معروف به قسمت چهره‌ها در چیدانه سر بزنید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه